Makoto Jukimura. Klejotāji

Makota Jukimura (jap. 幸村誠) — mangaka. Dzimis 1976. gada 8. maijā Jokohamā, apmeklēja Tamas Mākslas universitāti. Kā mangaka debitēja 2000. gadā ar Wanderers mangu, ko izdevis žurnāls Morning Pirms tam viņš bija mangas mākslinieka Shin Morimura palīgs.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AE%D0%BA%D0%B8%D0%BC%D1%83%D1%80%D0%B0,_%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%BE

Planetes.

Ir 2070. gadi, un cilvēce ir iekarojusi kosmosu, padarot iespējamus ceļojumus starp planētām, aizraujot pasaules iztēli. Tas ir arī ievērojami palielinājis bīstamo kosmosa atkritumu daudzumu, un kādam tas ir jāiztīra. Hačimaki, Juri un Fī ir šī darba apkalpe, kur katram ir savi mērķi, tieksmes un personiskās problēmas: Hačimaki sapņo par dziļā kosmosa izpēti savā kuģī, Juri joprojām atgūstas pēc sievas nāves negadījumā ko izraisa orbītā esošie gruveši, un Fi ir slepena kaisme! Vienīgi mēģinot veikt savus darbus laikmetā, kurā pastāv bažas par kosmosa laikmetu, un ekonomiskajiem apstākļiem, apkalpe nodarbojas ar Hači bailēm no izolācijas, kas traucē viņa cerībām pievienoties gaidāmajai Jupitera misijai, sekojiet tam, lai atrastu Jurija pazudušās pazīmes par sievu, un kļūsti par neapzinātiem varoņiem, kad teroristi apdraud vienīgo vietu, kur Fi vēl var smēķēt! Dark Horse Manga ar lepnumu prezentē Makoto Jukimuras godalgoto cieto zinātniskās fantastikas epopeju "Planetes" divos omnibusa izmēra izdevumos, papildinot ar bonusa krāsu lapām, kuras vēl nav redzētas Amerikā! «Planētām ir viss: spēcīgas tēmas, interesanti varoņi un lieliska māksla.» -Anime Fringe

https://book-erix.info/perevod-knigi-planetes-omnibus-volume-1-makoto-52427/

Vinlandes sāga, 1.

Torfins ir viena no lielākā vikingu karotāja dēliem, bet, kad algotņu līderis Askelads kaujā nogalina viņa tēvu, viņš zvēr, nodomājis atriebties. Torfins pievienojas Askelada grupai, lai izaicinātu viņu uz dueli, un nokļūst kara vidū par Anglijas kroni.

livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1001133836-vinland-saga-book-1-makoto-yukimura

Vinlandes sāga, 2.

Vikingu iebrukums Anglijā ir sasniedzis augstāko pakāpi, un Askelads un Torfins steidz piedalīties slaktiņā! Viņu mērķis ir sagūstīt Kanutu, karaļa Sveina Sweyn Dakšbārža dēlu un Skandanāvijas un Danelavas troņmantnieku. Bet viņu ceļā stāv Torkels, viens no drosmīgākajiem vikingu pasaules karotājiem. Dzīvās leģendas sakāve būs milzīgs pārbaudījums Askelada viltībai un Torfina nežēlastībai!

livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1001079951-vinland-saga-book-2-makoto-yukimura

Pēdējie jaunumi.

https://news.myseldon.com/ru/news/index/218817314