Lapas darbošanās un cilvēki lapā

Ir radušies daži pārdomu brīži lapai pa aizmuguri ņemoties.
To, ka lapā norisinās darba process, ir grūti nepamanīt. Kaut kas tiek uzlabots, kaut kas izmests, kaut kas nāk klāt. Un šajā procesā ir sakrājušies diezgan daudz visvisādu jautājumu, uz kuriem ir mēģināts atbildēt dažādās atbilžu sniegšanas formās.  Šīs pārdomas tapušas kā apkopojošs rakstiņš. Tāpēc es dažos punktos zināmā mērā atkārtošos.

 

 

1. No lapas administrācijas neatkarīgās tehniskās dabas problēmas.
1.1. 98 vindozis. Kā jau iepriekš teicu, šis vindozis ļoti problemātiski savietojas ar lapu, kura top XP versijā.  Caur 98-to apskatot lapu redzamas daudzas un dažādas nemotivētas nobīdes, kļūdas tekstus un dažādas citādas nebūšanas. Un ir ĻOTI pamatota iespēja, ka Jūs tapsiet vispār "izmesti" no internetpieslēguma un nāksies par jaunu pieslēgties internetam. Var mēģināt caur gooogli ieskatīties šai lapā, bet atslēgšana no interneta jebkurā, lapai vien zināmā brīdī, pastāv.
1.2. Lapas vēršanās ātrums. Viens no ātruma parametriem ir Jūsu internetpieslēguma ātrums. Atkarīgs no Jūsu apkalpotājfirmas internetresursa. Pārējās ātrumproblēmas - tiek meklētas un veiktas konsultācijas tīmeklī. [p.s. šajā jautājumā - kādas ir domas par "pagaidiet, kamēr tiksiet pārsūtīts" kbk lapā pēc ielogošanās procedūras?]
1.3. Lietotāju neuzmanības kļūdas. Visiem gadās visādi. Arī ne tā taustiņa nospiešana ne tajā brīdī un vietā. Visi esam tikai cilvēki. Lūdzu pārliecinieties, vai visu esat izdarījuši pareizi, pirms izsakat viedokli par kļūdu. Var jau būt, ka kāda nianse ir izlabojama pašu spēkiem.

2. No lapas administrācijas atkarīgās kļūdas.
Par šīm kļūdām un problēmām norisinās diskusijas Čukstu zemē un mēs cenšamies un strādājam. Darba procesu jau Jūs redzat un saņemat atbildes. Īpaši gan gribu izdalīt lapas saskarsmi ar eksploireri, mozillu, operu un citām interneta pārlūkprogrammām. Mēs strādājam mozillas kurāturversijā (man ir jājautā SiSiDram). Un cenšamies sakārtot lapu tā, lai viņa vispirms jau strādātu līdz galam un kvalitāti šajā versijā. Jo - ja lapa nestrādās "mātes" vietā, viņa nestrādās nekur. Par tehniskām problēmām un saskaņošanos "citos stūros" - laika gaitā un pamazām. Kad "uzpeldēs" faktors, kas traucēs komunikāciju.

3. Nosaukumi lapā.
Esmu mēģinājusi tos skaidrot. Ceru, pamazām visi pierod.