Ļoti īsas ziņas 2015-09-01

1.

Sekss kosmosā.
Pornogrāfisko filmu privātstudija "Pornhub" vēlas nākošgad sūtīt kosmosā divus savus aktierus, lai uzņemtu seksa aktu bezsvara stāvoklī. Tas būšot pirmreizīgs eksperiments ar cenšanos pārliecināties, vai kosmosā var ieņemt bērnu. Ja eksperiments uzdošoties, tad vārti uz kosmosa apdzīvošanu būšot vaļā. Firma meklē sponsorus, kas būtu gatavi ieguldīt projektā 3,4 miljonus dolāru. Abi aktieri, kas tēlos pāri jau izvēlēti: Eva Lovia un Džonijs Sinss (Johnny Sins). Viņi nākošgad uzsākšot pusgadu ilgus treniņus, lai iegūtu vajadzīgo astronauta kvalifikāciju.

 

 

Par to, ar kādu kuģi viņi dosies ceļā un vai tiks iesaistīta Starptautiskā Kosmiskā Stacija, netiek ziņots. Tā kā visi oficiālie reisi uz nākošo gadu jau zināmi, viņu plāns neizskatās īpaši reāls.
Kāda cita firma jau iepriekš ir veikusi līdzīgu filmēšanu "The Uranus Experiment", taču tā notikusi īpaši aprīkotā lidmašīnā, māksligā bezsvara stāvokļa apstākļos.

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3118714/What-happens-sex-space-Pornhub-wants-filming-adult-movie-orbit-year.html

2.

No atjaunotā žurnāla "Jesļi" mājas lapas.

«2007. gadā es biju Ķīnā, pirmajā komunistiskās partijas atļautajā zinātniskās fantastikas un fantāzijas konventā. Kaut kādā brīdī es pajautāju varas oficiālajam pārstāvim: kāpēc? Ilgu laiku zinātniskā fantastika netika atbalstīta. Kas ir mainījies?

Viss vienkārši, viņš man pateica. Ķīnieši radīja lieliskas lietas, ja viņiem atnesa gatavas shēmas. Taču viņi neko neuzlaboja un neizdomāja paši. Un tāpēc viņi sūtīja delegāciju uz ASV, uz Apple, Microsoft, Google un iztaujāja cilvēkus, kas izdomāja nākotni. Un atklāja, ka tie lasīja zinātnisko fantastiku, kad bija puikas un meitenes...»

Nils Geimans, amerikāņu rakstnieks-fantasts, romāna "Amerikas dievi" un garstāsta "Zvaigžņu putekļi" autors.

...bez fantastikas un futuroloģijas valstij nav nākotnes. Nav un nebūs inovāciju ekonomikas, tālejošu atklājumu, globālas konkurentspējas. Visam tam ir nepieciešama jaunatne, kurai ir varens iztēles resurss. Kam ir ceļojumu pieredze pa iedomātām pasaulēm. Kurš nav lasījis fantastiku - nesāks domāt par starpplanētu lidojumiem, par zālēm pret dumjību, par citām, galīgi neutilitārām lietām.

http://www.esli.club/

3.

Tādas tās lietas.

Krievu rakstnieks un žurnālists Dmitrijs Bikovs, kas nav putinists.

http://ru-bykov.livejournal.com/

Ja esi opozīcijā valdošajiem, vari saņemt arī šādus komentārus no krievu pareizticīga patriota.

"Что зенки-то свои безумные выпучил, рогатый жидосатанист, извращенец, русофоб, щелкопёр, бездельник и похотливый паразит, шакал, нелюдь, зверь, христоборец Зильбертруд, ослеплённый ненавистью к Христу и России своим отцом-лжецом-дьяволом? Не надейся, тебе — зверю, варвару, содомиту, упырю, жидобандеровцу, сатанисту, иудею, богоборцу — и всей вашей своре жидовствующих цепных псов, либерастов, нацистов антихриста и холуёв дьявола, Страшного Христова Суда не избежать! Все будете сброшены Господом в огненную преисподнюю, где будете вечно выть, стонать, визжать, бесноваться и скрежетать своими жидовско-звериными клыками в бессильной злобе!!!"

Netulkoju, lai nezustu stils. Šo uzgāju Facebook.