Krievu cilvēki ir dibinājuši Krimu, Romu un Britāniju jeb Krievijas vēsturiskais ārprāts.

2014. gada 5. oktobrī

Nesen ieraudzīju video, kurā vēsturisko zinātņu kandidāte, etnoloģe, mākslas zinātniece Svetlana Žarņikova pilnā nopietnībā stāsta, ka briti ir cēlušies no krieviem. Izrādās, kā vēstīja Krievijas Ģeogrāfijas biedrības locekle, krieviem esot bijusi tradīcija padzīt senos huligānus kaut kur tālāk. Šis «kaut kur tālāk» izrādījās Britu salas. «Zinātnes» dāma skaidroja, ka toreiz Britāniju klāja ledāji, bet tradīciju padzīt likumpārkāpējus angļi ir saglabājuši, savus huligānus aizraidot uz Austrāliju. Vēl es izdzirdēju, ka pirms tam, kad viņus dzina trimdā krievu huligāniem noskuva galvas, «nogrieza cekulu», no šejienes arī cēlies vārds «briti». [Krievu vārds — брить — noskūt — t.p.]

Lasiet arī: Somijas premjers — uz Krimu nācās likt krustu:

 

 

http://obozrevatel.com/abroad/43908-prishlos-postavit-na-kryime-krest-premer-finlyandii.htm

Tā es negaidot uzzināju, ka krieviem ir bijuši matu cekuli (matu šķipsna, kas galvvidū garāka), taču ar sodu gan sanācis kazuss — pirms 12 tūkstošiem gadu Britu salas klāja ledus. Svetlana Žarņikova kaut kādu iemeslu dēļ nepastāstīja sīkāk par krievu vēsturi tūkstots gadu pirms mūsu ēras, kaut arī citi krievu «vēsturnieki» ir pārliecināti, kā īstenībā senie rusi bija indoeiropieši, kas 4000-1000 gadsimtos pirms mūsu ēras ir atklejojuši šurp, kā par to raksta Fundamentālo zinātņu akadēmijas prezidents Andrejs Tjuņajevs savā grāmatā «Krievu Ķīna».

Fundamentālo zinātņu akadēmija ir nekomerciāla organizācija, kurā ietilpst vēl viens institūts — Senslāvu un seneirāziešu civilizāciju institūts. Institūta vadītājs Valērijs Čudinovs ir fenomenāla atklājuma autors, viņš ir nosakidrojis, pētot attēlus uz etrusku spoguļiem, ka Gruzija ir vēsturiska Krievijas sastāvdaļa: «Pēdējais personāžs ir pinkaina seja. Uz viņa galvas var izlasīt vārdus GORUZIJA LAIPNĀ, bet uz bārdas — UN VĒLĪGĀ. Ar vārdu GORUZIJA, protams, ir jāsaprot GRUZIJA, tās vārds ir veidojies no krievu vārda ГОРА (kalns). Citiem vārdiem, Kaukāzu antīkos laikos apdzīvoja krievu kalnieši. Taču no acīm un deguna šajā sejā var izveidot vārdu РУСЬ (Krievzeme), toties baloža spārni pa kreisi var tikt izlasīti kā vārdi UZ PUNTAS. Tādā veidā tiek uzsvērts, ka GORUZIJA — ir KRIEVZEME PIE MELNĀS JŪRAS. Tagad kļūst skaidrs, ka vēlāk kartvelu ciltis pakāpeniski ieņēma Goruziju un Sakartvelo (tas ir, So-Kartveli) priekš krieviem joprojām ir Gruzija, lai gan etniskais sastāvs tur kļuvis pavisam cits. Tad arī kļūst saprotams, kāpēc grieķi kuģoja uz Gruziju (Kolhīdu) pēc zelta aunādas («zelta rūnām», seniem rokrakstiem). Tur acīmredzot atradās viena no senākajām Krievzemes bibliotēkām».

Lasiet arī: Džemiļovs — Krimā atklāti runā par karu ar Ukrainu.

http://obozrevatel.com/politics/01732-v-kryimu-otkryito-govoryat-o-skoroj-vojne-s-ukrainoj-dzhemilev.htm

Etruski dzīvoja Itālijas ziemeļrietumos I tūkstošgadē pirms mūsu ēras, taču Valērijs Čudinovs arī tos uzskata par «krieviem», pierādot, ka Krievzeme ir radusies II tūkstošgadē pirms mūsu ēras. Lasīt Čudinovu ir tikpat interesanti, kā lasīt Zigmunda Freida psihoanalīzi. Pamēģiniet apzināt secinājumus par Romas dibināšanu: «etruski bija slāvi, pēc tam es sapratu, ka viņi bija austrumslāvi no Smoļenskas zemes un vēlāk noskaidrojās, ka viņi ne tikai ir dibinājuši Romu, bet arī bija pirmie tās iedzīvotāji, tas ir, Romā skanēja slāvu valoda».

Bet tagad, pats interesantākais. Var cik uziet smieties par šādiem un līdzīgiem opusiem, ja ne valsts arbalsts šādiem «pētījumiem». Čudinovs saņem Krievijas Federācijas Izglītības un zinātnes ministrijas grantus, ir pasniedzējs Krievijas Valsts tūrisma un servisa universitātē, Valsts pārvaldes institūta Kulturoloģijas un menedžmenta katedras profesors.

Lasiet arī: Situācija Krimā — aculiecinieka viedoklis.

http://obozrevatel.com/blogs/70341-situatsiya-v-kryimu-mnenie-ochevidtsa.htm

Starp pēdējiem «atklājumiem» ir uzrakstu atklāšana uz Mēness, Marsa virsmām un uz Saules plankumiem. Viņa kolēģis Andrejs Tjuņajevs izdot avīzi «Prezident», kas slavē Putinu, viņu bieži aicina Krievijas TV, dodot iespēju muldēt ēterā visas šīs nejēdzības, kas tiek publicēta milzu tirāžās. Viens no Tjuņajeva atklājumiem ir tas, ka «apmēram pirms 50 tūkstošiem gadu nākosās maskavas rajonā katastrofu ir cietusi rusu starpzvaigžņu ekspedīcija, kas devusi sākumu pirmetnosam un daļēji sajaukusies ar vietējiem pērtiķveidīgajiem Zemes iemītniekiem».

Oficiālo vai akadēmisko vēstures zinātni Krievijas vara neciena. Priekš kam ir vajadzīgi cilvēki, kas zina patiesību par «krievu etnosa» izcelšanos vai boļševiku zvērībām? Viņi tikai traucē varai, kas nevēlas zināt nepatīkamu vēsturi. Toties varai ir vajadzīgi pseidovēsturnieki, kas palīdz propagandai izaudzināt «patriotus», kuri ir absolūti pārliecināti, ka «krievi ir varenā nācija» un pat Jēzus ir bijis krievs. Varas kontrolētā televīzija dod pasaku stāstniekiem ēteru, patriotiskās organizācijas apbalvo viņus ar diplomiem, medaļām un ordeņiem, valdība izsniedz grantus un finansiālā ziņā pseidozinātne Krievijā ir apgādāta labāk nekā akadēmiskā.

Es jau sen esmu pārliecinājies, ja var runāt par Krieviju kā par «Zemes nabu», tad tieši Krievijā ir koncentrēti visas planētas meli. Krievijā vienmēr ir bijusi cenzūra, sākot ar 1702. gadu, kad sāka izdot pirmo krievu avīzi «Vedomosti o voennih un inih delah, dostojnih znaņija un pamjati, slučivšihsja v Moskovskom gosudarstve i inih okrestnih stranah». Galvenais redaktors, autors un cenzors bija pats Pēteris Pirmais, kas uzskatīja, ka Krievijas Impērijai ir jābūt līdzīgai Eiropai. Tieši — līdzīgai, taču tā arī nekļuvušai par šādu valsti, kuras pirmais krievu diktators vēlējās ar varu pārvērst no vājas feodālas teritorijas plaukstošā valstī.

Lasiet arī: Krievija turpina vairot militāru spēku okupētajā Krimā.

http://obozrevatel.com/crime/27013-rossiya-prodolzhaet-nakaplivat-voennyie-silyi-v-okkupirovannom-kryimu.htm

Protams, Pēteris Pirmais centās — projektēja, būvēja, radīja, skuva bārdas un augstmaniem un mainīja ārējo izskatu, spieda valkāt kamzoļus un zābakus. Pēteris pārrēķinājās, tāpat kā visi sekojošie imperatori — var izmainīt ārējo izskatu, taču, kā izrādījās, nav iespējams izmainīt vairākos gadsimtos radītu mentalitāti. Pētera Pirmā eksperiments ne pie kā nenoveda — pēc 50 gadiem pēc Krievijas Impērijas pamatlicēja nāves Nikolajs Karamzins izmeta frāzi: «Nu, kā tur Krievijā? - Zog...» Zagšana bez melošanas nenotiek. Zog pa lielam — teritorijas, tautas, kultūru, vēsturi, stāstot, ka savējās.

Zagšana bez meliem neeksistē. Agri vai vēlu zagli noķer, bet viņš sāk izdomāt stāstus par to, ka īstenībā nozagtais ir piederējis viņam. Ja pietiek fantāzijas, tad var izdzirdēt, ka nozagtais esot piederējis viņa vectēvam vai vecvectēvam. Zagli, protams, var iesēdināt, ja viņa stāsts neliksies iespaidīgs vai viņam neparādīsies augsti aizbildņi. Sarežģītāk, kad zaglis ir valsts. Zog pa lielam — teritorijas, tautas, kultūru, vēsturi, stāstot, ka savējās. Krievijas cilvēku bezgalīgajā apziņā galveno vietu ieņem pārliecība, ka borščs ir krievu ēdiens (nevis ukraiņu), ka pelmeņus ir izdomājuši krievi (nevis ķīnieši), vai arī tādi dīvaini vārdu salikumi kā «krievu balets» (ne franču) vai «krievu opera» (ne itāļu). Viss tiek piedzīts zem «krievu standarta», lai Krievijas pilsoņi pat nesāktu domāt par šo lietu īsto izcelšanos. Kā padomju dziesmā - «viss apkārt pieder kolhozam, viss apkārt pieder man».

Lasiet arī: Porošenko pastāstīja par pirmajiem soļiem, lai atgrieztu okupēto Krimu.

http://obozrevatel.com/politics/45136-poroshenko-rasskazal-o-pervyih-shagah-po-vozvrascheniyu-okkupirovannogo-kryima.htm

Kad es pirmo reizi aizbraucu uz Holandi, mani draugi nez kāpēc nolēma, ka man būs interesanti apskatīt Pētera Pirmā namiņu Zāndamē. Draugi rādīja un stāstīja, kā dzīvoja nākošais imperators, kur viņš gulēja, kāds izskatās galds, pie kura viņš pētīja rasējumus un lasīja grāmatas. «Un vispār, holanieši teica, - krievu karogs ir cēlies no holandiešu karoga». Muzejā uz sienas karājās Maskavijas 17. gadsimta sākuma karte. «Tas ir labi, - es atbildēju, - bet kāpēc jūs, holandieši viņam nepaskaidrojāt, ka normāla valsts var būt tikai maza valsts, kā jūsējā, bet viņš atgriezās no Holandes un sāka iekarot citas zemes». Ko tad jūs izlasīsiet Krievijas vēstures grāmatās? «Pēteris — Lielais», «Pēteris — ģeniālais reformators». Vai daudzi zina, ka katorgas darbos, ceļot Sanktpēterburgu, bojā aizgāja ap 100 tūkstošiem cilvēku.

Pirms sešiem gadiem, Gruzijas okupācijas laikā, žurnālists jautāja krievu virsniekam, kāpēc viņi ir atnākuši. Par viņa atbildi smējās visa gruzija: «Jūs esat musulmaņi un jūsu ir 40 miljoni». Tādas ir Krievijas zināšanas par kaimiņvalstīm — propagandistu un pseidovēsturnieku cītīga darba rezultāts. Pēdējo gandrīz simts gadu laikā ir parādījies pavisam jauns padomju, pēc tam krievu cilvēka tips, ko uzaudzinājusi cenzūra un propaganda — viņš tic pasakām, izdomātai vēsturei. Patiešām, ir ļoti patīkami sajusties kā Ķīnas iekarotājam I tūkstošgadē pirms mūsu ēras vai uzskatīt, ka esi radinieks itāļiem. Varbūt te slēpjas krievu tūristu nekaunība, kas nicīgi apskata Venēcijas kanālus vai Palaco Vekio Florencē?

Lasiet arī: Ukraiņi Krimā pamanās saņemt uzreiz divas pensijas: ukraiņu un krievu.

http://obozrevatel.com/politics/24198-ukraintsyi-v-kryimu-umudryayutsya-poluchit-srazu-dve-pensii-ukrainskuyu-i-rossijskuyu.htm

Vēl mazliet un mēs varēsim uzzināt ne tikai nesen sacerēto Putina biogrāfiju, kur teikts, ka viņš cēlies no aristokrātiem, kuru saknes stiepjas vēsturē līdz pašiem Rjurikovičiem, bet vēl noslēpumaināko stāstu par to, ka viņa senči bija tajā pašā kosmiskajā kuģī, kas avarēja virs Kremļa pirms 50 tūkstošiem gadu. Vairums krievu ir pārliecināti, ka «Krima ir mūsu», tad kāpēc viņi nenoticēs, ka Putinam uz galvas ir saglabājušās pumpas kā atāvisms — citplanētiešu antenas. Ja Krievijas iedzīvotāji nenoticēs, gan jau izdomās citu stāstu.

http://obozrevatel.com/blogs/71652-rossiyane-osnovali-kryim-rim-i-britaniyu-rossijskoe-istoricheskoe-sumasshestvie.htm