Ļoti īsas ziņas 2013-07-08

1.

Mirušais parādījies kā putns.
Ugo Čavess turpina vērot dzīvi Venecuēlā. Nesen mūžībā aizgājušais komendante esot parādījies savam pēctecim Nikolasam Maduro putna izskatā. Maduro pastāstīja žurnālistiem, ka esot pamanījis putnu vienā no reizēm, kad viņš uzstājies tautas priekšā. Putns negaidot esot sācis dziedāt un Maduro esot pārliecināts, ka tā ir zīme, ka Čavess ir apmierināts ar to, ko viņš dara.
Tā nav pirmā reize, kad Ugo Čavess parādās pēc nāves Nikolasam Maduro. Jaunais prezidents ir pārliecināts,ka Čavess parādījies viņam aprīlī, arī kā putns, kas līdzinājies bijušajam valsts vadītājam. Tas bija divas nedēļas pirms vēlēšanām un Maduro uzskata, ka tādā veidā mirušais atbalsta viņa idejas un iezīmētās reformas.

 

 

Čavess aizgāja no dzīves šī gada 5. martā. Slimais prezidents pastāvīgi atbalstīja Maduro un sauca viņu par savu pēcteci. Tas palīdzēja pēdējam kļūt par favorītu vēlēšanās un rezultātā apiet pretiniekus. Lai gan, Maduro savu galveno konkurentu Enrike Kaprilesu apsteidza tikai par pusotru procentu.
Ziņa no žurnāla "Eho plaņeti" 2013. gada 23. numura.

2.

Dzelzs cilvēka krišana.
Drīz cilvēki iemācīsies krist uz Zemi no kosmosa bez izpletņa un sekmīgi piezemēties, pateicoties reaktīvām kurpēm. Vismaz tādu perspektīvu kosmiskā ekstrīma piekritējiem piedāvā reaktīvā skafandra RL Mark VI izstrādātāji, Ziņo The Daily Mail.
Amerikāņu kosmiskās kompānijas Solar System Express un biomedicīnas dizaineru biroja Juxtopia garabērns atgādina fantastiskās filmas "Dzelzsvīrs" varoņa Tonija Stārka kostīmu. RL Mark VI ir apgādāts ar autonomu dzīvības nodrošināšanas sistēmu, kā arī ar nelieliem reaktīvajiem dzinējiem. Tie tiek piestiprināti pie kostīma un zābakiem, kas palīdz cilvēkam nobremzēties bez izpletņa palīdzības un piezemēties uz kājām , līdzīgi kā Betmenam. Kostīma cimdi ir veidoti tā, lai palielinātu muskuļu spēku, vēl kostīms ir apgādāts ar griešanās stabilizatoriem un papildus realitātes brillēm.
Kā uzskata kostīma radītāji, tad ar tādu ekipējumu cilvēki spēs veikt augstus lēcienus no tuvējā kosmosa.
Pēc tam, kad austriešu sportists Fēlikss Baumgartners veica ilgu lēcienu no stratosfēras, tādi kritieni no kosmosa ir kļuvuši par fikso ideju asu izjūtu cienītājiem. Liekas, ka ekstremāļu idejām lemts piepildīties. Modeļa RL Mark VI sērijveida ražošana sākšoties 2016. gadā. [Nu, vispirms jau kosmosā ir jānokļūst un tā ir pagaidām grūtāka problēma - t.p.]
Ziņa no žurnāla "Eho plaņeti" 2013. gada 23. numura.

Te, raksts par to internetā:

http://www.universetoday.com/102289/revolutionary-new-space-diving-suit-will-rival-anything-youve-ever-seen-in-the-movies/

Te vēl informācija par to.

http://www.solarsystemexpress.com/space-skydiving.html