Lasīsim_46

1. 

Kristīne Fīhane. Tumšais sapnis.

Christine Feehan. Dark Dreamers

Erotisks trilleris par zemapziņas un apslēpto vēlmju tumšajām dzīlēm.

Pirms daudziem gadiem Karpatu kņazs sūtīja labākos karavīrus pasaulē, lai atbrīvotu to no ļaunajiem vampīriem. Falkons - cilvēks un plēsoņa, dēmons un eņģelis, varonis un mags - viens no tiem, kas zvērējis līdz nāvei cīnīties ar neradījumiem. Taču drīz viņam atvēlētais laiks beigsies un viņš pats pārvērtīsies par vampīru. Vienīgais, kas viņu var glābt - sievietes mīlestība, ko viņam lēmis liktenis. Viņš nāk pie viņas tūkstošiem gadu, viņa sapņo par viņu piecpadsmit gadus. Taču Sāru medī sens vampīrs. Un paglābt mīļoto Falkons spēs tikai vienā vienīgā veidā...

 

 

http://www.ozon.ru/context/detail/id/3642539/

Citi autores darbi: Dark Magic, Dark Challenge, Dark Gold, Dark Prince, Dark Desire.

Autores mājas lapa:

http://www.christinefeehan.com/

 2.

Mets Heigs. Ēnu mežs.

Matt Haig. Shadow Forest

Pēc vecāku nāves divpadsmit gadus vecais Samuels Blinks un viņa jaunākā māsa Marta pārceļas uz Norvēģiju pie vienīgās radinieces - tantes Idas. Tagad viņiem jādzīvo kopā ar garlaicīgo, īgno sievieti un viņas suni Ibsenu meža malā būvētā koka namiņā, kurā nav pat televizora un vispār nav ar ko nodarboties. Turklāt, Idas tante uz visstingrāko aizliedz bērniem pat tuvoties mežā. Taču vienreiz Marta pārkāpj tantes aizliegumu un ieiet mežā. Samuels dodas meklēt māsu un negaidot nonāk pasaulē, kas ir pilna briesmām un neticamām radībām - troļļiem, hildrām, īstām piksi un lidojošiem galvsišiem.

Romāns ir ieguvis BBC literāro prēmiju Blue Peter.

http://www.ozon.ru/context/detail/id/7370825/

Autora mājas lapa:

http://www.matthaig.com/

 3.

Skots Vesterfelds. Augšāmcēlušos impērija.

Scott Westerfeld. The Risen Empire. The Killing of Worlds

Riksu tehnocivilizācija un Augšāmcēlušos lielā impērija, kurā ietilpst pāri par astoņdesmit pasaules, cīnās par varu Visumā. Riksiem cilvēce ir tikai biomassa, ne vairāk kā barotne planetārajiem saprātiem, un viņi nežēlo spēkus, lai iekarotu impēriju.

Planēta Legiss XV. Tieši to riksi izvēlas, lai dotu izšķirošo triecienu. Kaujas kiborgu grupa iekaro planētu un pakļauj to gigantiskam visplanētas saprātam. Turklāt riksi, paši to nezinot, iegūst galveno impērijas noslēpumu, to, kura dēļ jmperators ir ar mieru upurēt pavalstnieku miljardu dzīvības. Tas ir noslēpums, kas atrodas viņa daudzu gadsimtu varas pamatā. Lai saglabātu noslēpumu, Legiss ir jāiznīcina un imperators sūta uz planētu zvaigžņu kuģi "Lūsi", ko komandē kapteinis Zajs...

Bestselleru autors, kura darbi ir tulkoti daudzās pasaules valodās! Slavenā fantastikas diloģija vienā sējumā!

http://www.ozon.ru/context/detail/id/7321408/

Autora mājas lapa:

http://scottwesterfeld.com/

 4.

Dēvids E. Dārhems. Asiņainais lāsts.

David Anthony Durham. Acacia

Pirms daudziem gadsimtiem Akācijas impērija valdīja pār neskaitāmām valstīm un tautām, taču agri vai vēlu sabrūk pat pašas varenākās valstis...

Tā arī Akācija krita, neizturējusi kādreiz pakļautās tautas meinu sacelšanos, jo viņi sauca sev palīgā, ne vien mežonīgos un cietsirdīgos klejotājus, bet arī seno, aizliegto, tumšo maģiju...

Pēdējais imperators ir nogalināts.

Viņa bērniem, kas zaudējuši troni un varu, tagad pašiem būs jāizlauž sev dzīves ceļš... Taču kāds no viņiem agri vai vēlu no jauna sēdīsies senču tronī?

Vecākais dēls, kas kļuvis par varoni klejotāju vidū vai arī jaunākais, kas izvēlējies sev “veiksmes džentlmeņa” likteni?

Vecākā meita – noslēpumaina tempļa priesteriene uz tālas salas – vai jaunākā, kas spiesta dalīt laulības gultu ar uzvarējušo meinu vadoni?

Viņu liktenis vēl ir tumšs. Piedzīvojumi tikai sākas!

http://www.ozon.ru/context/detail/id/5021184/

Autora mājas lapa:

http://www.davidanthonydurham.com/

 5.

Dženna Bleka. Mirdzošie vārti.

Jenna Black. Glimmerglass

Pēc mātes kārtējā plosta jaunā Dana Hateveja nolemj atrast savu tēvu un pārcelties dzīvot pie viņa. Viss, ko viņa zina par viņu, ir, ka viņš ir burvis un dzīvo noslēpumainā pilsētā Avalonā, vienīgajā vietā uz Zemes, kur krustojas Reālā un Brīnumu pasaule. Cerībā atrast klusu un mierīgu dzīvi, Dana sarunā ar tēvu, ka brauks uz Avalonu. Taču, tikko ieradusies, viņa saprot, ka viņas plāniem nav lemts piepildīties. Viņas tēvs izrādās, nevis vienkāršs burvis, bet gan viens no varenākajiem cilvēkiem pilsētā, un pati Avalona ir pārņemta ar cīņu par varu, kur šajā cīņā Danai ir sagatavota galvenā loma.

http://www.ozon.ru/context/detail/id/7301893/

Autores mājas lapa:

http://www.jennablack.com/

 6.

Aleksandrs Belovs. Hiperborejiešu zvaigžņu rase. Bojā gājušo civilizāciju vēsture.

Šajā grāmatā lasītājs atradīs aizraujošu stāstu par leģendārās atlantu-hiperborejiešu tautas izcelšanos. Ceļojot līdzi autoram laikā, lasītājs noraus noslēpumu plīvuru no senās civilizācijas vēstures. To, kas mums ir zināms no mītiem un leģendām, viņš atklās pavisam no citas puses – no zinātnes puses. Vecās Pasaules megalītu un Jaunās Pasaules piramīdu cēltnieki bija viena un tā pati tauta, kas savus radurakstus ved no atlantiem un hiperborejiešiem.

http://www.ozon.ru/context/detail/id/4955531/

Autora grāmatu uzskaitījums:

http://www.ozon.ru/context/detail/id/1449249/

Pielikumā – Krievijas Atlantīdas problēmu pētniecības biedrības mājas lapa:

http://roipa-atlantida.narod.ru/platon.htm