Ļoti īsas ziņas 2015-07-12

1.

Krievu kosmonauts Genādijs Padalka kļuvis par pasaules rekordistu summārā lidojumu ilguma ziņā. Iepriekšējais rekords ir ticis pārsniegts 29. jūnijā, pulksten 02:00 pēc Maskavas dekrēta laika. Iepriekšējais rekords piederēja Sergejam Krikaļovam, 803 diennaktis 09 stundas 39 minūtes.

Pagaidām sasniegums ir neoficiāls. Kā pasaules rekordu to reģistrēs tikai tad, kad Krikaļova laiks kosmosā tika pārsniegts par 5%. Tas notiks augustā.

Genādijam Padalkam atgriešanās uz Zemes paredzēta 2015. gada 11. septembrī, tad viņš būs nolidojis 877 diennaktis

http://novosti-kosmonavtiki.ru/news/28598/

 

 

2.

Garibandalas brīnums.

www.youtube.com/watch
Vairāku gadu laikā, kādas Spānijas mazpilsētas četras meitenes izjuta kontaktus ar eņģeļiem un Svēto Mariju. Saņemot arī brīdinājumu, ja cilvēki joprojām nodosies grēkā, tad tuvosies Apokalipse. To ievadīs komunisma uzvara visā pasaulē un Romas pāvesta tikšanās Maskavā ar pareizticīgās baznīcas galvu. Pēc tam pailkšot tikai 2 nedēļas līdz Apokalipsei. Tikšanās vēl nav notikuši, lai gan tiekot gatavota, bet atlikta. Neticīgie saka, ka Ukrainas notikumu dēļ. Ticīgie, ka tāpēc, ka pāvests zina par šiem pareģojumiem. Brīnumi tika novēroti: Dieva Veltes it kā parādījušās uz kādas meitenes mēles, uz īsu brīdi topjot redzamas, kā gribējusi Jaunava Marija. Jāsaka, ka katoļu baznīca ir izteikusi skepsi: vai tikai te nav runa par sātana viltībām. 2014. gadā nomira garīdznieks Albrehts Vēbers, kas ilgus gadus pētījis šīs lietas un bijis arī aculiecinieks. Taču atspēkot notikušo kā velna centienus, samulsināt cilvēkus, viņam nav izdevies. Ko par to runā vēlāk aculiecinieki, to var paklausīties citos YouTube fragmentos un lasīt Vikipēdijā.

https://en.wikipedia.org/wiki/Garabandal_apparitions