Ļoti īsas ziņas_30

1.

Čaks Noriss pareģo 1000 tumsības gadus, ja Obama tikšot atkal ievēlēts.
Nedēļas nogales video aktieris - filmu zvaigzne, kas ieguva pasaules slavu, kad leģendarais Brūss Lī sakāva viņu filmā "Drakona atgriešanās" 1972. gadā, Karloss Rejs "Čaks" Noriss un viņa otra sieva Džena paziņoja, ka mēs esam izšķirošajā punktā un pilnīgi iespējams, ka mūsu valsts, kādu mēs to pazīstam, būs zaudēta uz visiem laikiem, ja mēs nenovirzīsimies no kursa, kādā tā tiek vadīta.

 

 

Diemžēl, fakti nav slavenā aktiera un kaujas mākslu čempiona pusē. Viņš uzskata, ka 2008. gadā 30 miljoni evanģēlistu ir atteikušies balsot. Tomēr, no 74 miljoniem, balss tiesīgiem evanģēlistiem, 2008. gadā balsoja 67 miljoni. Pat, ja starp jums ir nereģistreti evanģēlisti, tik un tā tas sastādītu tikai pusi no Norisa teiktā skaita.
Vairāk liekas, ka Noriss ir pārāk ietekmējies no tiem, kas sludina "1000 tumsības gadus" un izmanto pasaules gala sludināšanai, kas notikšot tieši pec šiem gadiem.

http://www.addictinginfo.org/2012/09/03/chuck-norris-declares-1000-years-of-darkness-if-obama-re-elected-video/

2.

Miris Holivudas aktieris, «Zaļās jūdzes» zvaigzne Maikls Dunkans

«Apollo», redakcija@apollo.lv

Otrdiena, 2012. gada 4. septembris

Pirmdienas rītā slimnīcā miris amerikāņu aktieris Maikls Dunkans, kurš popularitāti izpelnījās ar lomu filmā «Zaļā jūdze», vēstī ārvalstu mediji.
54 gadus vecais aktieris tika ievietots slimnīcā 13.jūlijā pēc infarkta un pēkšņas sirds apstāšanās.
Dunkana draudzene viņam nekavējoties sniedza pirmo medicīnisko palīdzību, un viņš tika nodots mediķu rokās, taču no infarkta sekām aktieris tā arī neizveseļojās.
Dunkans filmējies vairākos desmitos filmu, tai skaitā tādās populārās Holivudas filmās kā «Armagedons» un «Pērtiķu planēta».
Dunkans tika nominēts «Oskaram» kā labākais otrā plāna aktieris par lomu 1999.gada filmā «Zaļā jūdze», kur viņš atveidoja ar maģiskām dziedinošām spējām apveltītu notiesāto, kam tiek izpildīts nāvessods par viņa neizdarītām slepkavībām.

http://www.apollo.lv/zinas/miris-holivudas-aktieris-zalas-judzes-zvaigzne-maikls-dunkans/529235?utm_source=inbox&utm_campaign=news&utm_medium=newsbox

3.

Vai tuvā nākotne?
No raksta „Iesi uz referendumu? Ielaidīs «citādā Latvijā»”.

http://la.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=359965:iesi-uz-referendumu-ielaids-lcitd-latvijr&catid=93:la-komentri&Itemid=440

Latviešiem jāsaprot, ka priekšā stāvošais referendums var kļūt viņiem par indulgenci (viduslaikos – par naudu pirkta grēku piedošanas zīme jeb kvīts. – V. K.), pēdējo iespēju lūgt piedošanu krieviem par [latviešu? – V. K.] nodevību 90. sākumā." ("Vesti", 29. 08.)
Tātad tiem, kas veicinās referenduma notikšanu, viņu uzvedību varēs pēcāk, kad Latvijā būs citāda politiska ainava, piemēram, "jauna" krievvalodīga Latvija, uzrādīt kā grēku piedošanas zīmi.
Nu – piedāvājums ir nepārprotams.

4.

Miris pašpasludinātais mesija.

92 gadu vecumā nomiris pašpasludinātais mesija un Unifikācijas baznīcas galva Sun Myung Moon savas dzīves laikā minēto baznīcu pacēla Vispasaules līmenī, kaut arī tai pārmeta pārlieku despotismu pret tās locekļiem, mantas atdošanu baznīcai, masveida precībām ar izvēlētiem partneriem, kurās vienlaicīgi apprecējās tūkstošiem pāru, bērni tika atšķirti no vecākiem un tā tālāk. Protams, lai to veiktu, rekrūtētajiem viņa baznīcas vai sektas locekļiem bija pamatīgi jāskalo smadzenes. Dienvidkorejietis Muns bija draugs, gan ziemeļkorejiešu, gan amerikāņu līderiem. Viņš centās radīt unificētu daudzkulturālu baznīcu un lielā mērā viņam tas arī izdevās. Kaut gan, ja pati baznīca sludina, ka tai ir miljoniem sekotāju, tad tās kritiķi uzskata, ka ne vairāk par 100 000. 2009. gadā Muns sarīkoja, iespējams, lielākās kāzas pasaules vēsturē, ka vairākās, vienlaicīgi notiekošās ceremonijās uz visas pasaules vienlaicīgi apprecējās 45 000 pāru. Viņa reliģija galvenokārt ir izplatīta Korejā. Muns apzvērēja, ka 16 gadu vecumā viņam parādījies Jēzus Kristus un licis pabeigt savus uz Zemes nepabeigtos darbus.

http://www.nydailynews.com/news/world/rev-sun-myung-moon-dead-92-article-1.1150051

5.

Dānijā radīti digitālo tehnoloģiju kapakmeņi
04.09.2012 LETA.

Dānijā izstrādāti digitālo tehnoloģiju kapakmeņi, kas piedāvā ieskatu aizgājēja dzīvē. Dānijas lielākais kapakmeņu ražotājs piedāvā īpašus kapakmeņus ar QR kodu, kas viedtelefonu lietotājus aizved uz īpaši izveidotu mājaslapu, kurā apkopota informācija par aizgājēju.
Kompānijas direktors Nīlss Kristians Nīlsens uzskata, ka digitālo tehnoloģiju kapakmeņiem ir liela nākotne.
"Es domāju, ka ikviens tādu izvēlēsies. Mēs saskatām tam lielu potenciālu ikvienā valstī," sacīja Nīlsens.
"Tas ir labs veids, kā atspoguļot cilvēka stāstu. Un mums katram ir savs stāsts. Gan zemniekam, gan direktoram, katram ir savs stāsts. Tas arī kapu apmeklējumu padara daudz interesantāku," norādīja Nīlsens.
Vairākus jaunos kapakmeņus jau iegādājusies Dānijas pilsēta Holbeka, lai iemūžinātu nozīmīgākos vietējos iedzīvotājus, piemēram, bijušo mēru.
"Es domāju, ka vēsture tiek aizmirsta. Bet šeit ir daudzi cilvēki, kas ir svarīgi, un es domāju, ka viņu biogrāfija un viņu paveiktais ir svarīgs. Es domāju, ka ir ļoti svarīgi, lai nākamajai paaudzei būtu šīs atmiņas," skaidroja Holbekas pašvaldības pārstāve Hanne Korsbija.

http://la.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=359988:dnij-radti-digitlo-tehnoloiju-kapakmei&catid=111:tehnoloijas&Itemid=470

6.

ASV aizvadīts pirmais kaķu kinofestivāls
04.09.2012 LETA.

Vairāk nekā 10 000 cilvēku apmeklējuši ASV rīkoto interneta kaķu videofilmu festivālu, kurā godināti tīmeklī popularitāti iemantojušie murrātāji. Pirmais kaķu kinofestivāls norisinājās vienā no ASV prestižākajiem mūsdienu mākslas muzejiem, Mineapolisas Volkera Mākslas centrā.
Festivālā ar "Zelta kaķēna" balvu tika arī apbalvots balsojumā internetā izraudzītais uzvarētājs - depresīvais melnbaltais kaķis Anrī, kura ikdienas eksistenciālās pārdomas fiksējis viņa saimnieks Vils Breidens īsfilmā "Henri 2, Paw de Deux".
Šā gada aprīlī vietnē "YouTube" ievietotais videoieraksts ir piesaistījis jau vairāk nekā 4 miljonus skatītājus.

http://la.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=360009:asv-aizvadts-pirmais-kau-kinofestivls&catid=278:dvain-pasaule&Itemid=486

7.

Zemei neizdosies izvairīties no asteroīda; cilvēcei atlikuši 17 gadi

«Apollo», redakcija@apollo.lv

Piektdiena, 2012. gada 7. septembris

Zemei draud nenovēršama sadursme ar asteroīdu Apofisu, jau atkal atgādina zinātnieki, kas pat esot izskaitļojuši precīzu sadursmes datumu - tas notikšot 2029.gada 13.aprīlī, raksta «Vesti.ru».
Apofiss sevī slēpj 65 tūkstošu atombumbu lielu enerģiju, tā svars ir 50 tūkstoši tonnu, bet diametrs - 320 metri. Zemē tas ietriekšoties ar ātrumu 45 tūkstoši kilometru stundā.
«Pastāv reāli draudi, jo, ja asteroīds sasniegs Zemes virsmu, krītot ar ātrumu 16 kilometri sekundē, tad šī kritiena radītā enerģija būs pielīdzināma 1000 atombumbu sprādzienam, bet atmosfērā pacelsies milzīgi putekļu mākoņi,» norādījis Maskavas Astronomijas institūta zinātnieks Mihails Prohorovs.
Zinātnieki šobrīd meklējot dažādus risinājumus, kā novērst sadursmi ar asteroīdu. Daži iesaka uz Apofisa virsmas uzstādīt reaktīvo dzinēju, citi - atvairīt to ar kosmiskā kuģa triecienu, vēl citi - uzspridzināt to. Bet ir arī pesimisti, kuri uzskata, ka nekādi centieni nespēs atvairīt apokalipsi, jo asteroīda izmēri ir pārāk lieli.
Zinātnieki norāda ka asteroīds varot iznīcināt simtiem pilsētu. Pat ja Apofiss iekristu okeānā, tas radītu milzīgus divdesmit metrus augstus cunami viļņus, kas varētu noskalot no zemes virsmas, piemēram, Floridas piekrasti.
Zinātnieki atzīmē - ja arī šoreiz Zemei izdosies izvairīties no asteroīda, joprojām pastāvēs iespēja, ka tas mums uzkritīs pēc 50-150 gadiem.

http://www.apollo.lv/zinas/zemei-neizdosies-izvairities-no-asteroida-cilvecei-atlikusi-17-gadi/529802\