Ledus asmeņa burvis valda pār pasauli. Hyouken no Majutsushi ga Sekai o Suberu

Japāņu anime, 2023. gads. The Iceblade Sorcerer Shall Rule the World. Režisors Masahiro Takata.

Seriāls stāsta par notikumiem, kas risinājās prestižā burvju skolā. Arnolda akadēmija ir vieta, kur daudzi jauni un talantīgi puiši sapņo kļūt par izciliem maģijas meistariem. Viņi zina, ka daudzi slaveni un izcili burvji jau ir absolvējuši akadēmijas sienas. Rejs Vaits ir stāsta centrālais varonis. Viņš ir visparastākās cilvēku dzimtas pārstāvis, taču nez kāpēc jūt, ka ir neticamu spēku īpašnieks. Tas viņam liek virzīties uz uzņemšanu izglītības iestādē. Galvenais varonis pat nevarēja iedomāties, ka viņš nonāks atmosfērā un vidē, kas neatbilst viņa statusam: viņam apkārt bija talantīgi burvji un aristokrātisku ģimeņu bērni. Puika tiek nicināts un izsmiets, pat nenojaušot, ka savulaik viņš paveicis daudzus varoņdarbus, par kuriem maz kas zina! Varonis piedalījās tā dēvētajā Tālo Austrumu kaujā, kurā parādīja savu labāko pusi, parādot prasmes, kas aptuveni atgādina septiņu pasaules labāko burvju spējas! Tomēr šis potenciāls vēl nav atklāts. Kas notiks tālāk tik aizraujošā stāstā?

Protams, varoņi ir visai standartizēti, bet anime ir skatāms un izklaidējošs, liekas, ka fanservisa nav.

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/51711/Hyouken_no_Majutsushi_ga_Sekai_wo_Suberu

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Iceblade_Sorcerer_Shall_Rule_the_World

Viki lapa.

Vieglais romāns

Autore Nana Mikošiba, "Ledus asmens burvis valdīs pār pasauli" 2019. gada 25. oktobrī sāka publicēt lietotāju veidotā romānu publicēšanas vietnē Shōsetsuka ni Narō. Vēlāk sēriju iegādājās Kodanša, kas sāka publicēt romānus ar Riko Korie ilustrācijām. 2020. gada 2. jūlijs ar Kodansha Ranobe Bunko nospiedumu. Līdz 2022. gada maijam ir izdoti pieci sējumi.

Manga

2020. gada 24. jūnijā Kodansha's Magazine Pocket tīmekļa vietnē un lietotnē tika sākta Norihito Sasaki ilustrētā manga adaptācija. Līdz 2022. gada jūlijam ir izlaisti deviņi tankobon sējumi. Ziemeļamerikā Kodansha USA ir licencējusi mangu digitālai versijai angļu valodā.

Anime

2022. gada 28. aprīlī tika paziņots par anime televīzijas seriāla adaptāciju. Seriālu veido uzņēmums Cloud Hearts, ko uzrauga Jokohamas animācijas laboratorija, un to vada Masahiro Takata, kurš arī pārraudzīs scenārijus un režisēs skaņu. Makoto Šimojima veido varoņu dizainu, bet Tatsuhiko Saiki un Natsumi Tabuchi komponē mūziku. Paredzēts, ka tā pirmizrāde notiks 2023. gada janvārī kanālos TBS un BS11.

https://hyouken.fandom.com/wiki/Hyouken_no_Majutsushi_ga_Sekai_o_Suberu

Anime mājaslapa.

http://www.tbs.co.jp/anime/hyouken/