Leksija Raiena. Šie tukšie zvēresti

These Hollow Vows

New York Times bestselleru autores Leksijas Raienas darbā Nežēlīgais princis satiek Ērkšķu un rožu galmu šajā seksīgajā, darbības pilnajā fantāzijā par meiteni, kas ir iesprostota starp diviem nodevīgiem pasaku galmiem un viņu bīstami pavedinošajiem prinčiem.

Brī ienīst Fae un atsakās ar viņiem kaut ko darīt, pat ja tas nozīmē badu uz ielas. Bet, kad viņas māsa tiek pārdota sadistiskajam Unzēlijas (Unseelie) galma karalim, lai viņa samaksātu parādu, viņa darīs visu iespējamo, lai māsu atgūtu, tostarp vienotos ar pašu karali, lai no Zīlijas galma nozagtu trīs maģiskas relikvijas.

Iegūt neierobežotu piekļuvi Zīlijas tiesai ir vieglāk pateikt, nekā izdarīt. Brī vienīgā izvēle ir pozēt par potenciālo līgavu princim Ronanam, un viņa drīz vien attopas viņā iemīlējusies. Nevēloties ļaut savai sirdij novērst uzmanību, viņa pieņem palīdzību no unzēliešu grupas, kam ir sava slepena programma. Brī pavadot laiku kopā ar viņu noslēpumaino līderi Finu, viņai ir grūti pretoties viņa pavedinošajam šarmam.

Nonākusi starp divām bīstamām tiesām, Brī ir jāizlemj, kam uzticēt savu lojalitāti. Un arī savu sirdi.

https://www.goodreads.com/book/show/53422971-these-hollow-vows

Lexi Ryan, autore

Godalgotā autore Leksija Raiena (Lexi Ryan) ir žurnālu New York Times un USA Today bestselleru  ar aktuālu mūsdienu romantiku un seksīgu, uz darbību bagātu YA fantāziju autore. Viņas grāmatas ir pārdotas vairāk nekā miljons eksemplāru. Bijusī angļu valodas profesore viņa uzskata sevi par laimīgu, jo viņa ir nomainījusi daudzas lietas pret emocionāli uzlādētu stāstu stāstīšanu. Viņa ir vislaimīgākā, atrodoties mājās Indiānā kopā ar savu vīru un diviem bērniem, kur viņa var cilāt svarus, daudz lasīt, pavadīt laiku kopā ar ģimeni un pateikties laimīgajām zvaigznēm.

https://www.goodreads.com/author/show/2856947.Lexi_Ryan

Mājaslapa.

https://lexiryan.com/