Lina Luče. Āpusklases lasāmviela par melno lordu

Ieskats autores biogrāfijā un daiļradē.

Visa brīnumu karaliste kļūst vai traka Melnā lorda dēļ – paša populārākā romāna jaunajām meitenēm varoņa dēļ. Fejas, raganas un pat jaunas nokļuvējas sapņo krist tumšā apskāvienos. Princis-troņmantinieks, ko satracina līgavas aizbēgšana ar vampīru, ir apņēmības pilns atriebties visām sievietēm uzreiz ar sava iecienītā tēla palīdzību. Bet, tiklīdz viņš tajā iedzīvojas pa īstam, liktenis saved jaunizveidoto pavedinātāju ar pievilcīgu sievieti, kura nebūt nav sajūsmā par “rozā” romānu varoni.

Kuru visvairāk mīl jaunās raganas un meitenes? Melnos kungus, burvju akadēmiju pasniedzējus, viņu rektorus, kā arī vampīrus un dažreiz burvjus. Markals piedzima par princi - pārāk viegli burvju valstībai! Arī izskats nebūt nav pasakains. Un tā mīļotā feja aizbēga kopā ar vampīru, un pat aprēķina līgava pēdējā brīdī aizbēga no baznīcas altāra. Tagad atliek tikai atriebties ... visām sievietēm uzreiz. Un tāpēc viņam ir jākļūst par tādu, kāds viņām patiešām patīk.

https://knigavuhe.org/book/vneklassnoe-chtenie-pro-chjornogo-lorda/

http://zhurnal.lib.ru/l/ljuche_l/aavneklassnoechtenie.shtml

Spārni Zemes meitenei

Ļiskas dzīvē viss iet greizi. Un pat tad, kad viņa nolemj palīdzēt nezināmam pusaudzim uz ielas, viss beidzas ar to, ka viņu nolaupa citplanētieši.

Un tad - pārcelšanās uz citu planētu, pielāgošanās jaunai valodai, spārnotie cilvēki, telepātija.

Bet visgrūtākais ir samierināties ar saderināšanos - ar kādu, kurš nemaz nav sajūsmā par Zemes cilvēkiem un nedomā samierināties ar viņas “mežonīgo” neatkarību.

https://knigavuhe.org/book/krylja-dlja-zemljanki/

Par autori.

Domīgs, bet ļoti sapņains ezītis ir galvenais manī. Es rakstu romānus fantāzijas, mīlestības, erotikas, piedzīvojumu žanru krustpunktā, dažreiz ar nelielu detektīvlīniju.

Es mīlu pasakas, un tāpēc garantēju, ka viss beigsies labi, kaut arī ne vienmēr tas tiek gaidīts. Mani stāsti ir par mīlestību, piedzīvojumiem, draudzību un vēl vairāk par to, kā mēs jūtamies, kā mēs veidojam savu realitāti, kā to mainām.

Kāpēc daži cilvēki ir laimīgi, bet citi nav, kā iemācīties. Kāpēc cilvēki to dara tā, nevis citādi. Kā saprasties, kā padarīt sevi un apkārtējo pasauli mazliet labāku. Un, protams, kā mīlēt. Draugi, katra atsauksme man ir ļoti svarīga. Lūdzu, ja jums ir kas sakāms, nevilcinieties. Ja es zinu, kas jums patika, iespējams, nākamajās grāmatās būs vairāk.

Jūs varat sākt ar jebkuru romānu, katrs no tiem ir pašpietiekams un izskaidro sevi. Vienīgais ir tas, ka grāmata "Es esmu tava" ir hronoloģiski aiz "Džaras", un, ja jums patīk kārtība, tad labāk to lasīt šādā veidā.

Džaras romāns ir pirmais sērijā „Septiņas pasaules”. Ja jūs pēc viņa lasāt “Es esmu tava”, tad daudzi no varoņiem jums jau būs pazīstami. Darbība notiek tajā pašā Pirmajā. Pilsēta trijiem ir atvasinājums, kā man saka lasītāji, spin-off vai kaut kas līdzīgs, darbība notiek citā pasaulē, taču jūs atpazīsit vienu varoni no "Džara". (uzmanība, "Pilsēta" ir stingri 18+. Ja jūs esat drebošs zieds, ja jūsu seksuālās atkarības nav izveidojušās, ja jūs nosodāt netradicionālas attiecības, nelasiet šo grāmatu).

https://librusec.pro/a/250039

Grāmatas krievu valodā.

Ārpus sērijām

Pilsēta trijiem [СИ] 722.1 kB (epub fb2 mobi rtf txt) (читать) - Л. Люче (Mīlas fantastika, nokļuvēji)

Bīstamā spēle [СИ] 121.6 kB (epub fb2 mobi rtf txt) (читать) - Л. Люче (Kiberpanks, cita fantastika)

БДСМ-клуб "Сабспейс"

1. Pakļauj mani maigi 743.5 kB (epub fb2 mobi rtf txt) (читать) - Л. Люче (Mūsdienu mīlas romāni, erotika)

Goriānas stāsti

Citplanētietis uz Jaungadu [СИ] 435.1 kB (epub fb2 mobi rtf txt) (читать) - Л. Люче (īsie mīlas romāni, mīlas fantastika, stāsts)

1. Spārni Zemes meitenei 1.1 MB (epub fb2 mobi rtf txt) (читать) - Л. Люче (Mīlas fantastika)

2. Melna zvaigzne uz laimi 1.2 MB (epub fb2 mobi rtf txt) (читать) - Л. Люче (Mīlas fantastika)

3. Zemes meitene pūķim 1.1 MB (epub fb2 mobi rtf txt) (читать) - Л. Люче (Mīlas fantastika)

Septiņas pasaules [Лина Люче]

1. Džara [СИ] 496.4 kB (epub fb2 mobi rtf txt) (читать) - Л. Люче (Fantāzija. Nokļuvēji)

2. Es esmu tava [СИ] 848.1 kB (epub fb2 mobi rtf txt) (читать) - Л. Люче (Fantāzija, erotika, mīlas fantastika)

3. Uguns viņa acīs [СИ] 753.2 kB (epub fb2 mobi rtf txt) (читать) - Л. Люче (Fantāzija, mīlas fantastika, nokļuvēji)

Cits grāmatu apskats.

http://samlib.ru/l/ljuche_l/