Liza Mura. Sārtā upe

Apraksts par autori un viņas daiļradi

Liz Moore

Policijas darbiniece Mikija Ficpatrika gadiem ilgi ir patrulējusi Filadelfijas 24. rajonā. Pēc vārda viņa zina gandrīz visas šeit esošās prostitūtas. Viņa pārzina pilnīgas bezcerības krāsu, garšu un smaržu. Viņa zina, pie kā cilvēki dodas devas dēļ. Viņa ielās atrod to cilvēku ķermeņus, kuri bija miruši no pārdozēšanas; viņu skaits tikai ar katru gadu pieauga. Un katru reizi, atnākot uz zvanu un ieraugot aukstu, sastingušu ķermeni, Mikija lūdzās: "Ne Keisija, vismaz ne Keisija!" Ne viņas māsa, kura jau sen slīkst nogāzē un pārdod sevi par devu ... Īpaši tagad, kad rajona ielās ir iznācis sērijveida slepkava, kurš medī tādus cilvēkus kā Keisija. Mikijai ir pretrunas ar māsu, taču viņa ir pieradusi rūpēties par viņu jau no bērnības. Un viņa saprot, ka Keisija ir jāglābj tieši tagad. Vai nekad ...

https://www.livelib.ru/book/1003938070-alaya-reka-liz-mur

Neredzamā pasaule

Adu Sibeliusu audzina Dāvids, viņas spožais, ekscentriskais, sociāli neizdevušais, vientuļais tēvs, kurš vada datorzinātņu laboratoriju 1980. gadu Bostonā. Mājās Ada palīdz Dāvidam strādāt katru dienu; divpadsmit gadu vecumā viņa ir sāpīgi kautrīgs cilvēks. Vienlaikus laboratorija sāk gūt atzinību, tajā pat laikā, kad tiek apšaubīta Dāvida noslēpumainā vēsture. Kad viņa prāts sāk apjukt, atstājot Ada faktiski par bāreni, viņu uzņem viens no Dāvida kolēģiem. Drīz viņa sāk misiju, lai atklātu sava tēva noslēpumus: procesu, kas viņu pārnēsā no bērnības līdz pilngadībai. Tas, ko Ada atklāj savā ceļojumā uz virtuālo Visumu, lasītāju aizrauj, līdz The Unseen World  aizraujošs secinājums liek sirdij apstāties.

https://www.goodreads.com/book/show/32191748-the-unseen-world

Par autori.

Dzimusi: 1983. gada 25. maijā, Bostonā, Masačūsetsā, ASV

Liza Mūra ir amerikāņu rakstniece, mūziķe un pedagoģe. Vēl būdama koledžā, viņa uzrakstīja lielāko daļu no sava pirmā romāna “Vārdi katrai dziesmai” (Broadway Books, 2007). Grāmatas centrā ir izdomāta ierakstu kompānija Ņujorkā tūlīt pēc tūkstošgades mijas, daļēji balstoties uz pašas Lizas mūziķes pieredzi. Pēc debijas romāna publicēšanas Liza izdeva albumu Backyards. Pēc Pensilvānijas Universitātes piešķirtās ArtsEdge rezidences 2009. gada vasarā, Liza pārcēlās uz Filadelfiju. Liza Mūra šobrīd dzīvo Filadelfijā un strādā tur, ir rakstniecības katedras docente Sagrada Familia universitātē.

https://www.livelib.ru/author/1325665-liz-mur

2007. Тhe Words of Every Song

2012. Heft

2016. The Unseen World

2020. Sārtā upe / Long Bright River

https://www.livelib.ru/author/1325665-liz-mur

Nav fabtastika, bet ļoti aktuāls trilleris.