Lika Besona jaunie projekti.

http://www.ozon.ru/context/detail/id/4075341/

Franču kinorežisora Lika Besona projekta ietvarā divi jauni franču rakstnieki Bertrāns Ferjē un Maksims Fontēns ir sarakstījuši fantastisku triloģiju bērniem par mazas meitenes Ezoa piedzīvojumiem Le Cycle d'Ézoah (apakšvirsraksts Les Gardiens de Mallemonde): gEzoah (Ezoah), “Immemorija” (Immemoria) un “Tenebrija” (Tenebria).

Malles pasaule brūk kopā, taču tā nepazudīs, ja maza meitenīte Ezoa un zēns Svens [troloģija domāta ap 9 gadu vecu bērnu auditorijai — t.p.] kopā ar saviem draugiem spēs to glābt. Lai to izdarītu, viņiem noteikti ir jāatrod transā iegrimušais sargs Elders un viņš jāuzmodina. Ezoa bēg no krāsu lietus un nokļūst ačgārnā pasaulē, kur mēbelēm ir savs viedoklis, bet troļļiem patīk adīt zeķītes!

Tā sākas triloģijas pirmā grāmata. <st1:place>Savā</st1:place> ceļā Ezoa satiks ZzennNa un zemesskrāpjus, sievieti Grenadīn-vampu un blatarakānu. No laipnu monstru ķepām nonāks pie šausmīgajām aizbāžņniecēm, bet pēc greizās pasaules apmeklēšanas iepazīsies ar Durbaduru un jocīgu trollieni minisvārciņos.

 

 

Un tas vēl nav viss... beigās gaida cīniņš ar ļauno Tumšās pasaules valdnieci Tenebriju.

Šīs grāmatas ir domāta tiem, kas savā laikā ir vienkārši iemīlējies «Alisē Brīnumzemē», bet šodien sapratis, ka «kruta» fantāzija nemaz nav sliktāka.

http://www.etoday.ru/2010/03/novij-proekt-ljuka-bessona.php

Mēs jau esam rakstījuši par jauno Lika Besona projektu “Adeles Blansekas neparastie piedzīvojumi” (Les aventures extraordinaires d'Adčle Blanc-Sec).

Parīze, 1912. gads.

Bezbailīga, jauna žurnāliste Adele Blanseka interesējas par noziedzīgās pasaules tumšo pusi, okultisma un korupcijas tēmu. Adele ir gatava uz visu, lai sasniegtu mērķi un dodas bīstamā ceļojumā uz Ēģipti. Filmas pasaules pirmizrāde notika 2010. gada 14. aprīlī. Par to, vai filma tiks demonstrēta Krievijā [respektīvi, Latvijā — t.p.], pagaidām informācijas nav. Mēs pagaidām varam piedāvāt jums svaigāko informāciju par filmu: kadrus, plakātus un daudzsološu treileri.