Labais mājas gariņš vai naidīgs rēgs: kādas parādības sastopamas Latvijā

image001Ja vasaras vakaros Rīgas centra kapsētās trenējas skrējēji un pastaigājas māmiņas ar bērnu ratiņiem, iestājoties tumšajam novembrim, kapi, piemiņas vietas un pat pamestas mājas kļūst par biedējošiem objektiem un atmiņā ataust stāsti, leģendas un minējumi par mirušajām dvēselēm, kas klaiņo pa Latviju.

Gaišreģis un Baltijas ekstrasensu cīņu uzvarētājs Sindijs Anspoks atklāj to, kā tad īsti ir ar spokiem Latvijā.

 

 

"Spoki, veļi, neaizgājušas cilvēku dvēseles, poltergeisti - tam var izdomāt simts nosaukumus, bet es uzskatu, ka tā ir viena un tā pati matērija. Bet tās uzvedība var atšķirties.

Viss atkarīgs no tā, vai šī matērija uz zemes palikusi ar pozitīvu enerģētiku vai negatīvām vibrācijām lādēta," sarunā ar DELFI Izklaidi atklāj Anspoks.

Eksperts uzsver - gadījumi, kad pēc cilvēka nāves viņa dvēsele paliek uz zemes, izskaidrojami ar to, ka cilvēks dzīves laikā nav pabeidzis savu misiju uz zemes. Runa var būt kā par pozitīvu, tā negatīvu misiju.

"Tas var būt naids, kas ir tik spēcīgs, ka dvēsele nevar pamest šo pasauli. Paliek negatīvā enerģija. Taču ļoti daudz ir arī pozitīvo garu. Tie var būt vecāki vai vecvecāki, kuri paliek uz šīs zemes, lai pasargātu savus bērnus vai mazbērnus. Vai gluži otrādi - mirušie bērni, kuru misija uz zemes nav izpildīta.

Pozitīvi lādētās mirušās dvēseles tautas valodā mēdz saukt par mājas gariņiem. Un tāda gariņa esamība mājās ir pat svētīga," pārsteidzošu faktu atklāj gaišreģis.

Par pozitīva spociņa vai mājas gariņa klātesamību mājās var liecināt tā regulāri pastrādātas mistiskas blēņas. Te aizkari sakustas, te cukura paka izbirst, te karotīte uz grīdas nokrīt. Tās, iespējams, ir kāda maza bārenīša rotaļas, kurš nomiris, tā arī nesajutis vecāku mīlestību.

Nu viņš savu mīlestību grib realizēt uz cilvēkiem, kuru mājās mitinās, aizsargājot tos mistiskā veidā. No šāda gariņa jāiemācās nebaidīties, jo pozitīvā enerģija nekādi nevar transformēties par negatīvo. Un dzīvoklis, kurā mīt pozitīvais spociņš, ir nevis nolādēts, bet gan īpaši aizsargāts.

Ja labie gariņi var iemājot jebkur, negatīvi lādētie veļi meklē konkrētus cilvēkus, kuri tiem dzīves laikā izraisījusi šīs negatīvās emocijas, kuras neļauj pamest zemi arī pēc nāves. Tie seko konkrētam cilvēkam. Gadījumi, kad kādu konkrētu māju vai dzīvokli apsēdis spoks, esot reti. Taču šādas spoku apsētas telpas Latvijā ir.

Vienīgā izeja, kā tikt vaļā no šiem spokiem, ir pamest šo dzīvokli. Pat eksperts atzīst, ka enerģiju pārzinātāja cīņa ar spoku ir kā dambretes spēle - spēcīgas un nekļūdīgas receptes, kā rēgu padzīt, nav.

"Jā, iespējams, es varu rast kontaktu ar šo matēriju un nonākt vienā līmenī ar viņu. Bet labākais ir atstāt šo vietu. Jo, ja spokam ir saistība ar konkrētu vietu, kaut kas tur noteikti paliks. Viņš var pats aiziet, bet šajā vietā paliks viņa sāpes, izmisums," uzsver Anspoks. Vairāk par šo gaišreģi uzzināt un ar viņu sazināties var, apmeklējot mājaslapu ekstrasensi.lv.

http://www.delfi.lv/izklaide/divaina-pasaule/mistika/labais-majas-garins-vai-naidigs-regs-kadas-paradibas-sastopamas-latvija.d?id=46700213