Kristofers Holts. Uzticīgie

Par autora grāmatām un nedaudz par autoru pašu.

Grāmata 1. Kad visi cilvēki pazuda

Katru gadu Makss, zelta labradors, pavadīja dažas dienas veterinārajā klīnikā. Tas bija nepatīkami, bet pieļaujami, ņemot vērā, ka īpašnieki vienmēr atgriezās, un Maksam vienmēr patika jaunas paziņas. Šoreiz viņa kaimiņš bija gados vecāks melnādains labradors vārdā Kirī kundze, suns ar lielu dzīves pieredzi un lielisku humora izjūtu. Laiks sarunām ar viņu plūda nemanāmi, taču pēkšņi pienāca diena, kad Makss palika viens. Neviens nenāca viņu izņemt no klīnikas. Ēdienu neviens nenesa. Visi blakus esošie būri ir tukši. Šajā murgā Makss dzīvoja vēl veselu nedēļu un, iespējams, vienkārši būtu miris ieslēgts, ja ne mājā ieskrietu taksis vārdā Druknis. Arī viņa saimnieki kaut kur pazuda. Visi cilvēki pazuda.

Makss, Druknis un izturīgā jorkija Gizmo, kura ir pievienojies viņu kompānijai, dodas meklēt. Viņi iet cauri apdzīvotām zemēm un pamestām pilsētām, kur pamesti dzīvnieki cenšas izdzīvot. Makss izmisīgi vēlas atrast savu ģimeni un ir pārliecināts, ka Kirī kundze varētu viņam palīdzēt - viņas vārdi, kas teikti viņas pazušanas priekšvakarā, nevar izkļūt no viņa galvas. Gudrais labradors nojauta kaut ko sliktu un acīmredzot kaut ko zināja...

https://azbooka.ru/books/vernye-kniga-1-kogda-ischezli-vse-lyudi

2. grāmata. Trīs gredzenu noslēpums

Maksa, Drukņa un Gizmo draudzība ir kļuvusi stiprāka pārbaudījumos, ko viņi piedzīvoja kopš tās dīvainās un briesmīgās dienas, kad visi cilvēki pazuda. Uzticīgais labradors, apņēmīgais taksis un izturīgā Jorkija kopā ir daudz pārdzīvojuši, atbalstot viens otru mainītajā pasaulē, zaudējot un iegūstot draugus. Pēc izbēgšanas no totalitārā murga, ko pilsētā izveidojis dobermanis ar iesauku Priekšsēdētājs, draugi laivā aizbēg no viņa kaujas suņiem. Tagad viņiem ir jāatklāj trīs gredzenu noslēpums, par ko Maksam pastāstīja viņa ilggadējā draudzene, neparasti gudrā melnā labradore Kundze Kirī, kura nomira Priekšsēdētāja vainas dēļ. Un tagad upes tumšie ūdeņi nes draugus uz jauniem piedzīvojumiem.

https://azbooka.ru/books/vernye-kniga-2-tayna-tryekh-kolets

3. grāmata. Brīnumu un nelaimju ceļš

Uzticīgie draugi Makss, Druknis un Gizmo turpina savu grūto ceļu, meklējot pazudušus cilvēkus. Zelta labradors, taksis un izturīgs jorkietis ir piedzīvojuši daudzus piedzīvojumus, izvairījušies no daudzām briesmām, atraduši draugus un cīnījušies ar ienaidniekiem. Viņi pat kļuva par zinātniska eksperimenta dalībniekiem, lai gan neteiktu, ka pēc savas gribas. Dīvainajam starojumam, kam viltīgā cūka Ģertrūde viņus pakļāva, bija pārsteidzošs efekts, un draugiem vēl jāpierod pie jaunajām spējām.

Bet lai kā arī būtu, tagad viņus gaida garš ceļš cauri Luiziānas purviem, par kuriem klīst daudzas šausmīgas leģendas...

https://azbooka.ru/books/vernye-kniga-3-doroga-chudes-i-nevzgod

4. grāmata, ceļš uz mājām

Kristofera Holta piedzīvojumu cikla noslēdzošais romāns par labradora Maksa un viņa draugu – viltīgā takša, vārdā Druknis, un dzīvespriecīgā Jorkšīras terjera Gizmo – piedzīvojumiem. Šis valdzinošais stāsts par lojalitāti, draudzību un izturību jau ir iekarojis gan bērnu, gan pieaugušo sirdis. Pirmo reizi krievu valodā!

Maksa, Drukņa un Gizmo garā ceļojuma beigas tuvojas. Uzticīgo draugu trīsvienība paveica gandrīz neiespējamo, atstājot aiz sevis tūkstošiem jūdžu ceļu un pārvarot daudzus pārbaudījumus. Un tagad viņiem ir jāpārvar pēdējais, visgrūtākais ceļš – ceļš uz mājām, pie ģimenēm. Galvenais ir izlauzties no noslēpumainās sudraba sienas, par kuras briesmām klīst tik daudz biedējošu leģendu...

Bet kas notiks tālāk? Vai tiešām, atraduši savus cilvēkus, draugi viens otru pazaudēs?

https://azbooka.ru/books/vernye-kniga-4-doroga-k-domu

Kristofers Holts ir amerikāņu rakstnieka Džefa Sempsona pseidonīms.

    Dzimis 1982. gada 15. jūlijā ASV militārajā bāzē Nirnbergā, Vācijā. Uzauga mājā, kas piepildīta ar suņiem. Kristofera Holta bērnu fantāzijas grāmatu sērijas Pēdējie suņi četrkājainie varoņi lielā mērā ir balstīti uz reāliem prototipiem no viņa bērnības un jaunības.

    Viņa sāka rakstīt astoņpadsmit gadu vecumā. Viņa pirmās grāmatas bija daiļliteratūras sērijveida darbi. Kad Sempsonam bija divdesmit divi, viņa pirmais romāns tika publicēts kā daļa no fantāzijas romānu sērijas Dragonlance. Kopš tā laika viņš ir sarakstījis daudzas oriģinālas nepilngadīgo un bērnu grāmatas un sērijas, tostarp "Monster Slayers" ar pseidonīmu Lukas Ritter un "The Last Dogs" ar pseidonīmu Kristofers Holts.

    Pašlaik dzīvo Sietlā, Vašingtonas štatā, ASV.

https://goodreads.com/author/show/223885.Jeff_Sampson

https://goodreads.com/author/show/223885.Jeff_Sampson/blog

https://facebook.com/jeffmsampson

https://hachettebookgroup.com/contributor/christopher-holt/?lens=little-brown-books-for-young-readers

https://litvek.com/avtor/182657-avtor-kristofer-holt

Ilustrācijas. 1. grāmata.

Greg Call

Dzimis Amerikas Savienotajās Valstīs

Žanrs Māksla, Bērnu

Gregs Kals ir amerikāņu mākslinieks un grāmatu ilustrators, kurš vislabāk pazīstams ar mākslas darbiem, ko viņš radīja jaunajiem lasītājiem paredzētajai fantāzijas sērijai Starcatchers. Dzimis un audzis Kolorādo, viņš ir ieguvis izglītību Kolorādo Mākslas institūtā Denverā, kur viņš vēlāk strādāja, kā arī Mākslas centra dizaina koledžā Pasadenā, Kalifornijā. Pašlaik viņš dzīvo kopā ar ģimeni Montānā. (avots: Neverpedia vietne)

https://www.goodreads.com/author/show/337207.Greg_Call

Allen Douglas, pārējās.

https://www.goodreads.com/author/show/508861.Allen_Douglas

Holts kā Sempsons. Minēts, kā līdzautors 3 pārējām grāmatām.

Jeff Sampson Goodreads Author

Dzimis Nuremberg, Germany

Mājaslapa. http://www.jeffsampsonbooks.com (atdota nesaistītai firmai, neeksistē)

Žanri Young Adult, Science Fiction & Fantasy

Mana rakstīšanas vēsture: esmu bijis saistīts ar bērnu literatūras  izdošanu pēdējos 11 gadus — sāku mācīties vidusskolā tūlīt pēc 18 gadu sasniegšanas. Kopš tā laika esmu izdevis astoņas grāmatas bērniem un jauniešiem, no kurām sešas vairāk pašlaik paredzēts izlaišanai un dažādos rakstīšanas un rediģēšanas posmos. Esmu arī sniedzis materiālus apmēram desmit citās citu autoru grāmatās un publicējis vienu vai divus īsus stāstus.

Mans jaunākais izlaidums bija mana sākotnējā YA zinātniskās fantastikas sērijas „Deviants” debija. Pirmā grāmata „Vesper” visur veikalos tika izlaista 2011. gada janvārī, nākamās divas grāmatas iznāks attiecīgi 2012. gada janvārī un 2013. gada janvārī.

Daži īsi bioloģiskie pamatdati: Esmu dzimis ASV militārajā bāzē Nirnbergā, Vācijā 1982. gada 15. jūlijā. Pašlaik es dzīvoju netālu no Sietlas, Vašingtonas štatā, kur man ir paveicies strādāt par pilnas slodzes rakstnieku. Līdzīgi kā seriāla „Deviants” galvenais varonis, es esmu popkultūras īgņa, kuram patīk ļauties grāmatām, filmām, TV un video spēlēm, kad es nestrādāju pie saviem stāstiem.

Aģents: Mani pārstāv Maikls Stērnss no Upstart Crow Literary.

https://www.goodreads.com/author/show/223885.Jeff_Sampson