Klaudija Greja. Vairs ne krēsla, bet jau mūžīga nakts.

Klaudija Greja (Claudia Gray) ir Ņujorkā (?), 12. jūnijā (pašlaik 40 gadi) dzimušas amerikāņu rakstnieces Emijas Vinsentas (Amy Vincent) pseidonīms. Autore vispirms ir pazīstama ar savu fantāzijas, romantikas sēriju "Evernight". Tās tiek izdotas izdevniecībā "HarperCollins". Viņas grāmata "Stargazer" 2009. gada aprīlī iekļuva "New York Times" bērnu grāmatu - bestselleru topa 4. vietā.
Greja raksta grāmatas tā sauktajiem jaunajiem pieaugušajiem (tīņiem, kuriem jau drīz būs 20).

 

 

Pagaidām sērijā "Mūžīga nakts" ir iznākušas šādas grāmatas:
* Evernight (2008.)
* Stargazer (2009.)
* Hourglass (2010.)
* Afterlife (gaidāms 2011.)
Savā dzīvē autore ir strādājusi par advokāti, žurnālisti, diskžokeju un, kā viņa raksta savā oficiālajā biogrāfijā, ir bijusi arī ļoti nabadzīga oficiante. Viņai patīk vecas mājas, klasiskās filmas, veco stilu māksla un vēsture - tas viss arī spēlē savu lomu, palīdzot viņai radīt Mūžīgās nakts pasauli. Viņas romāni iznāk arī krievu valodā.
Autore kā iemeslu, kāpēc raksta ar pseidonīmu, min to, ka ne jau tāpēc, ka viņas īstais vārds nav skaists, vai tāpēc, ka viņa visu mūžu ir sapņojusi par vārdu Klaudija Greja, bet tāpēc ka viņa slēpjas no starptautiska dimantu kontrabandas karteļa paliekām, kuru viņa ar Interpola palīdzību ir palīdzējusi sagraut. Protams, joks, vienkārši dažreiz labāk, ja raksti ar pseidonīmu. Tagad autore ir profesionāla rakstniece un dzīvo Ņujorkā (reizēm arī Čikāgā), nav precējusies, studējusi Misisipi universitātē vēsturi un Tulanas universitātē Luiziānā tiesības.
Autore ir sastādījusi divas antoloģijas:
2008. – Immortal: Love Stories with Bite
2009. – Vacations From Hell
Nākotnes ieceres: jaunas sērijas SPELLCASTER (raganas, dēmoni utt.) un FATEFUL (vilkači).

Autores mājas lapa:
http://www.claudiagray.com/
Dienasgrāmata:
http://claudiagray.livejournal.com/
http://www.myspace.com/135634980
Čats:
http://twitter.com/claudiagray

Fanu lapa:
http://www.facebook.com/pages/Claudia-Gray-Fan-Pag…

e-pasts:
evernightclaudia@gmail.com

http://en.wikipedia.org/wiki/Claudia_Gray