Košā Čihaja. Chihayafuru

Populārs japāņu anime, kārtējais par vidusskolnieku dzīvi

Gatavojas jau trešā sezona, 1. sezona 2011. gadā, režisori: Morio Asaka, Jositaka Makino, Vatanabe Kotono. 2. sezona - 2013. gads. Režisori - tie paši. Anime bez fantastikas, par skolas dzīves, varētu pat teikt – traģēdijām un drāmām un karutu – tīri japānisku kāršu spēli. To gan 16. gadsimtā Japānā ieviesa portugāļi. Anime ir runa par poēzijas karutu (uta garuta). Spēles vadītājs lēnām lasa dzejas rindas, bet abiem spēlētājiem jāatrod tās uz kārts un un jāizslēdz tā no spēles, kurš izslēgs vairāk kāršu, tas arī uzvarēs.  

Japāņu Midzusavas skola. Vecāko klašu audzēkņu vidū izplatās jaunums - viņu skiolā sāks mācīties visā Japānā slavenas modeles Ajase jaunākā māsa. Kamēr skolēni meklē zvaigznes jaunāko māsu, tā atrodas pati. Gara, slaida un mīļa meitene pie vietējās skolas ziņojumu dēļa kaislīgi aicina iestāties viņas izveidotajā, karutas mīļotāju klubā. Taču karuta ir izklaide maziem bērniem, tā uzskata Tihaju Ajase jaunie paziņas.

Iepazīstot tuvāk savu jauno paziņu, klasesbiedri saprot, ka viņa neietilpst jauniešu priekšstatos par apkārtējo pasauli. Viņa runā, ko grib, dara, ko grib, un vispār necenšas tēlot no sevis respektablu lēdiju. Tāds skaistums veltīgi pazūd - tāds ir vietējo sieviešu dvēseļu pazinēju verdikts un viņu liek mierā.

http://seasonvar.ru/serial-6097-YArkaya_CHihaya.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/10800/Chihayafuru

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Chihayafuru

2016. gads aktierfilmas.

Chihayafuru Part 1 https://en.wikipedia.org/wiki/Chihayafuru_Part_1

Chihayafuru Part 2 https://www.imdb.com/title/tt4802214/

2018. gads aktierfilma.

 Chihayafuru Part 3  https://en.wikipedia.org/wiki/Chihayafuru_Part_3

Viki lapa.

https://chihayafuru.fandom.com/wiki/Chihayafuru

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt2150751/

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=12991