Maģiskās meitenes hentai

Sarakstiņš ar maģiskajām meitenēm hentai.

1. Pēc tam, kad necilvēciska organizācija apdraud visu cilvēci, vienīgie, kuru uzdevums ir viņus apturēt, ir divas seksīgas varones, kas draudzības, uzticības un miera spēkus izmanto, lai pārvarētu savus pretiniekus ... liekot viņiem pastāvīgi ejakulēt un izlieto visu savu enerģiju. Tomēr tas nešķiet lielisks plāns pēc tam, kad ...

Soukou Seiki Ysphere Ingyaku no Sennou Kaizou

2. Kad maģiskā meitene, kas cīnās par taisnīgumu, iekrīt kritušā dieva konkubīnes gaidošajās rokās

Viņa cīnās, lai aizsargātu cilvēkus, jo viņu pārklāj ar taustekļiem un visādi manipulē, izvaro un piepilda ar dēmonu sēklām.

Aisei Tenshi Love Mary Akusei Jutai

3.Jaunās Neites meitenes pēdējā laikā ir pazudušas bez vēsts, un princis Kīns lūdza sievietes bruņiniekus izmeklēt, bet to līderes Oomija un Ārija pēc nodevības iekļāva slazdā. Tur viņu intīmās vietās iefiltrējas bezgalīgs taustekļu daudzums ...

Valkyrie Hazard

4. Lu Lū bija pazudusi pēc tam, kad devās uz pilsētas pili, un Elīza ar grupu izgāja viņu meklēt.

Tur viņas atrada meiteni vārdā Džārda sasietu un nomocītu...

Par šausmām viņi atklāja, ka Aklemas bruņinieki notver sievietes un piedāvā monstriem kā cilvēku sēklu gultas ... un viņas bija nākamās ..

Naedoko Demon’s Ground 

5. Dēmonu pavēlniece Melisa tika sodīta, lai lūgtos ciema ļaudīm pēc to sēklas ...

Kā viņi nonāca šajā sarežģītajā situācijā? Viena no viņas pavadonēm izraisīja burvestību, un vienīgais veids, kā pārtraukt lāstu, ir uzņemt lielu daudzumu spermas, un, kamēr viņas to nedara, viņas ir jebkura briesmoņa nežēlastībā, kurš šķērso viņu ceļu!

Female Demon King Melissa’s Adventure Book

6. Varoņi, taustekļi un olas ... Šeit ir šīs sērijas 10. darba anime pirmā daļa.

Atgriežoties Dēmonu Kungam, dēmoni plosās visā pasaulē. Leona, viena no personām, kuras misija ir pieveikt dēmonus, skatās uz debesīm, uz otro mēnesi, kam tur nevajadzētu būt. Šis sarkanais mēness noveda pie Kunga Dēmonu atgriešanās un dod viņiem visiem vairāk spēka, sagādājot viņai nepatikšanas, satiekot pāris no viņiem. Viņas cīņā viņu izglābj jauns vīrietis vārdā Heins, pētnieks, kurš meklē veidus, kā tikt galā ar dēmoniem. Pēc viņa teiktā, ir veids, kā tikt galā ar dēmoniem pat tad, ja viņus darbina sarkanais mēness.

Lai to izdarītu, ir ķermeņa atdošana Heinam: jāpadara, ko Leona nevēlējās darīt, bet…

Venus Blood BRAVE

7. Zobenu cīņas prasme ir zināma divām ciltīm: Gaismas cilts (kas sastāv no cilvēkiem, kas dzīvo uz pasaules virsmas) un Ēnu cilts (galvenokārt cilvēki, daļa dzīvnieki vai monstri, kas dzīvo pazemes pilsētā, kuri, šķiet, arī noveco pusi tik daudz, kā no gaismas cilts normālā ātruma). Abas ciltis dzīvoja mierā un saticībā, viņu domēnus atdalīja plāksne “Vārdi vērti” - milzīga monolīta plāksne, ko uzcēla aizbildņa gars. Lai gan plāksnē ir raksts, neviena cilts nevar izlasīt tekstu. Kādu dienu vārdu “Vērti” noslēpumaini iznīcināja nezināma vienība; tās sastāvdaļas ir izkaisītas Ēnu cilšu domēnā. Abas ciltis vainoja viena otru plāksnes iznīcināšanā un uzsāka karu, kas turpinās jau 100 gadus. Ēnu cilts princis Astrāls vēlas kļūt par Ēnu paukotāju, bet viņa tēvs karalis Vortošika viņam to aizliedz. Viņš ir saderinājies ar skaisto zobenieci Šaronu, kurai parasti patīk Astrāls, bet viņa vēlas, lai viņš būtu stiprāks.

Words Worth Gaiden

8. Tačibana Ičirū ir parasts students; tomēr viņš zina noslēpumu. Ka viņa skolotāja Yoshiko ir kalna savrupmājas īpašniece, un viņa patiesībā ir ragana! Kādu vakaru viņš dodas uz savrupmāju, lai redzētu viņu, izmantojot savas burvju spējas...

Tentacle and Witches

9. Starp tumsas un gaismas dievietēm notiek karš. Kamēr pirmās mēģina nozagt dārgakmeņus nevainīgām sievietēm, atstājot nedzīvas sēnalas, otrās medī ļaundarus. Abu veidu dievietes ir aprīkotas ar cīņas spējām, taču viņu spēcīgākie ieroči ir ievelkamie dzimumlocekļi - ienaidnieka pārpludināšana ar prieku, kas ir vienīgais drošais veids, kā uzvarēt.

Star☆Jewel

10. Maģiskās meitenes cīnās ar svešajiem iebrucējiem. Viena no viņām tiek sagūstīta un jūs jau zināt, kas notiks tālāk…

Ryuusei Tenshi Primaveil

11. Dēmoni uzbrūk zemei, atbrīvojot spēkus, kas virza vīriešus iekārot jebko, kas ir sievišķīgs. Eņģeļi Yuuri un Suzune nolemj cīnīties ar šīm tumsas radībām un glābt pasauli. Tomēr varbūt vīrieši nemaz nevēlas tikt izglābti ..

Nerawareta Megami Tenshi Angeltia

12. Kousuke ikdienā ir simpātisks koledžas bērns, kurš cieš no atkārtota murga, kur viņš ir nikns seksa dēmons. Viņš vienkārši nespēj saprast, kāpēc tas tā ir, jo viņš sēž, lai spēlētu savas iecienītās videospēles, piemēram, “Maģiskā meitene Lape-chan”. Kādu dienu viņa priekšā parādās skaista dieviete, vārdā Fauna, nevis lai izpildītu vēlmes, bet gan lai viņu iznīcinātu! Šķiet, ka Kousuke piemīt ļaunā dēmona spēks, kas viņā guļ. Par laimi Fauna izlemj par alternatīvu dēmona apturēšanas veidu, kas ietver daudz seksa ar viņu un viņas seksīgo vecāko māsu (un mīlas dziru veidotāju) Džordu. Diemžēl, vēl ir Natsuki, mazs velns, kuram ir savi plāni attiecībā uz Kousuke.

Megachu!

13. Šī 3 daļu hentai bishoujo OVA sērija ir par ļaunu ārsti, kura mēģina savākt 100 puišu spermu, un sievieti Marinu, kas mēģina atturēt savu ļauno māsu to paveikt. Pamatojoties uz tāda paša nosaukuma hentai mangām. "Japānas gaišajai nākotnei es ņemšu tavu spermu!"

Marine A Go-Go

14. Paralēla Visuma ļaunie burvji iebrūk Zemē un izsūc no cilvēkiem apziņu, un pēc tam to izmanto spēka iegūšanai. Mūsu burvju meitene Kusunoki Sae ir šeit, lai viņus apturētu! Tas nav viegls uzdevums, jo visi viņas ienaidnieki, šķiet, ir nekas cits kā perversi tipi!

Mahou Shoujo Sae

15. Ļaunais akmens iedomājas esam par elles varas ķēniņa daļu citā pasaulē. Lai novērstu viņa atdzimšanu, akmens tiek implantēts burvju meitenes ķermenī! Tagad viņai seko elles klani. Ļauno akmeni nevar atgūt, vienkārši iznīcinot ķermeni. Tādējādi viņi dažādos veidos sāk apkaunot maģisko meiteni!

Mahou Shoujo Isuka

16. Ar noslēpumainas radības palīdzību Elena pārvērtās par burvju meiteni, lai pārspētu Zoidu, taustekļu briesmoni, lai glābtu savu māsu Emīlu.

Mahou Shoujo Elena

17. Mūsu planētas dzīlēs slēpjas pazemes, maģiskā pasaule ar nosaukumu Roa, kas patlaban atrodas drausmīgā karā starp karalienes Glorijas visu sieviešu bruņinieku korpusu un ļauno sindikāta Zerou milzīgo karaspēku. Spēle sākas, kad Metzers, jauns un izcils Zerou virsnieks, saņem oficiālu apstiprinājumu no Zerou augstās pavēlniecības, lai izmēģinātu jaunu galvenā varoņa ieteikto plānu. Slepus pārvietots uz Zemes virsmu, viņa misija ir iegūt saldo bruņinieku uzticību - abas japāņu meitenes, kuras izskolojusi karaliene Glorija ar spēku aizsargāt virszemes pasauli no sindikāta monstriem. Pēc tam, kad Metzers ir atklājis viņu vājās vietas, viņš izmantos savus monstrus, lai sakautu, nolaupītu un izskalotu Saldos bruņiniekus par seksa vergiem, kas veltīti Zerou lietai. Tomēr sindikāts nezina (vēl) par Metzera lielajām ambīcijām ...

Mahou Senshi Sweet Knights

18. Pasaulē, kur burvība ir izplatīta, ir visprestižākā skola ar nosaukumu Wizadia Magic Academy. Tsukasa Strobilanthus, vienīgais puisis visu meiteņu skolā, ir šeit, lai uzzinātu, kā kontrolēt savas pilnvaras mistiskajām acīm. Ikreiz, kad tiek noņemtas viņa brilles, viņa spējas vairs nekontrolē, padarot ikvienu meiteni, uz kuru viņš blenž, uzmauktu uz viņa locekļa. Tsukasa ir nosūtīts uz šo skolu, lai atrastu vienu cilvēku, pret kuru viņa pilnvaras ir bezjēdzīgas, lai viņš varētu iemācīties kontrolēt savas mistiskās acis.

Magical Witch Academy: Boku to Sensei no Magical Lesson

19. Tsukasa Tachibana kārto pēdējos eksāmenus trešo reizi, taču viņš neko nezina, ka viņš ir nokļuvis trīs raganu pārbaudē, un viss iet no slikta uz vēl sliktāku!

Magical Twilight

20. Moe un Bunta vajā ienaidnieku, kurš tur vareno un maģisko monētu, kas var valdīt valstī. Tomēr visi trīs nejauši tika iemesti cilvēku pasaulē, kamēr monēta bija izkaisīta sīkos gabaliņos. Moe un Bunta uzņēma šo mazo monētu atrašanu un kārtības atgūšanu savā valstī, kā arī ienaidnieka noņemšanu no cilvēku pasaules.

Magical Moe

21. Mūžzaļajā pasaulē no viņu velves ir nozagtas piecas bīstamas sēklas. Viņu atgūšanai ir nosūtīts karalienes aģents Natsuki. Tomēr viņš to nevar izdarīt viens pats un lūdz palīdzību vidusskolas skolniecei Čihajai, kura ir “vienīgā”, kura viņam var palīdzēt. Ar viņa palīdzību viņa pārvēršas par maģisko, kareivīgo Karmīni, lai glābtu sēklas apsēstos cilvēkus. Jautājumu gan ir daudz, piemēram, kāpēc Čihajas māte, šķiet, zina visu par šo slepeno darbību, kāpēc Čihaja atceras savu tēvu, kurš, kā ziņots, nomira pirms viņas dzimšanas, un kāpēc viņa sapņo parMūžzaļo pasauli, kuru viņa nekad nav redzējusi.

Magical Canan

22.Sayuka Kouenji ir Escalayer, Zemes sargs pret Dielast tumšajiem spēkiem. Viņas pusē ir androids Madoka, un Madokas uzdevums ir izsekot un uzlādēt Sayuka spēka avotu Doki Doki Dynamo. Doki Doki Dynamo atrodas Sayuka ķermenī, un to var uzlādēt tikai tad, kad Sayuka piedzīvo augstu seksuālo uzbudinājumu, ko Madoka vēl nesen spēja viņai sagādāt. Tā kā viņiem pretojas nepieņemami zems enerģijas līmenis, Madoka piesaista Sajukas skolas zēna Kyohei Yanase palīdzību. Kjohei reiz piemeklē Sayukas simpātijas, un viņa seksuālā varēšana nevarēja notikt ātrāk. Pagaidām pret šiem trim Zemes aizstāvjiem ir vērsta eskalatora Dielast versija - FM77, kas ir nežēlīgs cīņā un pārņemts ar vardarbīgām vēlmēm.

Beat Angel Escalayer

Protams, tā ir tikai niecīga daļa no visām maģiskajām meitenēm hentai pasaulē, protams, nekādas saites nedodu un esmu pacenties attēlos aizklāt visas nepiedienīgās vietas. Tā ir tikai informācija, ka pastāv arī kaut kas tāds. Daži anime ir esošu, pieklājīgu anime nepieklājīgs, perverss variants. Ja atklāti, ne visai saprotu tos, kas kaut ko tādu skatās, taču, ja ir pieprasījums, būs arī piedāvājums.