Laika aģents. Link Click

Alternatīvi nosaukumi: Shiguang Daili Ren, Shiguang Dailiren.

Ķīniešu fantastisks anime seriāls, 1. sezona 2021. gads, otrā 2023. gads. Abu sezonu apraksti. Nav domāts bērniem, pieaugušo problēmas.

Laipni lūdzam galvaspilsētā. Ir daudz dažādu iestāžu un iestāžu, kas piesaistīs jebkura lielpilsētas apmeklētāja uzmanību, taču reti kurš dodas ielu dzīlēs, lai kādā nostūrī atrastu nelielu fotostudiju... Tomēr tieši šī vieta var mainīt skatījumu uz pasauli un dzīvi kopumā, galu galā šeit strādā divi jaunieši, apveltīti ar apbrīnojamām spējām! Viņi ir īsti burvji, kas spēj iekļūt fotoattēlos un aizceļot atpakaļ uz laiku, kad tika uzņemts šis fotoattēls. Galvenie varoņi apvieno spēkus kārtējai misijai, taču tā izrādās tālu no tā, ko viņi gaidīja.

Stāsta centrā ir neliela fotostudija ar nosaukumu "Phototime". Tieši šeit pastāvīgi ierodas apmeklētāji, kuri cenšas iegūt augstas kvalitātes attēlus. Cilvēku, kuram piemīt pārdabiskas spējas, sauc par šīs vietas pārvaldnieku. Viņu vārdi ir Cheng Xiaoshi un Lu Guang. Lai izpildītu savu klientu prasības, viņi apvieno spēkus, lai būtu fotogrāfijas centrā. Tiesa, tuvākajā nākotnē viņi sastapsies absolūti ne ar tām parādībām, kuras vēlējās redzēt. Kāds ir šādas "palīdzības" gala rezultāts?

Vikipēdijas lapa. Režisors un scenārists Li Haoling (李豪凌).

https://en.wikipedia.org/wiki/Link_Click

Studijas lapa.

https://www.bilibili.com/bangumi/media/md28230742

Skatāmlapa.

https://www.crunchyroll.com/series/GP5HJ8E81/link-click

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt14976292/

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/44074/Shiguang_Dailiren

Viki lapa.

https://linkclick.fandom.com/wiki/Link_Click_Wiki