Logitech Zone Vibe 100 austiņu apskats

10 decembris, 2023

COVID-19 pandēmija ir mainījusi daudziem ierasto darba vidi. Bieži vien cilvēki tagad strādā nevis pie rakstāmgalda ofisā, bet gan attālināti no sava mājas biroja. Darbs no mājām nekur nepazudīs: attālināto darbavietu skaits kopš 2020. gada ir vairāk nekā trīskāršojies. Logitech ir izstrādājusi Zone Vibe 100 austiņas profesionāļiem, kas strādā no mājām.

Zone Vibe 100 ir “pietiekami profesionālas birojam un ideāli piemērotas darbam no mājām”. Es tās testa laikā izmantoju kā savas galvenās austiņas, lai pārliecinātos, vai tās atbilst šīm prasībām. Testēšanas nedēļās es biju pārsteigts par austiņu komfortu, vadību un skaņas kvalitāti. Šīm austiņām ir izcila vērtība, ja zināt to iespējas un ierobežojumus, kuri nav daudz.

Logitech lepojas ar iespaidīgu reputāciju perifērijas ierīču pasaulē, neatkarīgi no tā, vai runa ir par modernām austiņām, elegantām tastatūrām vai datorpelēm. Tomēr viņi laiku pa laikam atgriežas biznesa ierīču pasaulē un šoreiz ar Logitech Zone Vibe 100, kas īpaši paredzētas konferenču zvaniem. Tās arī piedāvā lielisku skaņas kvalitāti un pieklājīgu mikrofonu, bet vai ir vērts tām pievērst uzmanību? Apskatīsim.

DIZAINS

Logitech Zone Vibe 100 austiņām ir ieturēts, bet profesionāls dizains, tam atbilstošs audums un arī galvas stīpa. Es testēju balto versiju, kas lieliski iederējās manā darba vidē. Minimālistiskais dizains ir viena no galvenajām iezīmēm, ja tomēr nevēlaties izskatīties kā geimeris vai tīnis svarīga Zoom zvana laikā.

Zone Vibe 100 sver tikai 184 gramus. Tās ir tik vieglas un slodzi uz galvas praktiski nejutīsiet. Taču ne tikai svars padara Vibe 100 tik ērtas, bet arī austiņās izmantotie materiāli. Mīksts audums un  polsterējums, kas ir atsvaidzinoša pārmaiņa salīdzinājumā ar daudzās citās austiņās izmantotajiem stīvajiem, raupjajiem ausu spilventiņiem. Zone Vibe 100 komforts ir salīdzināms ar manām augstākas klases Bose QuietComfort 45 austiņām.

Logitech austiņas ir arī diezgan izturīgas. Tās ir elastīgas un pielāgojoties jūsu galvai, nodrošina ciešu, bet ērtu pieguļšanu; tās protams salūzīs, ja apzināti pielietosiet pārāk lielu spēku.

Ir sajūta, ka šīs austiņas spēj izturēt ikdienas triecienus un kritienus, nebaidoties, ka tās salūzīs. Šī izturība nozīmē mieru, kad tās iemetat somā, lai kurp jūs dotos.

INTUITĪVA DARBĪBA

Logitech Zone Vibe 100 austiņām ir vairākas pogas katras austiņas aizmugurē, kas ļauj ātri un intuitīvi vadīt austiņu galvenās funkcijas.

Kreisajā pusē ir skaļuma regulācijas iespējas un poga, ar ko sākt vai nobeigt zvanu tālrunī. Labajā pusē ir atskaņošanas/pauzes poga, ar kuru var kontrolēt mūzikas un video atskaņošanu. Kreisās austiņas apakšdaļā ir ieslēgšanas poga, uzlādes indikators un USB-C uzlādes ports. Ir nepieciešama tikai diena vai divas, lai atmiņā iegaumētu, kur atrodas vadības elementi un kāda ir to funkcijas.

SKAŅAS KVALITĀTE

 • Frekvenču diapazons (mūzikas režīms): 20 ~ 20 kHz
 • Frekvenču diapazons (sarunu režīms): 100 ~ 8 kHz
 • Jutība: 118,0 ± 3 dB pie 1 mW 1 kHz frekvencē
 • Austiņu izmērs: 1,57 collas (40 mm)

Zone Vibe 100 austiņas neliks vilties skaņas ziņā. Tām ir divi 40 mm draiveri, kas nodrošina skaidru skaņu dažādos mūzikas žanros. Es varēju sadzirdēt katru noti, akordu un basu, kas ir līdzvērtīgs skaņai, kādu es dzirdēju savās jaunākajās Huawei FreeBuds Pro 3 austiņās. Audiogrāmatas un raidieraksti arī bija augstākās kvalitātes.

Logitech Zone Vibe 100 skaņa nav protams revolucionāra, taču tā nodrošina labu vispusīgu spēļu un mūzikas atskaņošanas pieredzi. Vidējā diapazona skaņa ir pietiekami spēcīga, kas ir noderīgi, jo tieši tur atrodas lielākā daļa mūzikas skaņu elementu, taču basi brīžiem šķita nedaudz pazuduši.

Lai gan austiņas pilnībā aizsedz ausis, jūs joprojām varat dzirdēt cilvēku sarunas un fona skaņas. Protams varat apklusināt priekš sevis to troksni, palielinot skaļumu, taču tas var kaitēt dzirdei.

Es protams vēlētos, lai Zone Vibe 100 būtu aktīva trokšņu slāpēšana, taču tas tomēr būtu pārāk daudz prasīts šāda līmeņa un cenas diapazona austiņām.

AUTOMĀTISKA SKAŅAS IZSLĒGŠANA ATRISINA VISU

 • Mikrofona tips: Divi MEMS sensori ar virziena staru formēšanu un DSP.
 • Atbildes frekvence: 100 ~ 8 kHz

Viena no Vibe 100 izcilākajām īpašībām ir mikrofona strēle. To izvelkot no austiņas tas automātiski izslēdzas, kad tiek atvērts, tāpēc jums nav jāķeras pie pogām vai iestatījumiem, kad sanāksmes laikā ir jūsu kārta runāt. Kad esat pabeidzis sarunu, mikrofonu var salocīt, un tas atkal izslēdzas.

Uz mikrofona strēles ir arī izslēgšanas poga, ja tomēr vēlaties izslēgt/izslēgt mikrofonu manuāli. Šī poga ir ērta grupas zvaniem, jo varat saglabāt mikrofonu pieejamu, kad nepieciešams iejaukties. Kad kāds cits pārņem sarunu, varat nospiest izslēgšanas pogu, nevis katru reizi ielocīt mikrofonu atpakaļ austiņu korpusā.

ZVANU KVALITĀTE

Arī izejošo un ienākošo zvanu kvalitāte lielākajā daļā apstākļu bija fantastiska. Es varēju dzirdēt otru personu, un tā varēja dzirdēt mani. Ja neesat pārliecināts, ka varat dzirdēt savu balsi, varat pielāgot vietējos efekta iestatījumus, lai varētu sevi dzirdēt. Zone Vibe 100 mikrofonam ir arī trokšņu slāpēšanas funkcija, kas bloķē traucējošas apkārtējās skaņas.

Es ierakstīju divus Zone Vibe 100 mikrofona kvalitātes testus. Pirmais tests tika veikts klusā telpā, bet otrais – skaļā pasākumā.

Skaņas kvalitāte klusajā telpā ir laba, ar nelieliem izkropļojumiem bet praktiski bez Bluetooth raksturīgās aizkaves. Testā, kas veikts trokšņainā telpā, fona trokšņa slāpēšana ir laba, bet tiek noslāpēta arī runātājā balss. Mikrofonu tuvāk piebīdīt nav iespējams, tā kā atliek tikai runāt skaļāk.

AKUMULATORS AR ĀTRU UZLĀDI

 • Iebūvētais akumulators: litija jonu
 • Akumulatora darbības laiks (sarunu laiks): Līdz 18 stundām
 • Akumulatora darbības laiks (klausīšanās laiks): Līdz 20 stundām
 • Uzlāde: USB-C uzlādes kabelis, 5 (1,5 m)

Logitech solīja 20 stundas klausīšanās laiku un šo solījumu arī ir izpildījis. Joprojām izmantoju austiņas vairākas stundas dienā klausoties mūziku un sarunājoties, un tās bija jāuzlādē tikai reizi nedēļā.

Uzlāde notika ātri – no mazāk nekā 10 % līdz gandrīz pilnai uzlādei pagāja aptuveni stunda. Tāpat es varēju palādēt tās dažu minūšu laikā, ja man bija nepieciešama tikai stunda vai divas enerģijas, kas ir noderīgi improvizētām sesijām vai audiogrāmatas pēdējās nodaļas pabeigšanai.

Zone Vibe 100 ir ne tikai fantastisks akumulatora darbības laiks, bet arī rīki enerģijas uzraudzībai. Katru reizi, kad ieslēdzat Zone Vibe 100, tie parāda atlikušo akumulatora darbības laiku un arī brīdina, kad atlikušais akumulatora darbības laiks kļūst kritiski zems. Jūs varat arī pārbaudīt austiņu akumulatora uzlādes līmeni, atverot Logi Tunes palīgprogrammu (vairāk par to vēlāk).

VAIRĀKU IERĪČU SAVIENOŠANA PĀRĪ

 • Bluetooth versija: 5.2
 • Bezvadu diapazons: Līdz 30 m (tieša redzamība atklātā laukā)

Zone Vibe 100 austiņas viegli pieslēdzās visām manām ierīcēm. Efektīvais darbības rādiuss bija lielisks, un man nekad nenotika savienojuma pārtraukums tajā pašā telpā, kurā atradās ierīce ar kuru bija savienotas austiņas. Bluetooth savienojumu zaudēju tikai tad, kad iegāju citā telpā vai izgāju ārpus ēkas.

Šīs austiņas atbalsta daudzpunktu savienošanu pārī un automātisku ierīču pārslēgšanu. Tās bija savienotas ar manu Samsung viedtālruni un datoru ar Windows operētājsistēmuPēc vajadzības pārslēdzās starp tām. Es varēju skatīties YouTube videoklipus savā datorā un nekavējoties pārslēgties uz savu telefonu, kad vēlējos klausīties mūziku, vai atbildēt uz zvanu.

ĒRTA MOBILĀ UN DATORA LIETOTNE

Vēl viena ērta Zone Vibe 100 austiņu funkcija ir Logi Tunes lietotne. Šī lietojumprogramma ļauj kontrolēt dažas austiņu funkcijas, izmantojot iPhone, Android, Mac vai Windows datoru.

Izmantojot viedierīci, varat regulēt ekvalaizera iestatījumus, uzraudzīt akumulatora darbības laiku un veikt citas funkcijas. Tā ir izvēles lejupielādes iespēja, un jūs protams varat baudīt Vibe 100, neizmantojot šo lietotni, taču tā ir nepieciešama, ja vēlaties vairāk kontroles pār savām austiņām.

VAI IR VĒRTS IEGĀDĀTIESA LOGITECH ZONE VIBE 100?

Logitech Zone Vibe 100 austiņas ir pieejamas un paredzētas ikdienas lietošanai mājas birojā. Tās piedāvā izcilu skaņas kvalitāti par zemu cenu.

Atveramais mikrofons ar automātisku izslēgšanas funkciju ir viena no Vibe 100 labākajiem risinājumiem. Zone Vibe 100 austiņas labi pilda savu uzdevumu un lieliski skan. Krāsa – grafīta, baltas vai rozā krāsā var iegādāties par 99,99 eiro.

KAS PATĪK:

 • Profesionāls stils
 • Vieglas un ērtas
 • Izcila skaņas kvalitāte
 • Mikrofons ar automātisku ieslēgšanās un izslēgšanas funkciju
 • Ilgs akumulatora darbības laiks
 • Vairāku ierīču savienošana pārī

KAS NEPATĪK:

 • Nav aktīvās trokšņu slāpēšanas

Logitech Zone Vibe 100, iespējams, es sauktu par Ronseal produktu – tas dara to, kas norādīts uz iepakojuma. Zvaniem un sanāksmēm tā būs ērta izvēle ar labu visaptverošu skaņu (pat ja dažkārt trūkst basu) un skaidru mikrofonu, pie viena noteikuma, ja nav skaļs fons.

Tās arī vizuāli izskatās labi – matētas plastmasas un auduma konstrukcija ir arī viegla, lai gan būs nepieciešams laiks, lai pierastu.

Par 99 eiro, tas, ir nedaudz vairāk, nekā jūs varētu sagaidīt no šādām austiņām, ņemot vērā lielo bezvadu spēļu austiņu tirgu. Taču Logitech Zone Vibe 100 ir paredzētas pavisam citam mērķim, un šim nolūkam tās ir lielisks produkts.

https://kripto.media/logitech-zone-vibe-100-austinu-apskats/