Labākās Online spēles 2022. gadā, kas pieejamas par brīvu!

27. Okt, 2022

Mūsdienās videospēles ir neatņemama sastāvdaļa no ikdienas izklaidēm, taču tās var būt dārgs prieks. Par laimi spēļu ražotāji ir parūpējušies par tiem, kas negrib vai nevar atļauties maksāt par spēlēm. Apskatīsim, dažas no pasaulē populārākajām videospēlēm, kuras var sākt spēlēt tagad un par brīvu, vai par simbolisku cenu.

FPS žanra Online spēles

CS: GO

CS: GO ir viens no vecākajiem šī saraksta dalībniekiem. Pieaugot konkurencei e-sporta jomā, CS: GO nav parādījušās spēlēs attīstības palēnināšanās pazīmes. CS: GO ir klasisks ātrspēles un precizitātes paraugdemonstrējums, kas joprojām ir aktuāls pasaules mērogā un regulāri pulcē pārsteidzošu skatītāju skaitu, kad vien sākas kāds liels turnīrs. CS: GO ir būtiski ietekmējusi e-sportu kopumā, un tās perfekti kalibrētā spēles gaita padara to ideāli piemērotu gan parastiem, gan profesionāliem spēlētājiem, kas ir kritērijs, kuru gadu gaitā ir izdevies sasniegt tikai dažām spēlēm.

Team Fortress 2

14 gadus pēc pirmās iznākšanas Team Fortress 2 spēļu vidē darbojas kā vecas treniņbikses. Izbalējušas, ja salīdzina ar tās slavas dienām, bet nenoliedzami ērtas, lai uzvilktu tās, kad esat noskaņojies uz nekomplicētu komandas spēles sesiju. Tūkstošiem cilvēku joprojām regulāri spēlē šo spēli, un, lai gan tās serveros joprojām pastāv problēmas ar botu izplatīšanu, Valve radītais trakais FPS joprojām ir sertificēta klasika, kas ir brīvi pieejama, kad vien rodas noskaņojums vecmodīgai izklaidei.

Splitgate

Splitgate – spēle, kas ir pierādījusi, ka tā ir kas vairāk nekā tikai zibšņains piedzīvojums, kurā briesmas var uzglūnēt no jebkura leņķa. Splitgate ir interesanti redzēt darbībā, kad viltīgi spēlētāji izmanto portālu tehnoloģiju, lai apspēlētu citus spēlētājus. Bezmaksas spēles beta versija datoru un konsoļu ierīcēm var lepoties ar lielisku satura daudzumu. Pagāja pāris gadi, līdz tā bija pazīstama spēlētāju vidū, taču tagad Splitgate ir sertificēts spēks bezmaksas šaušanas spēļu žanrā.

Valorant

Riot Games izlaida VALORANT pagājušajā gadā pēc tam, kad ilgu laiku spēle atradās slēgtā beta versijā. 5v5 taktiskā šaušanas spēle vairākiem spēlētājiem piedāvā neticami konkurētspējīgu pieredzi ar citām FPS spēlēm. Tieši tāpēc tikai nedaudz vairāk nekā gada laikā Riot FPS ‘’bērns’’ ir kļuvis par vienu no lielākajiem e-sporta tituliem.

Vairāki CS:GO profesionāļi pārgāja uz VALORANT, jo tā ir mūsdienīga spēle. Tāpēc, ja vēl neesat izmēģinājis šo FPS spēli, iespējams, 2022. gadā jums vajadzētu dot tam iespēju. Turklāt, ņemot vērā, ka spēle ir pilnīgi bezmaksas, nav divreiz jādomā, pirms to lejupielādēt.

Stratēģijas un MOBA žanra online spēles

DOTA 2

Dota 2 ikgadējā dominance e-sportā ir nepārspējams ilgmūžības zelta standarts, uz kuru tiecas ikviena spēle. The International joprojām ir ikgadējs e-sporta kalendāra notikums un tam ir liels un satriecošs balvu fonds. Patiesi pārsteidzoši ir tas, ka Dota savu dzīvi sāka kā Warcraft 3 modifikācija un pēc tam pārtapa par spēli, kas aizsāka jaunu žanru spēlēs. Dota 2 ir nemirstīgs izcilības paraugs, daudziem spēlētājiem tā ir ļoti vērtīga pieredze un tās izdevēji nemitīga turpina uzlabot un papildināt spēli.

Dota 2 ir arī savs Netflix animācijas seriāls – Dota2 Dragon’s Blood.

League of Legends

Viennozīmīgi MOBA spēļu karalis. Ja vēl nezināt, League of Legends ir populāra vairāku spēlētāju tiešsaistes kaujas arēnas (MOBA) spēle, kuru spēlē vairāk nekā 115 miljoni spēlētāju no visas pasaules. Turklāt šī spēle vairākiem spēlētājiem ir arī liela sensācija e-sporta kopienā.

Ja jums patīk vairāku spēlētāju spēles, kurās  ir jāveido stratēģija, lai pārspētu pretinieku, League of Legends noteikti ir vērts izmēģināt. Protams, ar tik daudz varoņiem spēle var šķist pārbagāta. Taču, tiklīdz to apgūsiet, ilgi nevēlēsities spēlēt nevienu citu spēli.

Arī League of Legends ir savs Netflix animācijas seriāls – Arcane.

Smite

Ja jums patīk spēlēt kā mitoloģiskām figūrām un piedzīvot masveida cīņas, Hi-Rez Studios SMITE ir viena no tām bezmaksas datorspēlēm, kas pavisam noteikti ir jāizmēģina.

Galvenā atšķirība starp SMITE un citām MOBA spēlēm ir tāda, ka tā ir trešās personas MOBA spēle, kas piedāvā vairākus PvP spēles režīmus. Katrā spēles režīmā spēlētājs kontrolē savu dievu vai dievieti un cīnāties pret citiem spēlētājiem un viņu kalpu armijām.

RPG žanra Online spēles

Genshin Impact

miHoYo’s Genshin Impact ir atvērtās pasaules lomu spēle, ko var spēlēt bezmaksas datorā un citās platformās. Spēle piedāvā vairākus pārsteidzošus tēlus, un iesaistoties kaujās, starp tiem iespējams pārslēgties.

Tiklīdz sāksiet spēlēt Genshin Impact, jūs aizraus spēles skaistā karte, mūzika un apbrīnojamie tēli. Var gadīties pavadīt stundas, pētot dažādas vietas un izpildot vairākus uzdevumus, lai paaugstinātu personāžu līmeni.

Spēli iespējams arī instalēt uz mobilās ierīces, piemēram, viedtālruņa vai planšetdatora. Problēma tikai tāda, ka spēli varētu nosaukt par Pay2Win, un, lai, progresētu augstākajos līmeņos, iespējams, būs jāpērk bonusi spēles veikala sadaļā.

Blade & Soul

Ir daudz MMORPG spēļu, kuras var spēlēt, un katrai no tām ir unikāla estētika, cīņas un vēsture. Blade & Soul aizved spēlētāju uz fantāzijas pasauli, ko iedvesmojusi Wuxia fantastika un cīņas māksla. Tajā ir pilns ar uzdevumiem un reidiem, kurus iekarot, kā arī spēcīgas sistēmas, kas mudina apgūt savas prasmes.

Ja reidu pārmeklēšana nav tava sirdslieta, Blade & Soul arēna piedāvā lieliskas PVP cīņas. Arī līmeņu paaugstināšana ir diezgan vienkārša, tāpēc nav nepieciešams daudz laika, lai sasniegtu maksimālo līmeni, kad spēles saturs atvērsies līdz galam.

Blade & Soul, protams, var spēlēt bezmaksas, taču pēc izvēles var iegādāties jaunus kareivju tērpus, papildu personāžu slotus un citus priekšmetus.

EVE online

Ir leģendārās spēles, un ir Eve OnlineIlgstošā smilšu kastes MMO piešķir gaisa kuģi un aizrauj spēlētāju kosmosa piedzīvojumos, kuros piedalās ģildes, pirāti un spēlētāju radītas korporācijas.

Patiesību sakot, Eve Online ir vairāk kā sociāls eksperiments nekā spēle, jo, lai izdzīvotu, spēlētājam ir jāsadarbojas ar citiem spēlētājiem, kuri, iespējams, nebūs tik draudzīgi kā jūs! Ja nolemsiet izmēģināt šo spēli, atklāsiet, ka Eve Online ir viena no visiepriecinošākajām un unikālākajām spēlēm, kādas jebkad radītas.

Destiny 2

Spēlē Destiny 2 jūs un jūsu komanda spēlēsiet par Aizsargiem – nemirstīgiem karotājiem, kas ceļo pa Saules sistēmu un iznīcina starpplanētu draudus. Šajā zinātniskās fantastikas šaušanas spēlē kopš tās iznākšanas 2017. gadā ir notikušas daudzas izmaiņas, piemēram, pāreja uz bezmaksas spēles modeli, Destiny satura krātuves pievienošana un planētu skaita palielināšana. Destiny 2 ir viena no visaktīvākajām MMO spēlēm, kas atrodama uz PC platformas, tāpēc tā varētu būt jūsu lauciņš ja jums patīk Call of Duty tipa spēles.

Battle Royal Online spēles

Call of Duty: Warzone

Tā kā battle royale žanrs ir kļuvis par modes lietu, bija tikai laika jautājums, kad Activision atklās savu Call of Duty versiju. Tehniski šī ir otrā Call of Duty battle royale spēle (Black Ops 4 Blackout režīms bija pirmais), taču Warzone balstās uz šī pamata, lai radītu īpašu spēli, kas kļuvusi par vienu no populārākajām šaušanas spēlēm. Warzone šķiet kā lielāko hitu apkopojums no iepriekšējām Call of Duty spēlēm, kas eleganti sašūtas kopā, lai radītu jaunu battle royal žanra spēli, kuru darbina Activision hitu franšīzes raksturīgā intensitāte. Warzone ir pilna ar saviem atjautīgajiem žanra pavērsieniem. Laiks ir parādījis, ka daudzsološā spēle attaisno fanu augstās cerības un kļūst par tiešsaistes spēļu milzi.

Fortnite

Neticami populārajā arēnas spēlē Fornite 100 spēlētāji sacenšas viens pret otru kartē, kura nemitīgi samazinās, līdz paliek tikai viens spēlētājs vai komanda. Papildus apšaudei, Fortnite ietver arī resursu vākšanu un būvniecību, tāpēc spēlētājiem ir jāskrien pa laukumu ar savu personāžu, lai savāktu materiālus, kas palīdzēs aizsargāties no citiem spēlētājiem.

Spēles ir viegli atrast un tās ir ļoti aizraujošas, tāpēc izmēģiniet šo spēli, ja vēlaties ar haosu pilnu šaušanas spēli. Par laimi, šī spēle nemaksās ne centa, neatkarīgi no tā, vai to spēlējat datorā, uz konsoles vai mobilajā ierīcē. Spēle ir par brīvu, bet, ja vēlaties, spēles veikalā var iegādāties ieroču dizainus, uc. papildus iespējas.

Apex Legends

Nekādā gadījumā neaizmirsīsim pieminēt Apex Legends, it īpaši, ja runājam par labākajām bezmaksas online spēlēm, ko spēlēt uz datora.

Līdzīgi kā Fortnite un Warzone, tā ir vairāku spēlētāju arēnas kaujas spēle. Tomēr Apex Legends ir unikāla ar to, ka spēlē ir Leģendas – unikāli spēles tēli ar dažādām spējām. Protams, ka spēle ar ieročiem joprojām ir būtiska spēlēšanas sastāvdaļa, taču varoņu spējas padara spēli jautrāku un pievieno tai vairāk asa sižeta notikumus.

Citu žanru Online spēles

Hearthstone

Spēļu tirgū ir daudz izcilu kāršu spēļu, un Hearthstone noteikti ir viena no tām! Hearthstone kārtis ir veidotas, balstoties uz Warcraft vēsturi, un tajās ir relikvijas un varoņi no Warcraft sērijas.

Kāršu kaujās divi spēlētāji pēc kārtas cīnās viens pret otru. Katrs spēlētājs izmanto savu 30 kāršu komplektu un īpašu varoni, lai stratēģiski samazinātu pretinieka dzīvības līdz nullei. Spēle piedāvā pieņemt izaicinājumus un pārspēt pretiniekus, lai nopelnītu zeltu, ko pēc tam var izmantot, lai iegādātos vairāk kāršu un pielāgotu savu komplektu. Spēlei katrus 3-4 mēnešus iznāk jauns papildinājums.

Spēle ir par brīvu, taču jāņem vērā, ka, lai spēlētu augstā līmenī, nāksies iekrāt daudz un dažādu kāršu, kuras var iegādāties par spēles zeltu vai īstu naudu.

Dauntless

Monster Hunter World ir saņēmusi visai daudz kritiku un komerciālu atzinību, tāpēc nav nekāds pārsteigums redzēt spēles, kas ir iedvesmojušās no Capcom sērijas. Dauntless ir viena no šādām spēlēm. Dauntless spēlētāju nostāda pret nežēlīgiem behemotiem postapokaliptiskā fantāzijas vidē. To var spēlēt viena spēlētāja vai vairāku spēlētāju režīmā. Vairākas kaujas klases padara cīņu interesantu.

Dauntless ir bezmaksas spēle, bet tāpat kā daudzas, piedāvā iegādāties atšķirīgus dizainus savu varoņu ieročiem.

Brawlhalla

Brawlhalla, iespējams, ir iedvesmojusies no Nintendo Super Smash Bros sērijas, taču spēlei ir daži aizraujoši pavērsieni, kas tai piešķir unikālu garšu. Šī cīņas spēle ļauj cīnīties četru spēlētāju sacensību mačos, kuru mērķis ir notriekt pretinieku no platformas, lai gūtu punktus.

Tāpat kā Samurai Shodown, arī Brawlhalla ir uz ieročiem balstīta spēle, tāpēc katram no 40 cīnītājiem ir noteikts ieroču komplekts, ko viņi var izmantot spēles laikā. Šie ieroči uz skatuvēm izkrīt nejauši un papildina spēlētāja komplektu. Brawlhalla ir iknedēļas spēlētāju tēlu rotācija, bet iespējams iegādāties savus favorītus, izmantojot spēles valūtu.

Scavengers

Uzņēmuma Midwinter Entertainment izstrādātā Scavengers ir bezmaksas asa sižeta spēle. Spēlē var spēlēt trīs cilvēku sastāvā un izmēģināt unikālus ieročus un spējas.

Vairāku spēlētāju sadaļas piedāvā gan PvE, gan PvP pieredzi, tāpēc spēlētājiem ir jāizstrādā dažādas stratēģijas, lai izdzīvotu skarbajā Scavengers pasaulē. Spēle pieejama bezmaksas

https://notepad.lv/labakas-online-speles-2022-gada-kas-pieejamas-par-brivu/