Lidojošo šķīvīšu noslēpumi: divas versijas. 2. versija. (Raksta otrā daļa.)

Vasilija Sokolova raksts no mēnešraksta "Sekretnije materiali XX veka", 2012. gada 5. numura. Iepriekšejo lasiet šeit. 

Atgriezīsimies pie Hitlera...

Daudzi Hitlera līdzgaitnieki bija pārliecināti, ka viņa rīcību vadīja dēmoni. Hitlers pats stāstīja par to, uz ko balstās viņa “dievišķā pārliecība”. Pirmo reizi viņš balsis bija sācis dzirdēt septiņpadsmit gadu vecumā. [Kad pie varas nāk šizofrēniķi, rezultāts vienmēr ir briesmīgs. Jautājums, kāpēc cilvēki to pieļauj? Nav nemaz tik grūti atbildēt: tādi tipi aizrauj, jo ir savādāki, nekā visi citi. Paskatieties, kādi popkultūras elki gūst vislielākos panākumus? Tādi, kas izceļas uz pārējo fona. Politikā ir tāpat un, atklāti sakot, tas patiesi ir baigi... - t.p.] Grāmatā “Mana cīņa” viņš apraksta, kā “balss” glāba viņa dzīvību Pirmā pasaules kara frontē. Reiz tā pavēlējusi nekavējoties atstāt ierakumu, kurā sēdēja nākošais fīrers, un pēc mirkļa tur trāpīja lādiņš, kas iznīcināja visus viņa cīņu biedrus. Un tad Hitlers saprata, ka viņu sargā kāds garīgs spēks, kas spiež ieplānot darbošanos, kas neizbēgami aizvedīs viņu līdz pasaules kundzībai.

 

 

Pēc visa tā “Bībeles teorijas” piekritējiem kļuva skaidrs, kas tieši ir apsēstajam čukstējis pasaules iekarošanas plānu. Tas arī atbild uz jautājumu, kāpēc viņa necilvēciskās idejas tik plaši izplatījās visā pasaulē. “Tiešo sakaru”” dēļ ar dēmoniem Hitlers ir laimīgi izvairījies no nāvīgām slimībām, nelaimes gadījumiem un slepkavības mēģinājumiem savā dzīvē. Tur viņš redzēja savu neparasto, garīgo pārsvaru pār citiem un bija pateicīgs “balsīm”, kas ir nodrošinājuši viņam viņa “augstāk nolemto mērķu” izpildīšanu. Hitlera personīgais draugs Augusts Kubičeks, autors grāmatai “Jaunais Hitlers, kādu es viņu pazinu” apraksta šo fenomenu tā: “Ādolfs it kā runāja ar dēmona balsi”.

Hitlera tuvākais cīņu biedrs un bīstamais konkurents Gregors Štrasers, kuru nogalināja 1934. gada 30. jūnijā - “Garo dunču naktī” - stāstīja: “Klausoties Hitlera runu, nebija grūti ievērot, kā viņš pārvēršas par svētbildi. Tumšajos logos parādās gaisma. Kungs ar smieklīgām ūsiņām visu acu priekšā kļūst par erceņģeli. Pēc tam erceņģelis aizlidoja, atstājot krēslā saļimušo, sviedriem klāto, acis aizvērušo Hitleru”.

Francijas vēstnieks Vācijā no 1931. līdz 1938. gadam Andrē Fransuā-Ponsē: “Viņš nonāca savdabīgā spiritiskā transā. Bieži tas Hitleru piemeklēja nakts stundās, taču varēja tajā nonākt arī miegā”.

Politologs un rakstnieks Hermanis Raušnings: “Hitleru it kā aptvēra spēki, kas stāvēja viņam aiz muguras... Viņu nevarēja uztvert savādāk, kā mēdiju. Visbiežāk mēdiji izskatās kā parasti cilvēki, kas ne ar ko neizceļas. Pēkšņi, viņus piepilda it kā pārdabiski spēki, kas paceļ nabagus daudz augstāk pāri visiem citiem cilvēkiem. Un šie spēki sāk diriģēt ar mēdiju rakstura īpašībām, un viņi kļūst it kā par atnācējiem no citām planētām. Mēdijus šie spēki gandrīz vai ietin. Kad krīze ir pāri, viņš lēnām atgriežas īstenībā. Nav nekādu šaubu par to, ka Hitleru bija sasaistījuši šādi spēki – dēmoniski spēki, kuriem uz laiku viņš bija tikai translētājs”.

Un atkal “vrils”...

Kara beigās, kad vācieši bija pilnīgas sagrāves priekšā, “Vrila” biedrība, kas bija iekļāvusies “Tules” biedrībā, gandrīz pārliecināja Trešā reiha vadību, ka viņas rīcībā ir “vrila” enerģijas noslēpumi, spēki, kas spēj pastiprināt Vērmahtu, apgādājot to ar tādiem ieročiem un tādām tehnoloģijām, kas ir pa spēkam tikai tiem, kuri var kontaktēties ar citām pasaulēm. Marija Oršiča bija tas spēcīgais mēdijs, kas radīja pati savu Tules biedrību, kuras biedres bija tikai sievietes - “Vril Gesellschaft”.

Kā mēs jau stāstījām, vēstījumi par tehnoloģijām, kas ļauj būvēt starpplanētu un citus lidaparātus, pienāca no vienas no apdzīvotajām planētām zvaigznes Aldebarāna sistēmā, kas bija gandrīz ar roku aizsniedzama – tikai kaut kādi 68 gaismas gadi! Marija palīdzēja pārtulkot tehniskos tekstus no seno šumēru valodas modernajā vācu valodā, un pat elementāri paskaidroja, ko nozīmē dīvainie rasējumi, kur bija redzami apaļie lidaparāti.

Tādā veidā dēmoniskie spēki dīvainā veidā ietekmēja režīmu, ierosinot to organizēt ekspedīcijas uz Tibetu, Āfriku, aiz Dienvidu polārā loka – uz Antarktīdu, kur nacisti mēģināja atrast Atlantīdu un atklāt tās noslēpumus. Taču vispirms viņi gribēja atklāt lidojošo disku noslēpumus, kas tika uzzīmēti ar mēdija palīdzību. Jo smagāk viņiem klājās karā, jo neatlaidīgāk viņi mēģināja radīt aparātu, kas tika veidots pēc no “citas pasaules” saņemtajiem rasējumiem. Viņiem izdevās radīt diska un cigāra formas objektus, kas atgādina mūsdienu paraugus. Taču viņi nespēja izprast būtību, pašu rasējumu nozīmi, pēc kuriem viņi vadījās, būvējot šos aparātus: izņemot okultistus un “Vrila”biedrības mēdijus, neviens tā arī nespēja saprast, kas tas tāds vrils ir...

Vēlreiz atgādināsim par inženieri no fon Brauna komandas Hermani Holdbergu un viņa vārdus: “Mums palīdzēja cilvēki no citām pasaulēm”. Tagad daudz ir pārliecināti, tie nebija nekādi citplanētieši, kā domāja Hitlers, bet gan kritušo eņģeļu pēcnācēji, dēmoni.

Pazūdi, nešķīstais spēks!

Nacisti līda vai no ādas laukā, lai visātrāk modernizētu iegūtās tehnoloģijas. Nefilimu gari, tas ir, dēmoni izmantoja viņu maniakālo vēlēšanos iekarot pasauli. “Bībeles teorijas” piekritēji ir pārliecināti, ka viņi izmantoja saviem mērķiem Hitleru, tāpat kā savā laikā centās piespiest Maķedonijas Aleksandru darboties viņu interesēs. Viņi iebaroja nacistiem jaunāko tehnoloģiju , kas bija nepieciešama kritušajiem eņģeļiem, lai pakļautu sev arvien jaunas un jaunas telpas. Taču bez panākumiem, viņu tehnoloģijas bija priekšā nacistu tehnoloģijām vismaz par kādu ceturtdaļgadsimtu.

Liekas, ka ne visu inženieri un zinātnieki zināja par šo noslēpumaino tehnoloģiju īsto izcelsmi. Nacisti sākumā sarīkoja ekspedīciju uz Tibetu, vēlāk – uz Antarktīdu, kur arī atklāja vimanu antīkās versijas, kas kādreiz piederēja Nefilimiem un ārēji bija līdzīgas Sargu merkabiem (mītiskajām laika mašīnām). Nefilimu gari norādīja nacistiem vietu Antarktīdā, kur viņi spēja atrast bojātos mehānismus un citas zaudētās tehnoloģijas. Tas palīdzēja viņiem veikt pirmos soļus tajā virzienā, kas šodien pazīstami kā projekti : “Die Glocke”, “Haunebu”, “Flugkreisel”, “Vril-V7”, “Flugelrads” un daudzus citus, ziņas par kuriem nemaz nav tik sarežģīti atrast internetā.

[Sīkāk, skatīties saitēs http://german-ufo.com/ un http://www.naziufos.com/index.htm - t.p.]

Bez bojātajā vimanām ekspedīcija atrada pirmsplūdu rūnu zīmju artefaktus un tehnoloģijas, kas deva iespējas radīt citus “brīnumus”: hologrāfiju, Blue Beam, plazmas aizsardzību un tamlīdzīgas lietas.

Nefilimu dēmoni un kritušie eņģeļi beidzot atrada civilizāciju, kura spētu no jauna uzbūvēt lidojošu laika mašīnu, kas varētu viņiem labi kalpot Pēdējās lielās kaujas – Apokalipses, kas tik krāsaini ir aprakstīta Jāņa Atklāsmes grāmatā – laikā.

[Vēl par antīko aviāciju - http://www.crystalinks.com/ancientaircraft.html , citplanētiešiem - http://www.crystalinks.com/aliens.html , vimanām - http://emignoergaard.blogspot.com/2012/02/countdown-to-india-no-i.html un tamlīdzīgi - http://www.thelivingmoon.com/43ancients/menu.html – t.p.]

Sen pagājušos laikos...

Vai nejauši Zevam veltīto Pergamas altāri vācieši pārveda no Turcijas uz Berlīni? Liekas, ka te savu lomu nospēlēja, ne jau vienīgi vēlēšanās parādīt garu degunu Britu muzejam, ar tā Partenona frīzēm. XIX gadsimta beigās šis antīkais piemineklis, kas bija veltīts gigantomahijai – Olimpa dievu cīņai ar titāniem – pavisam nesen, 1870. gadā, zem impērijas karogiem apvienotajai Vācijai tas kļuva par daudznozīmīgu simbolu. Mūsu “varoņi” - “Bībeles teorijas” piekritēji – tieši norāda uz apustuļa Jāņa rakstīto: “Un Pergamas draudzes eņģelim raksti: tā saka Tas, kam zobens abās pusēs ass: Es zinu, ka tu dzīvo tur, kur sātana tronis, bet tu turies pie Mana Vārda un neaizliedz Manu ticību, arī Mana uzticīgā liecinieka Antipas dienās, kurš tika nokauts pie jums, kur sātans mājo” (Atklāsmes grāmata, 2:12-13). Kristus ir teicis, ka sātana tronis atrodas Pergamā – tāpēc nav nekas brīnumains, ka tieši vācu arheologi veica izrakumus šajā apvidū un, izjaukuši altāri pa daļām, atkal to salika kopā, lai iepriecinātu Hitleru un viņa kliķi Berlīnē, kur arī līdz pat šai dienai atrodas Pergamas altāris.

Piezīmēšu: dīvaini ir tas, ka viņš veselus trīspadsmit gadus ir pabijis PSRS – valstī, kuru sen jau sauc par “ļaunuma impēriju” - un četrus gadus tas ir ticis izstādīts Ermitāžā. Toties mūsu “draugi” regulāri piemin to, amerikāņu prezidenti savu runu laikā, īpaši pie inaugurācijas, izmanto paaugstinājumu, kas visai atgādina šo svētvietu. Esot “demokrātiskās pasaules” līdere, ASV ir uzņēmusies milzīgu lomu, lai nodibinātu “Jauno pasaules kārtību” jeb “Ceturto reihu”.

Pie visa vainīgi ir teosofi...

Otrā pasaules kara laikā īstais “Sātana tronis” tika pārvietots uz Berlīni. Pēc tā beigām amerikāņi, tieši tāpat kā krievi, formulēja paši savas teorijas par to, kā radās noslēpumainie mehānismi, ko iemiesoja dēmoniskās vimanas. Vēl vairāk, tās ieguva plašu izplatību visā pasaulē. Slavenā, “kosmiskā” katastrofa Rozvelā arī notika pēc Otrā pasaules kara un tai ir daudzas liecības. Taču ļoti maz runā par to, kas tieši slēpjas aiz tik aktīvi propagandētiem, noslēpumaino NLO parādīšanās faktiem.

Vai kāds speciāli ar to liek mums aizmirst par Trešā reiha dēmonisko dabu? Vairums vēsturnieku izskaidro Hitlera izturēšanos ar specifisku harismu vai psihisku saslimšanu. Kāds nosauc Hitleru un viņa nacistisko partiju par ļaunuma iemiesojumu. Taču, kā lai izskaidro to, ka milzīgs skaits saprātīgi domājošu cilvēku sekoja cilvēkam ar acīmredzamām psihiskas slimības pazīmēm, ka viņi ar lielu gatavību izpildīja visas viņa murgainās pavēles? Atbilde skan visai vienkārši: pietiek tikai plašāk paskatīties uz šo jautājumu un redzam to, ka cilvēki plaši atvēra durvis Ļaunuma priekšā.

Vēlreiz atgādināsim dažu pētnieku viedokli: vācu nacistus vadīja Nefilimi. Milzīgā “Tules” un “Vrila” biedrību ietekme, tieši tāpat kā Blavatskas teosofija nevarēja nepievilkt pie vāciešiem dēmonus. Praktiski visa vācu tauta, uz ko iedarbojās viņpasaules spēki un to zemes rupori, palika bez savas gribas. Tas palīdzēja dēmoniskajiem spēkiem ar jaunu sparu atjaunot mēģinājumus iekarot šo pasauli, piespiest cilvēkus – šajā gadījumā Hitlera sekotājus un piekritējus – darboties pēc viņu instrukcijām, kas tika nodotas ar okultistu un spiritisko mēdiju palīdzību.

Te ir īstais laiks atcerēties Blavatskas teosofu biedrību, kas apmetās Vācijā vēl XX gadsimta sākumā. Tā propagandēja tīras āriešu rases – atlantu pēcnācēju – ideju, kura paceļas pāri citiem cilvēkiem gan fiziskā, gan garīgā ziņā, tieši tāpat kā tika aprakstīti Nefilimi nekanoniskajā Ezras trešajā grāmatā: visi cilvēki tika iznīcināti Plūdu laikā un izglābās tikai cilvēki no augstākās rases... Nacisti un esesieši piesavinājās sev šo augstākās āriešu rases ideju, uzskatot, ka tieši viņi pieder pie tās, bet nacistu arheologi sāka rakņāties pa visu pasauli, meklējot faktus, kas apliecinātu viņu izcelšanos no augstākās, atlantu rases. [Neiedomājoties par loģisku pretrunu. Ja jau Plūdos izglābās tikai atlanti, tad jau mēs visi esam šo atlantu pēcteči. Bet, protams, loģika un ticība nav savienojamas – t.p.]

Kā kādreiz Nefilimi, nacisti sāka manipulēt ar ģenētiku, lai ar tās palīdzību radītu kaut kādu āriešu rasi – atlantus (faktiski iedvest miesīgu dzīvi Nefilimiem). Viņi iznīcināja cilvēkus, kuri neiederējās viņu sabiedriskās kārtības modelī. Nacisti nāves nometnēs ņirgājās par cilvēkiem un veica ar viņiem medicīniskus eksperimentus. Īpašās kamerās viņus pakļāva lielam spiedienam, pētīja uz viņiem narkotiku, inžu un tādu aktīvu vielu, kā fluors, iedarbību, kastrēja un iesaldēja. Bērniem amputēja locekļus bez narkozes pielietošanas. Upuriem veica savstarpēju asins pārliešanu. Novēroja viņu reakciju uz visdažādāko psihiski aktīvo vielu iedarbību. (Starp citu, tieši tā sākās personības programmēšanas izmēģinājumi, kas pēc dažiem gadiem notika ASV). “Ārsti” Holokausta laikā centās pārstādīt plaušas un locekļus, kā arī izņēma no “puscilvēkiem” pārstādīšanai citus orgānus.

Nefilimu dēmoni savā laikā arī praktizēja tāda veida mocības un ģenētiskos eksperimentus ar cilvēkiem. Tas arī bija viens no iemesliem, kāpēc Zeme tika ar Vispasaules Plūdu palīdzību atbrīvota no šīs riebeklības. [Bojā aizgāja arī visi nevainīgie? Ej tu nost! Visi pār vienu kārti! - t.p.] Pārvērtušies garos, Nefilimi ar savu “sūtņu” palīdzību kontaktēja ar Hitleru un SS. Ēnoha grāmatā [viens no Bībeles apokrifiem, tas ir, grāmatām, kas nav ieslēgta kanonā, sīkāk par Ēnohu: http://aliens.lv/new.php?id=1&k=585 – t.p.] un citās senās ebreju grāmatās tiek stāstīts par Nefilimu ģenētiskajām manipulācijām, kā arī par viņu tēviem – Sargiem. Ēnohs rakstīja, ka viņu darbus iegrožo tikai viņu iztēle. Tas kaut kādā mērā izskaidro tās zvērības, kuras paveica nacistu partija.

Nefilimu tēvi – Sargi – vienmēr veica savus eksperimentus ar nolaupītajiem cilvēkiem “pelēko” novērotāju klātbūtnē. Ezras grāmatā mēs lasām, ka Noass bija “nesabojāts”, tas ir, bija, ne tikai īsts, bet arī ģenētiski tīrs, nesabojāts. Liekas, tieši tāds bija Sātana plāns: nepieļaut Pestītājam saglabāt cilvēku rasi, kas cēlusies no Ādama un Ievas, ar manipulāciju un kritušo eņģeļu ģenētikas sasniegumu izmantošanu.

Ar to laikam varētu arī beigt un atvilkt elpu, atceroties Jurija Levitanska lielisko dzeju: “Katrs izvēlas sev Sievieti, ticību, ceļu. Sātanam kalpot vai pravietim – katrs izvēlas pats”. Daudziem, arī man abas šeit minētās versijas neliekas pamatotas. Taču vienā gan nevar nepiekrist to autoriem un propagandistiem: Ļaunums – jebkādā savā veidā – ir pretrunā ar cilvēka būtību, neatkarīgi no tā, vai viņš ir radīts pēc Dieva izskata un līdzības, vai arī par viņa rašanos mēs esam pateicību parādā Dabas spēlēm, kā nepatveramā Kosmosa mīļākajai radībai. Paskatieties uz apkārtējo pasauli: tā ir nežēlīga barības ķēde, kuras virsotnē atrodamies mēs – Cilvēki. Un pakļauties mums vajag pašam gudrākajam no dzīvības pastāvēšanas likumiem: ne vairāk, cik patiešām ir nepieciešams.

Un nekādiem dēmoniem un aldebarāniešiem nav tiesību novirzīt mūs no šī ceļa, kurā mēs esam Dabas produktu patēriņa virsotnē, mums nav tiesību savā neprātībā iznīcināt apkārtējo pasauli.