Krievu ģēnijs.

Autore Jūlija Bražņikova. Rakstu netulkošu, izņemot pirmo un pēdējo rindkopu, kas var kalpot par raksta moto.

Beidzot ir laiks nosaukt lietas savos vārdos: Vladimirs Putins ir ģeniāli apdāvināts valsts darbinieks. Tāpat, kā Einšteins bija ģēnijs fizikā, Putins ir ģēnijs politikā. Pasaules vēsture vēl nav zinājusi tāda līmeņa nacionālo līderi. Krievijas Prezidenta personības mērogu var salīdzināt tikai ar tiem, kurus mēs saucam par lielajiem cilvēces Skolotājiem.

"Viss izkusīs kā ledus, tikai viena lieta paliks neskarta - Vladimira slava, Krievijas slava. Pārāk dzudz ir nesti upuri. Neviens nevar apturēt Krieviju. Visu noslaucīs tā no sava ceļa un ne tikai saglabāsies, bet arī kļūs par pasaules valdnieci".

http://politikus.ru/articles/41353-russkiy-geniy.html

Man labāk patīk Maksima Kantora komentārs Facebook-ā.

 

 

Niecības kults.

Tas nav vienīgais raksts par Pupkina ģenialitāti - tādu tagad ir simtiem. Kaut ko līdzīgu nerakstīja pat par Staļinu.

Valsts, kas publicē tādu rakstu ir smagi slima.

Rakstā ir runa par sīku valsts drošības dienesta virsnieku, kurš ieguvis varu pār valsti, kas vēlējās tikt vaļā no totalitārās pagātnes.

Pēc trīsdesmit vārgas grēku nožēlas gadiem, kad to laikā cītīgi zaga, nolemts atgriezties pie staļinisma - neko labāku priekš Krievijas neizdomāja.

Turklāt, nekas no tā, kas notiek nav līdzīgs ne staļinismam, ne sociālismam, bet procesa līderim vienīgā līdzība ar Staļinu ir tikai amorālums.

Staļins bija tirāns un nelietis, taču viņš nebija sīks blēdis.

Šodien nav nevienas valstiskās idejas, izņemot vardarbības un šantāžas plānus, nevienas programmas, izņemot revanšismu un bailes zaudēt varu.

Tā ir pati nožēlojamākā valdīšana visā Krievijas vēsturē.

Nelielas zagļu grupas interešu aizstāvēšanu pasniedz kā "krievu pasaules" aizstāvību; iedzīvotāji ir pazemoti līdz tādam līmenis, ka ir pat noticējuši šīm muļķībām.

Kritisks izrādījies tas, ka kopējais Krievijas zagļu elites, kas izveidojusies trīsdesmit gadu laikā, līmenis ir tik zems, elites morālā sastāvdaļa tik niecīga, ka pat sīka niecība liekas kā liela persona.

https://www.facebook.com/maxim.kantor.3?fref=nf