Mailzs Kemerons. Sarkanais bruņinieks

Valsts: Kanāda

Dzimis 1962. gada 16. augustā

Īstais vārds: Kristians Kemerons (Christian Cameron)

Pseidonīms, arī: Gordons Kents (Gordon Kent)

Bibliogrāfija

Nodevēja dēls [The Traitor Son]

2012 — Sarkanais bruņinieks / The Red Knight

2013 — Šķeļošais asmenis / The Fell Sword

2015 — Bargais pūķis / The Dread Wyrm

2016 — A Plague of Swords

2017 — The Fall of Dragons

Masters & Mages

2018 — Cold Iron

2019 — Dark Forge

2019 — Bright Steel

Stāsti

2013 — The Messenger’s Tale I

2014 — The Messenger’s Tale II

2014 — Renaissance

2018 — The Storm

https://www.livelib.ru/author/954548-majlz-kemeron

Kristians Gordons Kemerons (Christian Gordon Cameron)

Literārais pseidonīms - Miles Cameron (grāmatām fantāzijas žanrā)

Kanādas rakstnieks.

Kristians Kemerons dzimis 1962.08.16. Pitsburgā (Pensilvānija), uzaudzis Ročesterā (Ņujorka) un Aiovasitijā (Aiova), kā arī Rokportā (Masačūsetsā). Viņš apmeklēja McQuaid Jesuit vidusskolu Ročesterā, Ņujorkā, un Ročesteras Universitātē ieguva bakalaura grādu Viduslaiku vēsturē.

Bijis karjeras virsnieks ASV flotē.

Viņa slavenākais darbs ir pašreizējā vēsturisko romānu sērija „Tirāns”, līdz 2009. gadam bija pārdots vairāk nekā 100 000 grāmatu.

***

Pēc universitātes beigšanas Kamerons pievienojās Amerikas Savienoto Valstu Jūras kara flotei, dienējot VS 31 kā gaisa izlūkošanas virsnieks un ieguvis gaisa novērotāja spārnus, pirms viņš atlikušo militārās karjeras laiku pavadīja kā humint virsnieks, vispirms NCIS un vēlāk DHS. Vašingtonā, DC. Kamerons pameta ASV militāro dienestu 2000. gadā kā komandiera leitnants. Joprojām dienējot Jūras spēkos, Kamerons kopā ar savu tēvu (Kenets Kamerons, amerikāņu romānu rakstnieks un dramaturgs) piedāvāja HarperCollins UK savu pirmo romānu, kas 1996. gadā tika izdots kā "Nakts slazds" Apvienotajā Karalistē un "Saderināšanās noteikumi" Amerikas Savienotajās Valstīs. 2002. gadā Kamerons uzrakstīja savu pirmo solo romānu "Vašingtons un Cēzars", ko izdeva HarperCollins Apvienotajā Karalistē un Random House ASV. Arī 2002. gadā Kamerons pārcēlās uz Kanādu un apprecējās ar savu sievu Sāru. Viņiem ir viens bērns Beatrise.

Sērija "Tirāns" radās Toronto Universitātes Klasikas nodaļas klasēs, kur Kamerons 2003. gadā nolēma uzrakstīt vēsturisku romānu sēriju. No 2003. gada līdz mūsdienām Kamerons ir sarakstījis trīs romānus "Tirāns" sērijā: "Tirāns" (2008), "Bultu vētra" (2009) un "Apbedīšanas spēles" (2010). Tiek izstrādāti vēl trīs Tirāna romāni: "Bosfora karalis" (2011), "Pilsētu aplenkums" (2012) un "Karaļu spēks" (2013). Seriāls "Tirāns" norisinās Aleksandra Lielā laikā un attiecas uz Eiksīnas apgabala vēsturi un grieķu un skitu savstarpējām attiecībām.

http://flibusta.site/a/195714

Sarkanais bruņinieks

Pasaule, kurā valda Mežonīgie. Cilvēki dzīvo civilizētos anklāvos. Cilvēku celtajās sienās valda izmērīta dzīve - miers, kas atšķaidīts ar turnīriem, politiku, pieklājīgu mīlestību un praktisku biznesu. Ārpus sienām cilvēki kļūst par upuriem spēcīgu un bīstamu radījumu rokās, kas apdzīvo zemi un cieš no šo radījumu mahinācijām. Tāpēc, kad kāds no šiem radījumiem izlaužas no savvaļas un sāk medīt cilvēkus viņu pašu mājās, rodas nepieciešamība pēc speciālista, kas viņu sadzītu vai padzītu... un šis darbs ir pienākums, grūts un nāvējošs. Melnais kapteinis un viņa vīri ir šāda veida speciālisti. Bet viņi pat nezina, ar ko viņi gatavojas satikt... Aizmirstiet par Džordžu un viņa pūķi, aizmirstiet par seru Lanselotu un leģendām par bruņnieciskiem darbiem. Tas ir netīrs un asiņains darbs. Šeit ir daudz vardarbības un zarnu ķidāšanas. Šis ir stāsts par algotņu bruņinieku, par tādu, par kuru jūs vēl neesat dzirdējuši.

https://fantasy-worlds.org/lib/id27186/

Šķeļošais asmenis

Sarkanā bruņinieka sižeta pilnajā turpinājumā Mailzs Kemerons auž episku stāstu par maģiju un algotņiem, karu un ļaunumu, politiku un intrigām. Lojalitāte maksā naudu, un nodevība ir bez maksas. Kad imperators tiek sagrābts, pieprasījums pēc Sarkanā bruņinieka un viņa ļaužu pakalpojumiem kļūst ārkārtīgi liels, un viņi paši nonāk naidīgā vidē. Valstī valda nepatikšanas, galvaspilsēta ir aplenkta, un uzvara nenāks viegli. Bet Sarkanajam bruņiniekam ir plāns. Jautājums, vai viņš spēs vienlaicīgi cīnīties gan politiskās, gan maģijas, gan mīlestības un kaujas lauka frontēs kā tādās?

Piedzīvojums turpinās – izlasiet Mailza Kemerona episkās Viduslaiku sāgas otro grāmatu sērijā "Nodevēja dēls".

https://fantasy-worlds.org/lib/id29775/

Bargais pūķis

Daži ir dzimuši varas dēļ. Daži viņai pieķeras. Un dažiem ir gudrība nekad nemēģināt to iegūt.

Sarkanais bruņinieks, nesatraucoties, stājās pretī impērijas armijām un varai. Viņš cīnījās reālos un maģiskos kaujas laukos, bet tagad viņam ir viens no lielākajiem izaicinājumiem. Turnīrs. Priecīgs pavasara notikums, kurā redzamas visas muižniecības krāsas, kas cīnās par karalisko labvēlību un atzinību. Šis ir politisks konkurss, kurā Sarkanais bruņinieks spēj uzvarēt. Taču likmes varētu būt augstākas, nekā viņš domā. Albas galmā ieradušies bīstami karotāji, kurus vada pasaules izcilākais bruņinieks Žans de Vralli, un balva, par kuru viņš cīnās, nav karaliskā labvēlība, bet gan pats Albas tronis...

Piedzīvojums turpinās – izlasiet Mailza Kemerona episkās Viduslaiku sāgas trešo grāmatu sērijā "Nodevēja dēls".

https://fantasy-worlds.org/lib/id30766/

Zobenu posts

Sarkanais bruņinieks tikās cīņā ar visiem ienaidnieka spēkiem un izcīnīja uzvaru. Šo cīņu atcerēsies gadsimtiem ilgi. Viņam izdevās apvienot izkaisītās armijas un tautas pret visbriesmīgāko ienaidnieku.

Taču tagad viņam palīdzība vajadzīga vēl vairāk nekā iepriekš.

Aiz viena ienaidnieka stāvēja otrs - un viņam ir arī sabiedrotie. Viņš nemaz negribēja iznīcināt Albu, bet vienkārši novērst karalistes uzmanību un slēpt savu patieso mērķi. Un lai kas tas būtu, Sarkanajam bruņiniekam tas noteikti nepatiks.

Viena armija tiek sakauta, bet Sarkanais bruņinieks ir spiests cīnīties vēlreiz ... un katram viņa sabiedrotajam ir ienaidnieks. Ienaidnieki ir visur, uz sauszemes un jūrā, bet agrāk vai vēlāk visi sanāks vienā grandiozā kaujā. Bet vai Sarkanais bruņinieks atklās sava pretinieka patiesos nodomus?

Ar katru gājienu jūs varat zaudēt visu.

https://fantasy-worlds.org/lib/id32184/