Kriss Railanders. Leģenda par Gregu. Neveiksmīgās ceturtdienas lāsts

Īss ieskats autora daiļradē un biogrāfijā.

Gregs Belmonts neatšķiras no citiem bērniem. Ja vien viņam ir maz draugu, viņam ir ekscentrisks tēvs, un tad ir neveiksmīgu ceturtdienu ģimenes lāsts. Precīzāk, tā tas bija līdz vienai briesmīgai dienai ... Kurš gan būtu domājis, ka viņš patiesībā ir Gregdruls Puzelbums - senu, lielu karotāju ģimenes ... rūķu sencis? Gregs nekad tam nebūtu ticējis, ja viņa tēvam viņa acu priekšā nebūtu uzbrucis trollis! Un tagad mums steidzami ir jānoskaidro, kas ir kas: izrādās, ka rūķi dzīvo Čikāgas tuvumā esošajos pazemes kazemātos un viņi kopš neatminamiem laikiem ir karojuši ar elfiem (kaut kāds "Gredzenu pavēlnieks"!), Maģija pasaulē atdzimst un nāk jauna burvju ēra, Gregs zina, kā audzēt rukola uz flīžu grīdas, un senais kaujas cirvis viņu uzrunā ... Bet tas viss nav tik svarīgi. Gregam vissvarīgākais ir glābt savu tēvu. Nu, tajā pašā laikā būtu jauki novērst karu un nezaudēt savu labāko draugu.

http://loveread.me/series-books.php?id=11737

The Curse of Greg

Grega lāsts.

Gregs Belmonts ilgojas pēc dienām, kad viņš domāja, ka ir parasts trīspadsmit gadus vecs zēns, pirms uzzināja, ka viņš patiešām ir fantastisks Rūķis pasaulē, kur burvju atgriešanās ir atkal atdzīvinājusi seno nesaskaņu starp Rūķiem un Elfiem. Bet tagad, kad maģija strauji izplatās, izsaucot mītiskus monstrus, kas uz zemes nodara pilnīgu postu, viņš zina, ka lietas nekad neatgriezīsies normālā stāvoklī.

Vēl sliktāk ir tas, ka pieaug baumas, ka elfi plāno draudīgu uzbrukumu - un viņu jaunais līderis varētu būt neviens cits kā Grega bijušais labākais draugs Edvīns. Pirms viņi var pateikt “Galdervatn”, Gregs un viņa draugi Rūķi saskaras ar bīstamām briesmām, kurām viņu apmācība tikko sagatavojusi. Vai Gregs un viņa asinskārais runājošais cirvis var viņus pietiekami ilgi novērst no kaitējuma, lai novērstu visu karu? Vai arī episkā neveiksme viņu atkal atradīs šajā jautrajā, darbīgajā Grega leģendas turpinājumā?

https://www.penguinrandomhouse.com/books/555007/the-curse-of-greg-by-chris-rylander/9781524739775/

The Rise of Greg

Grega augšupeja.

Ir pienākusi Maģijas rītausma, un trīspadsmit gadus vecajam Gregam Belmontam un viņa draugiem atlikušas tikai dažas nedēļas, lai izdomātu, kā pasargāt mūsdienu pasauli no pilnīga haosa. Grega bijušais labākais draugs (un pašreizējais pretinieks) Edvīns un viņa Elfu armija uzskata, ka vienīgais veids, kā glābt dzīvību uz zemes, ir nozagt pasaules maģijas krājumus un paturēt tos tikai elfiem. Bet Gregs zina, ka Edvīns ir jāapstādina.

Viņš un viņa draugi dosies ceļā no senajiem Krievijas mežiem uz Sanfrancisko līča dzīlēm - cīnoties ar daudzām niknām radībām un ceļā iegūstot pārsteidzošus jaunus sabiedrotos - un atpakaļ uz Čikāgas ielām, lai noslēgtu cīņu par likteni, maģiju uz zemes. Vai Gregs un viņa draugi izglābs pasauli? Vai arī episkā neveiksme atkal iestāsies tad, kad tai būs vislielākais svars?

https://www.penguinrandomhouse.com/books/555008/the-rise-of-greg-by-chris-rylander/9781524739805/

Par autoru.

Kriss Railanders ir Grega leģendas, Ceturtās Stall sāgas, Codename Conspiracy sērijas autors un New York Times bestselleru sērijas Secrets House of Worlds trešās grāmatas līdzautors. Ogu ievārījumu, bezragu vienradžu un neredzamu vāveru cienītājs, viņš dzīvo Čikāgā.

https://www.penguinrandomhouse.com/authors/2147969/chris-rylander