Macuri Akino. Iedomāto zvēru zvaigznājs

Iedomāto zvēru zvaigznājs (幻獣の星座 Genju no Seiza) ir japāņu autores Macuri Akino manga, kuru pirmo reizi publicēja Akita Šotena 2000.–2007. gadā. Līdzās RG Veda un citiem šī žanra darbiem mangā izmantoti Indijas mitoloģijas un Tibetas vēstures motīvi.

Izdoti 14 grafiskie romāni, tomēr sērija krievu valodā turpina iet cauri Comics Factory tulkošanas stadijai.

Kamishina Futo ir vienkāršs skolnieks, kurš pārmaiņus pāriet no vienas skolas uz otru un neapzinās savas slēptās spējas. Kad jauns vīrietis satiek Garudu (dievu spārnoto sūtni), viņa pasaule pilnībā mainās, jo tagad viņš tiek iecelts 42. īstā Darašalas valsts virspriestera lomā, kas paslēpts tuksneša smiltīs. Ne visi sagaida, ka tronī kāps debitants. Naga un viņa nodevīgie sekotāji jau ir ieņēmuši Futo vietu kā Ķīnas valdības aizbildni.

Pieaugot viņa personībai, Futo pamazām iziet cauri nobriešanas posmiem ceļā uz svēto apslēpto zemju taisnīgu iegūšanu. Viņu vada sargzvēri, sargājot jauno meistaru no pēkšņiem Naga līdzgaitnieku uzbrukumiem, mācot smalkumus un atklājot īstā Augstā Priestera pirmatnējo, aizmirsto būtību.

https://en.wikipedia.org/wiki/Genju_no_Seiza

Māksliniece - mangaka.

Macuri Akino (秋乃 茉莉, Akino Matsuri, dzimusi 7. jūlijā Tokijā) ir japāņu mangas māksliniece no Mitakas, Tokijas un pašlaik dzīvo Jokohamā.

Viņas darbi apvieno fantāzijas, mistikas un šausmu žanrus. Viņa parasti attēlo sevi kā kapu (ūdens garu no japāņu folkloras), dažreiz ar bizēm vai odango frizūru.

https://en.wikipedia.org/wiki/Matsuri_Akino

Mangas enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/manga.php?id=4686