Kosmonauts Sergejs Rjazanskis.

Kosmonauta Sergeja Rjazanska grāmatu apskats

Viņš piedzima 1974. gadā, kad kaislības ap kosmonautiku vēl trakoja zinātnē un sabiedrībā, bet "vagot Visuma plašumus"  sapņoja tūkstošiem viņa vienaudžu, padomju puišeļu. Taču Sergejs Rjazanskis nesapņoja par kosmosu, viņš sapņoja par zinātni. Tomēr viņa liktenis pārsteidzošā veidā koriģēja viņa plānus par viņa nākamo specialitāti, dāvājot viņam pasaulē pirmā zinātnieka - kosmiskā kuģa komandiera slavu, Krievijas Federācijas varoņa slavu.

https://24smi.org/celebrity/73855-sergei-riazanskii.html

Mājas lapa.

http://sergey-ryazanskiy.ru/

"Prāta Vētra" arī draugos ar viņu.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=f5lrerij7Io

Grāmatas. "Vai var kosmosā iedzīt naglu un citi jautājumi par kosmonautiku".

"Kā iekļūt kosmonautu vienībā?", "Ko jūs ēdat uz kosmiskā kuģa borta ?", "Vai SKS ir internets?", "vai Zeme ir plakana?" — šos un citus jautājumus vienmēr uzdod kosmonautiem. Kosmonauts Sergejs Rjazanskis šajā grāmatā atbild uz jautājumiem, kas interesē daudzos kosmonautikas tēmas interesentus.

https://eksmo.ru/book/mozhno-li-zabit-gvozd-v-kosmose-i-eshche-xxx-voprosov-o-kosmonavtike-ITD925823/

"Pārsteidzošā Zeme. Unokākalas Zemes fotogrāfijas no kosmosa".

J;usu priekšā ir unikāls fotoalbūms, ar retiem Zemes kadriem , kas uzņemti tieši no Starptautiskās kosmiskās stacijas borta, to autors ir aktīvais kosmonauts, krievijas varonis, zinātnieks un vienkārši - aizrautīgs cilvēks Sergejs Rjazanskis. Vulkāni un salas, upes un naksnīgās pilsētas, kalni un lauki... Tādus kadrus jūs neredzēsiet no lidmašīnas iluminatora. Mūsu Zeme atklāsies jūsu priekšā neparastā un neatkārtojamā rakursā.

https://eksmo.ru/book/stikhii-poleta-ITD869247/