Kronos. Almanahs par seno civilizāciju noslēpumiem. Globālās katastrofas un izzudušās civilizācijas. 1. izlaidums

Ievietota ir ne tikai pirmā daļa, bet arī otrā. Ievietots pamattemsts - apraksts. Viss pārējais - bildēs. Palielinot bildi, teksts u tās ir saskatāms, izlasāms.

"Pēdējos gados neskaitāmu pētniecisko ekspedīciju projektu gaitā ir iegūti jauni svarīgi pierādījumi par to, ka pirms daudziem gadu tūkstošiem uz mūsu planētas ir bijusi augsti attīstīta tehnogēna civilizācija, kas vairākos parametros pārsniedza mūsu planētas attīstības līmeni. mūsdienu cilvēce. Šī pirmcivilizācija, kuras pārstāvjus mūsu tālie senči sauca par “ dieviem”, atstāja aiz sevis neskaitāmus pierādījumus par savas pastāvēšanas realitāti megalītu ēku, statuju, sadzīves priekšmetu un citu artefaktu veidā, uz kuriem ir pēdas augsto tehnoloģiju apstrādes ir saglabājušies, tajā skaitā objekti, kas izgatavoti no cietākajiem dabas materiāliem.Ģeofizikālo pētījumu gaitā atklājās, ka senajām megalītiskajām struktūrām piemīt īpašības, kas pārsniedz mūsdienu izpratni par fizikāliem likumiem un, iespējams, satur zināšanas par kosmosa pamatīpašībām. -laiks, kas pārspēj mūsdienu zinātnisko izpratni.

Par to un daudz ko citu ir runāts piedāvātajā almanaha "Kronos" numurā, kura autori ir slavenākie un autoritatīvākie šīs tēmas pētnieki.

Kronos. Almanahs par seno civilizāciju noslēpumiem. 2. izlaidums

Pēdējos gados neskaitāmu pētniecisko ekspedīciju projektu gaitā ir iegūti jauni svarīgi pierādījumi par to, ka pirms daudziem gadu tūkstošiem uz mūsu planētas ir bijusi augsti attīstīta tehnogēna civilizācija, kas pēc vairākiem parametriem pārsniedza mūsdienu attīstības līmeni. cilvēce. Šī pirm-civilizācija, kuras pārstāvjus mūsu attālie senči sauca par "dieviem", atstāja aiz sevis neskaitāmus pierādījumus par savas pastāvēšanas realitāti megalītu ēku, statuju, sadzīves priekšmetu un citu artefaktu veidā, uz kuriem ir pēdas augsto tehnoloģiju apstrādes rezultātā. ir saglabāti, tostarp priekšmeti no visstingrākajiem dabas materiāliem. Ģeofizikālo pētījumu gaitā atklājās, ka senajām megalītiskajām struktūrām piemīt īpašības, kas pārsniedz mūsdienu izpratni par fizikāliem likumiem, un, iespējams, satur zināšanas par laika telpas pamatīpašībām, kas pārspēj mūsdienu zinātnes idejas.

Par šo un daudz ko citu stāsta piedāvātais almanaha "Kronos" numurs.

https://mnogoknig.lv/ru/products/32779/kronos-almanah-o-tajnah-drevnih-civilizacij-globalnye-katastrofy-i-ischeznuvshie-civilizacii