LFFB viesojas Rembatē

Atsaucoties uz Kārļa Balta uzaicinājumu, LFFB „izbraukuma” brigāde Andras Gustavsones, Gunta Veiskata un Ilmāra Bites izpildījumā 2014.gada 25.aprīlī devās viesos uz Ogres rajona Rembates bibliotēku.

Pasākuma sākums – plkst.17.00. No Rīgas ar privāto auto jāizbrauc ap plkst. 15.00. Lai laikus ierastos pasākuma norises vietā un būtu laiks mazliet iesildīties pirms uzstāšanās. Tomēr izbraucām no Rīgas ar nelielu nokavēšanos, jo 15.00 norunātajā vietā bija trīs cilvēki un auto. Šoferis ieradās ar aizkavēšanos.

 

 

Tomēr Rembatē nonācām minūtes piecpadsmit pirms pasākuma sākuma. Pasākumu sākām minūtes piecpadsmit pēc izsludinātā sākuma, jo klausītāju – trīs mūsu sagaidītāji. Sagaidījām trīs klausītājus no pagasta un sākām pasākumu tiem, kas nu bija atnākuši. Tā arī visu pasākuma laiku bijām tik vien – četri rīdzinieki, trīs sagaidītāji un trīs pagasta klausītāji.

Ilmārs Bite nolasīja īsu lekciju – ieskatu par to, kas ir fantastika un fantāzija, Andra Gustavsone īsi pastāstīja par biedrību, Guntis Veiskats pastāstīja par to, kas ir lomu spēles un novadīja vienu nelielu kabineta spēli. Jāpiezīmē, ka pasākuma galvenais uzsvars pēc „pasūtītāja” lūguma tika likts uz kabineta spēli.

No sākuma spēles laikā viesu starpā bija jūtams neliels stīvums un „nezinukasmanjādara”. Spēles gaitā cilvēki pamazām atraisījās un spēle izvērtās jautra un atraktīva.

Mēs paši un klātesošie cilvēki ar vakara gaitu un norisēm tajā bijām apmierināti, bijām rūpīgāk gatavojušies pasākumam. Žēl, ka klausītāji bija tik maz.

Bildes no pasākuma var apskatīt šeit.