Ļoti īsas ziņas_19

1.

Eksperts: Zeme piedzīvo sesto izmiršanu
«Apollo», redakcija@apollo.lv

Zemes biosfēra šobrīd piedzīvo sesto izmiršanas periodu, kas novedīs pie tūkstošiem dzīvības formu izzušanas, paziņojis Starptautiskās dabas aizsardzības savienības prezidents Ašoks Hosls.
«Mēs novērojam sesto masveida izmiršanu, kas uz Zemes notiek kopš dzīvības parādīšanās uz tās. Iepriekšējā - piektā izmiršana - noveda pie dinozauru izzušanas,» norādīja Hosls.
Pēc viņa teiktā, bioloģiskā daudzveidība uz planētas samazinās - katru diennakti neatgriezeniski izzūd līdz 100 dzīvnieku sugām. Bez tam, katru dienu no ugunsgrēkiem un izciršanas izzūd aptuveni 50 hektāri mežu un 20 tūkstoši hektāru lauksaimniecības zemju, kas augsnes erozijas rezultātā pārvēršas par tuksnešiem.

 

 

Situāciju tikai pasliktina cilvēku saimnieciskās darbības ietekme uz klimatu. 60 miljonu tonnu ogļskābās gāzes izmešu ik dienas ietekmē visus planētas reģionus. Tas var novest pie tā, ka ūdens līmeņa celšanās rezultātā daudzas valstis izrādīsies zem ūdens, atzīmē eksperts.

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/264530/0?show_inbox=1

2.

Bijušais Pentagona konsultants nāk klajā ar satraucošu faktu - ASV prezidents ticies ar citplanētiešiem
«Apollo», redakcija@apollo.lv, Trešdiena, 15. februāris (2012)
ASV prezidents Dvaits Eizenhauers ticies ar citplanētiešiem amerikāņu militārajās bāzēs un ar domu spēku kontaktējies ar citu planētu pārstāvjiem, to intervijā telekanālam «BBC2» pavēstījis bijušais Pentagona un ASV Kongresa konsultants, šobrīd britu ufologs un rakstnieks Timotijs Guds.
Guds apgalvo, ka ASV 34.prezidentam kopumā bijušas trīs tikšanās ar citplanētiešiem, tās visas notikušas Ņūmeksikā 1954.gadā, un tās organizējuši mūsu planētas pārstāvji ar «telepātisko vēstījumu» palīdzību.
Par nelaimi nekādi pierādījumi šiem kontaktiem nav saglabājušies. Tomēr Guds ir pārliecināts, ka Eizenhauers sadarbībā ar FIB pat organizējis starpplanētu samitu, kas noticis militārajā bāzē Hollomanā, turklāt šim notikumam esot daudz liecinieku.
Guds apgalvo, ka citplanētieši uz Zemi lidojot jau ļoti sen. Viņi kontaktējušies gan ar valstu līderiem, gan vienkāršajiem cilvēkiem. Guds ir pārliecināts, ka 90% no stāstiem par NLO var zinātniski izskaidrot, taču miljoniem cilvēku visā pasaulē viņus patiešām redzējuši.
Jāpiebilst, ka baumas par Eizenhauera tikšanos ar citplanētiešiem klīst jau sen, tas radījis bezgalīgi daudz sazvērestības teoriju. Piemēram, Ņūhempšīras kongresmenis Henrijs Makelrojs juniors 2010.gadā publicēja intriģējošu videovēstījumu, kurā atzinās, ka redzējis slepenu dokumentu, kurā runāts par to, ka citplanētieši ieradušies ASV, un ka prezidents Eizenhauers var ar viņiem tikties.
Savukārt Lielbritānijas Aizsardzības ministrijas publicētie dokumenti liecina par to, ka NLO redzējis arī Vinstons Čērčils, raksta «The Independent». Ufologi pieļauj, ka Čērčils pat vērsies pie Eizenhauera pēc padoma, kā reaģēt uz NLO parādīšanos.

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/265028/0?show_inbox=1

3.

Princeses Marija brīvā sala.
Laiku pa laikam pasaulē parādās dažādi jaunu, mākslīgu valstu projekti, kas pagaidām vienmēr ir apstājušies finansējuma trūkuma vai politisku apsvērumu dēļ. Mākslīgas platformas jūrā, pat valstis - kuģi. Te ir vēl viens tāds projekts - Princeses Marija brīvā sala. Stingri runājot, nekādas salas vēl nav, toties Atlantijas okeānā ir zemūdens kalns Centrālās Atlantikas grēdā, kas nonāk samērā tuvu līdz ūdens virsmai. Projekta autors <st1:place><st1:city>plāno</st1:city></st1:place>, iepērkot dažādus atkritumus no Eiropas, uzbērt tajā vietā salu, lai uz tās oficiāli nodibinātu jaunu valsti. Galu galā, nevienos teritoriālajos ūdeņos kalns neatrodas. Nav tādu problēmu, kā ar Sīlendu. Autors salu ir nosaucis savas meitas vārdā, jau pieņem pilsonību, topošajai salai ir savi atribūti un smboli, arī nauda - dālderi (tāleri). Viss kā nākas. Sīkāka informācija - mājas lapā: http://www.m007.ru/ Kā var spriest, tad salas ekonomika balstīšoties uz informācijas tehnoloģijām un jauniem enerģijas veidiem. 
Protams, ja tas viss netiek radīts tāpēc, lai izsūknētu no sponsoriem naudu un pēc tam "pazustu ar galiem ūdenī". Skaidrs, ka tas nav dažu gadu projekts, tur var paiet desmitiem gadu un pa to laiku daudz kas var mainīties.