Larisa Seļiktova, Ludmila Streļņikova. Zelta rases noslēpumi. Kā izmainīsies cilvēka dzīve

Īss grāmatas apskats un nedaudz autobiogrāfijas

Šodien notiek visbūtiskākā cilvēces transformācija - tuvākajā nākotnē uz Zemes parādīsies jauna, sestā rase. Ar ko sestās rases cilvēki atšķirsies no mums? Kādas spējas būs? Vai sestās rases parādīšanās ir saistīta ar Bībelē izteiktajām prognozēm, un vai notiks otrā atnākšana? Kurš var pāriet uz sesto rasi? Jaunā Augstāko Vēstnešu - Larisas Seklitovas un Ludmilas Streļņikovas - grāmata sniedz atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem, kas saistīti ar cilvēces nākotni.

Pirmo reizi grāmata lasītājam atklās, kurš no mūsu laikabiedriem redzēja gan pirmo, gan otro Kristu, kādas pazīmes par Otro atnākšanu Dievu sūtīja cilvēkiem un vai cilvēce var izvairīties no tās iznīcināšanas.

Lasītājs arī iepazīsies ar sestās rases cilvēku pārsteidzošajām īpašībām un uzzinās, ko saka "krievu Nostradamusa" Jevgeņija Guseva pravietojumi.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/686417/

Par autorēm.

Larisa Seklitova (Strelnikova)

Dzimusi: April 23, 1972

Attiecības: Married

Jūsu acu priekšā - pārsteidzošs visu tekstu sērijas "Ārpus nezināmā" grāmatu pirmavots. Fakts, ka Larisa Aleksandrovna ir vienīgā zemes izredzētā, kurai piešķirta mūsu Dieva visaugstākā uzticība, kurš caur viņu nodeva Galveno informāciju visai cilvēcei, runā pats par sevi. Laikmetu griežos spēlējusi ideālu Augstāko zināšanu diriģenta lomu zemes pasaulē, viņa darīja kaut ko tādu, kas vēl nav atradis cilvēku starpā pat niecīgu daļu patiesas sapratnes un tikai sagaida atbilstošus novērtējumus nākotnē.

Larisa Aleksandrovna ir visaugstākā līmeņa planētas stāvokļa kontaktpersona. Nekad agrāk cilvēka varā nav iemiesojusies tik spēcīga dvēsele. Bet tieši tik jaudīgam enerģijas transformatoram Visaugstākais prasīja enerģijas pārnešanu uz Zemi, kas nepieciešami tās pārnesei uz nākamo attīstības pakāpi, un cilvēcei - lai iegūtu jaunas superpotenciālas zināšanas, nevis vienu no tām, kas nebūtu sagrozīta, uztverot un pārkodējot cilvēku jēdzienu līmenī.

http://www.creawings.ru/authors/seklitova_la.php

Ludmila Streļņikova

Streļņikova Ludmila Ļeonovna (dzimusi 1947. gadā) - ezotēriķe, mistiķe, dzejniece, rakstniece ezotēriskās filozofijas žanrā. Sadarbībā ar savu meitu Seklitovu Larisu Aleksandrovnu un vīru Streļņikovu Aleksandru Ivanoviču viņa uzrakstīja vairāk nekā 50 dažādu sēriju grāmatas, kuras ir vairākkārt atkārtoti izdotas: За гранью Непознанного, Магия Совершенства, Эзотерика в афоризмах, Энциклопедия Новой Эры utt.

https://ru.wikiquote.org/wiki/%D0%9B%D1%8E%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B0_%D0%9B%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0