Kuģa "Rivias" bezgalīgais ceļojums. Infinite Ryvius / Mugen no Ryvius

1999. - 2000. gada anime seriāls, ZF. Režisors Taniguti Goro.

 

XXII gadsimta beigās cilvēce ir apguvusi visu Saules sistēmu. Taču pēc Saules vainaga pēkšņa sprādziena kosmoss ir kļuvis ārkārtīgi bīstams astronautiem. Visus ir izsvaidītas anomālijas, augasta spiediena un temperatūras apgabali. Visur atrodas priekšposteņi kopā ar anomāliju izpētes bāzēm. Tāda bija arī orbitālā stacija "Libe Delta", kas negaidot iegāžas anomālijā. Izglābties izdodas tikai studentu grupai, kas pārceļas uz kreiseri "Rivias". Viņu ceļš uz mājām būs pilns ar visdažādākajām briesmām, kādām - to jūs uzzināsiet, paskatoties šo anime...

Ir 2225. gads. Kodzi Aiba un Aoi Hosens piedalās astronautu apmācībā Kosmosa stacijā Libe Delta, kas atrodas Gedalta jūras malā - dīvainā laukā, kas savieno planētas, bet iznīcina jebkuru kuģi, kas ieiet tajā pārāk tālu.

Pārsteiguma uzbrukums iznīcina mierīgu stacijas dzīvi. Nenoskaidroti iebrucēji aizsūtīja Libe Deltu dziļi Gedaltā. Mēģinot novērst stacijas nogrimšanu, visi instruktori tika nogalināti, un daži izdzīvojušie studenti, tostarp Kodzi un Aoi, tika evakuēti uz kosmosa kreisera "Rivias". Tagad viņi mēģina atrast ceļu uz mājām.

Diezgan pagarš gabals, bet ne kritiski. Galvenā uzmanība tiek pievērsta drāmai, psiholoģijai un sociālajām attiecībām.

Studenti, kuri ir ieslēgti kuģī, kosmosā un kuriem uzbrūk bez iemesla. Un šajos apstākļos sāk izlauzties dažādi varoņu kompleksi, bailes un citi "prieki", kas iepriekš nebija izpaudušies.

Protams, šim anime ir savi trūkumi, taču kā psiholoģisks gabals tas ir diezgan cienīgs.

https://zen.yandex.ru/media/iordanskaya/caricashamanka-pravila-iaponiei-5f3cab4839d4d2554a0f1379

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Infinite_Ryvius

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/593/Mugen_no_Ryvius

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=411

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt0272402/?ref_=tt_mv_close