Ko var noteikt astrologs?

Zintnieks, 2015, Nr.22

Žurnāla “Zintnieks” lappusēs ir diezgan daudz materiālu ar astroloģisku ievirzi. Būtu jauki, ja uzzinātu, ko īsti var noteikt astrologs Jānis R.

Šo materiālu publicējam šajā sadaļā, jo jau iepriekš par šo temu vēstuli bija atsūtījusi kāda astroloģe. Viņa izskaidro, ko īsti dara astrologs.

Astrologs var sastādīt horoskopu – veikt cilvēka dzimšanas kartes analīzi un aprakstu, bet tad jāzina precīzi dzimšanas dati (diena, mēnesis, gads, vieta un laiks). Horoskops parāda cilvēka dzīvi dažādās jomās – astroloģijā tās sadalītas 12 mājās (nauda, mācības, ģimene, darbs u.tml.)

Veic horoskopa rektifikāciju – dzimšanas laika noteikšanu, ja klients to nezina pats. Veic kosmogrammas – cilvēka dzimšanas kartes – analīzi un aprakstu, ja nav zināms precīzs dzimsanas laiks. Tas gan nebūs parskats par 12 mājām, kā tas ir horoskopā, bet var sniegt padziļinātu analīzi par karmisko skatījumu caur planētām un Zodiaka zīmēm.

Analizē partnerattiecības, saskaņu ģimenē ar vecākiem, bērniem, kolēģiem un citiem cilvēkiem. Ja kāds vēlas detalizēti, tad jāzina pilnīgi visi dati. Ja tikai pēc sajūtām, tad var iztikt arī bez dzimšanas laika.

Astrologs izsniedz analītisku pārskatu par slimībām un ievainojamākajiem orgāniem.

Sastāda arī bērnu horoskopu – analizē viņa raksturu, mācības, attiecības ar vienaudžiem. Tad gan vēlams zināt pilnīgus dzimšanas datus. Pārskats tiek sagatavots tiem, kam vēl nav 18 gadu. Pārejos gadījumos, ja bērns piekrīt un pats piedalās pārrunās.

Astrologs var noteikt arī dzīvē svarīgākos datumus: kāzu labvēlīgāko datumu; biznesa uzsākšanas datumu; medicinisko izmeklējumu, ķirurģisko operāciju datumus u.c.

Protams, var sastādīt prognozi gadam (solārais horoskops) vai pusgadam – pašreizējo planētu izkārtojumu attiecībā pret dzimšanas laiku.

Astrologs  spēj palīdzēt arī piemeklēt bērnam vispiemērotāko vārdu.