Lia Štefija. Orleāna

Biogrāfija

"Tava gaišā rakstniece tumšās drēbēs" – tā sevi dēvē blogere un autore Lia Štefija. Jaunais talants ātri ielauzās literatūrā ar prozu, kas, pēc fanu domām, "lika jums just".

Bērnība un jaunība

Neskatoties uz savu milzīgo popularitāti, Lia Štefija vēl nav gatava uzticēties auditorijai, tāpēc viņas biogrāfijā ir daudz tumšu plankumu, kurus viņa nesteidzas izgaismot. Zināms, ka viņa dzimusi 2000. gadā Vladivostokā, taču precīzu datumu un zodiaka zīmi, kā arī savu īsto vārdu meitene neatklāj. Ir zināms tikai tas, ka viņas vārds nav Anna, kā teica daži fani.

Tēva alkoholisma, brāļa invaliditātes un patēva atkarības "piededzinātā" bērnība bija grūta, tāpēc meitene deva priekšroku slēpties izdomātu stāstu pasaulē. Jau no agras bērnības viņa izdomāja tēlus un varēja pavadīt stundas, zīmējot galvā viņu varoņu iezīmes un likteņa peripetijas.

Tomēr pirmais pildspalvas mēģinājums notika daudz vēlāk, kad Steffy bija 11 gadus veca. Tad tie bija nelieli stāsti un fragmenti. Skolas skolotājam bija milzīga loma topošās rakstnieces dzīvē: viņš slavēja viņas darbus par literatūru un ieteica viņai padoties radošumam.

Jaunās zvaigznes Instagram konta informācija liecina, ka viņa absolvējusi Vladivostokas Valsts ekonomikas un pakalpojumu universitāti.

Emuārs un radošums

Daudzus gadus Lia Steffi rakstīja uz galda, izlejot uz papīra savas pārdomas par dzīvi un jūtām. Tomēr 18 gadu vecumā meitene izjuta dedzīgu vēlmi dalīties ar savu radošumu ar pasauli. Viņa reģistrējās rakstnieku un lasītāju tiešsaistes kopienā Wattpad un sāka rakstīt savu pirmo mīlas stāstu. Kā vēlāk atzina Štefija, strādāt pie šī darba viņai nebija viegli - to ietekmēja rakstīšanas pieredzes trūkums un nomācošā atbildība pret publiku.

Neraugoties uz visu, romāns, kas nodēvēts par "Muddy", radīja slavu Wattpad un saņēma augstus lasītāju vērtējumus. Tomēr uz paškritiku tendētā Štefija vēlāk kādā intervijā atzinās, ka ir neapmierināta ar darbu un pat nedaudz kaunējusies par to.

Izpelnījies pirmo slavas daļu, autore sāka darbu pie otrā romāna. Štefija uzrakstīja grāmatu "Terliss" grūtā emocionālā stāvoklī, ko viņa sauca par "sāpju delīriju". Edvardu viņa rakstīja no sevis: viņa pilnībā izjuta visas varoņa pārdzīvotās sajūtas. Izbērusi visas sūdzības un sāpes uz papīra, Lia saprata, ka ir dziedināta.

Topošās rakstnieces nākamais darbs bija Ziemassvētku pasaka "Ķelne: Brīnumu gadatirgus", kuru viņa arī publicēja vietnē Wattpad.

Ieguvusi neticamu popularitāti lasošo jauniešu vidū, Lia Steffi nolēma iekarot TikTok un tikai 4 mēnešu laikā kļuva par miljonāri emuāru autori. Iespaidīga meitene daudzkrāsainās lēcās un ar spilgtu grimu iekaroja publikas mīlestību ar video sēriju ar nosaukumu "Intelekts". Viņa arī iedeva dzīvību savu grāmatu varoņiem, tos dublējot. Skatītāju popularitāti iemantoja Stefijas populārais video "Tu kontrolē Āronu Paiperu" (runājam par seriāla "Elite" zvaigzni Aronu Paiperu).

Alens Duels

2021. gada augustā Lia Steffy un Allen Duel satikās straumē, kur spēlēja populāro spēli "Romance Club". Abu blogeru tikšanās iepriecināja fanus, no kuriem daudzi nezināja, ka meitenes pazīst viena otru.

Personīgajā dzīvē

Par miniatūras emuāru autores, kuras augums ir 158 cm, personīgo dzīvi ir maz zināms. Pēc  viņas pašas atziņas Instagram, viņa nekad nav bijusi romantiskās attiecībās, bet saskārusies ar nelaimīgu mīlestību un salauztu sirdi.

Lia Steffy tagad

2021. gadā rakstnieka profesionālajā karjerā notika nozīmīgs notikums: Lia Steffi kļuva par vienas no lielākajām Krievijas izdevniecībām - AST - jauno autori. Tā paša gada vasarā veikalu plauktos parādījās grāmata "Orleāna". Jaunās rakstnieces jaunais mīlas stāsts ir iekarojis tūkstošiem lasītāju sirdis un saņēmis brīnišķīgas atsauksmes.

Rudenī blogere paziņoja faniem, ka dodas no Vladivostokas uz Maskavu, taču pārcelšanos uz laiku nācās atlikt mātes slimības dēļ.

Līdz 2021. gada beigām Lia Steffi plānoja izdot savu ceturto grāmatu.

Bibliogrāfija

2020 — "Terliss"

2020 — "Ķelne: brīnumu izstāde"

2020. gads - "Duļķainais"

2021. gads — "Orleāna"

Interesanti fakti

Kad Steffy bija 12 gadus veca, viņai tika uzdāvināts krievu medību spaniela kucēns Ričijs. Lia viņu sauc par savu labāko draugu un bieži kopā ar viņu augšupielādē fotogrāfijas.

Pusaudža gados Stefija cieta no obsesīvi-kompulsīviem traucējumiem. Viņa sacīja, ka viņa varēja atgūties tikai tad, kad viņa pārtrauca rituālu veikšanu. Un tagad emuāra autors cīnās ar aukstuma alerģiju.

Korejiešu mūzikas grupa BTS viņai palīdzēja noticēt saviem spēkiem.

Lias galvenais sapnis kopš bērnības bija jaunākā brāļa parādīšanās. Kad viņai palika 17, meitenes sapnis piepildījās, un par godu rakstniecei viņš pat saņēma vārdu Stefans.

https://24smi.org/celebrity/177758-liia-steffi.html

Orleāna

Ārija pamostas sniegota meža vidū, atceroties tikai savu vārdu. Viņa joprojām neapzinās, ka ir mirusi un nokļuvusi noslēpumainā pilsētā, kas dod dvēselēm otru iespēju.

Pilsēta, kurā nav pagātnes.

Pilsēta, kurā nākotne biedē.

Pilsēta ar nosaukumu Orleāna.

Ari būs jāatrod jauni draugi, jāatrod patiesa mīlestība, kā arī jāatbild uz galveno jautājumu, kas moka viņas sirdi: kas viņu piesaista vairāk - gaisma vai tumsa?

Lia Steffi grāmatas ir iekarojušas tūkstošiem fanu sirdis vietnē Wattpad, un viņas TikTok kanālam ir vairāk nekā 3 miljoni abonentu.

Lia raksta sirsnīgus un aizkustinošus stāstus, kas harmoniski apvieno tumšo un gaišo sākumu. Viens no šādiem stāstiem ir romāns "Orleāna", kas autorei jau ir nodrošinājis vairāk nekā 1,2 miljonus skatījumu vietnē Wattpad, un tagad tam ir arī papīra versija ACT.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/813052/