Kristīna Stārka. Spārni

Septiņpadsmit gadus vecā Lika Vernere pēc slekavības mēģinājuma atklāj, ka stresa stāvoklī viņa var īslaicīgi iekļūt citu cilvēku ķermenī. Lika ir pārliecināta, ka viņa jūk prātā, līdz satiek personu, kurai ir aizdomas par šādiem “simptomiem”.

Aizraujošs mīlas stāsts uz pārsteidzošu ainavu fona: Alpu pakājes, megapolises Eiropā, Krimas pilsētu ielas, Tibetas un Saūda Arābijas ainavas. Šveices aristokrātijas greznā dzīve, slepenās organizācijas, slēgtās skolas, eksperimenti uz cilvēka psihi, jūtas, kurām nevar pretoties.

https://www.litres.ru/kristina-stark/krylya-17086887/

Autore.

Kristīna Stārka ir mūsdienu rakstniece, asa sižeta romantisku romānu, detektīvstāstu un trilleru autore.

Īsa informācija

Kristina Starka dzimusi un augusi Krimā, vēlāk pārcēlusies uz Kijevu. Viņai izdevās dzīvot Čehijā, Dienvidāfrikā un Ēģiptē, pēc tam viņa apmetās Dublinā, Īrijā. Kristīna brīvi pārvalda krievu, angļu un ukraiņu valodu.

Astoņpadsmit gadu vecumā viņa strādāja par modeli vienā no mākslas institūtiem un vēlāk pat nopirka vairākus savus portretus. Reiz, kad viņa gandrīz nokļuva uz vīriešu žurnāla For Him Magazine Ukraina vāka, viņai pat izdevās piedalīties fotosesijā, taču beigās, stāsta Kristīna, mēneša studente bija “kāda cita traka meitene, par kuru es šobrīd esmu patiesi priecīga”. Rakstniecei patīk fitness un kultūrisms, katrs ceļojums uz sporta zāli viņai ir laime. Turklāt viņa nopietni nodarbojas ar karatē.

Starka ieguva augstāko izglītību ārvalstu ekonomiskās aktivitātes vadības jomā, strādāja par tulku, sekretāru, viesmīli un pat kasieri McDonald's. Rakstniecei ir divas meitas.

Kristīna sevi dēvē par skeptiķi un “neatsaucamu ateisti”, kā arī netic mistikai un ezotērikai. Viņa ir pilnīgi bezkonfliktu persona. Stārkai patīk smagā mūzika, un starp Ukrainas māksliniekiem viņa dod priekšroku grupām Fleur un Boombox.

Rakstnieces daiļrade

Šodien jūs varat lasīt vai klausīties vairākas Kristīnas Stārkas grāmatas, ieskaitot romānus:

"Spārni"; "Lilitas dzinējsuņi"; "Stigmalions".

Internetā var atrast simtiem atsauksmju par rakstnieces darbiem. Lasītāji sirsnīgi apbrīno Kristīnas darbus, saucot viņu par vienu no labākajiem fantāzijas grāmatu autoriem. Cilvēki saka, ka Kristīna Starka patiešām zina, kā aizraut, uzmanīgi un rūpīgi atklājot varoņu dzīves apstākļus, parādot, kā viņu varoņi mainās stāsta gaitā.

Starka katrā savā romānā rada unikālu pasauli, un dažreiz ir grūti noticēt, ka viena un tā pati persona strādāja pie tik dažādiem stiliem un atmosfērām. Vieglas, aizraujošas, pilnas spēcīgas gribas varoņu grāmatas patiks šādas literatūras faniem.

https://www.litres.ru/kristina-stark/ob-avtore/