Ķirzakcilvēki tepat starp mums?

image002Viņiem tiek piedēvēta varaskāre, mantrausība, prāta kontrole un teju visas sātana īpašības. Viņus dēvē gan par masoniem, gan iluminātiem, gan arī par reptiļiem. Pēdējā laikā aizvien lielāka daļa sabiedrības pauž uzskatu, ka tieši viņi izraisa karus, ekonomiskos strīdus un citas nebūšanas.

 

 

Cilvēces turēšana neziņā ir viņu panākumu atslēga. Ja tiks atmodināta cilvēces jaunā uztvere, var sagrūt viņu valdošā sistēma, taču viņi vēlas aizvien lielāku kontroli, varu un uzraudzību pār mums. Sistēma grib ievietot mikroshēmas jau jaundzimušajiem, inficēt mūs visus ar ķīmiski saindētu pārtiku un elektromagnētisku viļņu jezgu, - stāsta rakstnieks Deivids Aiks. Vairāk nekā 20 gadu šis rakstnieks pulcē plašu auditoriju visā pasaulē. Viņš sarakstījis vairākas grāmatas, kurās stāsta sabiedrībai par reptiļveidīgo jeb ķirzakcilvēku varu uz zemes.

 image004

Deivids Aiks

Strādājis par britu sporta ziņu diktoru, līdz piedzīvojis prāta atmodu.

Izmainītā apziņas stāvoklī Aiks saņēmis informāciju par patiesību, tostarp par reptiļu vēlmi pārņemt Zemi.

Uzrakstījis vairākas grāmatas: Patiesības vibrācijas, Matriksa bērni, Augstākais noslēpums, Stāsti no laika cilpas, Bezgalīgā mīlestība ir vienīgā patiesība, pārējais ir ilūzija u.c.

Izveidojis mājaslapu:

 http://www.davidicke.com/, kurā dalās ar saviem atklājumiem

No citas planētas

Kas tad, pēc Aika domām, īsti ir šie ķirzakcilvēki, un kā viņi radušies? Viņa grāmatā Augstākais noslēpums atrodami šumeru plāksnīšu tulkojumi. Tie vēsta, ka pirms aptuveni 450 000 gadu no Nibiru planētas atnākusi augstāka rase – anunnaki, kas sākotnēji uz Zemes ieradusies zelta meklējumos. Vispirms strādājuši paši anunnaki, bet vēlāk nolēmuši izveidot savu hibrīdrasi, kas strādātu viņu vietā. Sākumā radījumi bijuši līdzīgi ķirzakām, bet vēlāk maskēšanās nolūkos pieņēmuši cilvēku izskatu. Plāksnītēs arī minēts, ka šie anunnaki izveidojuši ģenētiskus atzarojumus, lai varētu pārvald1it cilvēci ar savas jaunradītās hibrīdrases palīdzību.

Ēģiptes, Babilonijas un citas civilizācijas uzradās pēkšņi. Pētnieki apgalvo, ka būtu vajadzējis paiet vēl vairākiem tūkstošiem gadu, lai cilvēki no tā līmeņa, kādā viņi bija, evolūcijas gaitā pārietu nākamajā līmenī. Kā gan šie cilvēki, kas pārtika no tā, ko nomedīja un atrada dabā, pēkšņi varēja zināt, kā veidot kanalizāciju un būvēt piramīdas?

Šumeru plāksnītēs saglabāta arī informācija par to, kā radusies karaļa vara. Ja palūkojamies visapkārt, šodien varam saskatīt to pašu principu. Lai arī tagad vairs sistēmu nepārvalda karaļi, vēl aizvien ir cilvēki, kam pieder resursi. Lai saprastu, kas ir īstie pasaules valdnieki, vienkāršākais variants ir aplūkot bagātākās ģimenes: Kenediji, Rokfelleri, Rotšildi, Raseli, Onasis, Astori, Bundi, Kolinzi, Diponi, Lī, Frīmeni, van Duini, Merovingi. Līdzīgi kā karaļiem, arī mūsdienās viņu vara pāriet no paaudzes uz paaudzi, un precas viņi tikai savā starpā, jo nedrīkstot izjaukt ģenētiskos kodus, kuri vibrējot veido viņu varu.

Valdošās stratēģijas

ü  Skaldīt un valdīt jeb sarīdīt tautas.

ü  Zināšana pret nezināšanu jeb neredzamās pasaules izmantošana fiziskajā.

ü  Slēptā kontrole jeb vislabākais vergs ir tas, kurš domā, ka ir brīvs.

ü  Plašsaziņas līdzekļu patiesums jeb meli par faktiem,

ü  Kārtība no haosa jeb izraisīt situācijas, kurās var nākt klajā ar jau esošiem priekšlikumiem.

ü  Ieviest pasaules jauno kārtību jeb samazināt cilvēku skaitu un saglabāt valdnieku statusu.

Piramīdas valdošā sistēma

Tomēr ne viss ir tik vienkārši. Parasti reptiļveidīgie organizējoties tā, lai cilvēki nesaprastu, kur viņi ir. Trīspadsmit bagātāko ģimeņu saraksts esot tikai augšgala viens ešalons. Zem šī zelta elites atrodoties vēl simtiem citu cilvēku, kas valda pār pasauli. Turklāt, iespējams, arī virs trīspadsmit karaliskajām ģimenēm stāvot kāds valdošais spēks, kas māk labi noslēpties.

Lai pārņemtu varu visā pasaulē, reptiļi veidojot organizācijas. Tās esot pat vairākos slāņos. Sarežģītā struktūra tiekot veidota ar mērķi, lai cilvēki nesaprastu, kas notiek. Piemēram, daudz aprunātie brīvmūrnieki arī esot viena no reptiļu organizācijām. Slēpšanās nolūkos organizācijās tiekot pieņemti arī cilvēki no malas. Tie gan atrodoties zemākajos slāņos, tāpēc nesaņemot informāciju par augstāko spēku īstajiem plāniem un darbībām.

Augstākajos slāņos tiekot parakstīti dažādi kontrakti par kalpošanu un veikti rituāli. Savukārt piramīdas pašā augšdaļā esošie veicot enerģētiskus uzbrukumus cilvēkiem un kontrolējot viņu prātus. Šī elite zinot, kā sazināties ar saviem radītājiem neredzamajā pasaulē un caur to ietekmēt redzamo. Tieši šā iemesla dēļ reptiļi cilvēcei vienmēr sludinot, ka pastāv tikai redzamā pasaule.

Tā kā reptiļi ir no citas planētas, viņi no Zemes nespējot iegūt nepieciešamo enerģijas daudzumu. Aiks uzskata, ka tieši cilvēku negatīvās enerģijas ir viņu barošanās avots, tāpēc to mērķis esot sarīdīt cilvēkus savā starpā, iedvešot viņiem bailes, skumjas un agresiju. Arī nauda un sekss esot to barība. Kad cilvēks strādā darbu par neadekvātu samaksu, daļa viņa enerģijas aizejot piramīdas augšgalam.

Iezīmes un simboli

„Pirmā lieta, kas būtu jāzina par valdībām – tās nekalpo cilvēku un iedzīvotāju interesēm. Tās ir strukturētas tikai ar vienu domu – iegūt kontroli pār cilvēkiem,” stāsta Deivids Aiks. Šos cilvēkus ļoti viegli varot pazīt pēc viņu runas. Tajā vienmēr būšot lielas pretrunas. Teiks vienu, bet darīs ko citu. Labākā aizsardzība – neklausīties visā, ko saka, un pašiem analizēt informāciju. Nereti šie cilvēki slēpjoties aiz demokrātijas saukļiem un liekot cilvēkiem domāt, ka arī viņi kaut kādā veidā piedalās varas veidošanā.

Tomēr, pati galvenā reptiļi pazīme esot nauda un vara. Lai kļūtu ietekmīgs, slavens vai vadītu valsti, esot jābūt kādā no organizācijām, kas atrodas zelta elites pārvaldījumā. Lai ziņotu citiem par savu dalību organizācijā, tiekot nodoti dažādi vēstījumi simbolu veidā. Tādu esot daudz: kaķveidīgo attēli, ragi, krokodili, čūskas, divgalvains ērglis, apgriezts krusts, zivis, piramīda ar visu redzošo aci, cirkulis, stūrenis un citi.

Ja ieskatās, šī simbolika patiesi redzama it visur: uz dolāra banknotes, dažādu firmu logo un pat populāru dziedātāju videoklipos.

Baznīca nepalīdzēs

Reptiļi slēpjoties aiz Dieva vārda. Valda uzskats, ka anunnaki sagrozījuši Svētos rakstus vairākās vietās. Viens no šādiem piemēriem esot Mozus teiktais: „Tautas tiks izpostītas jūsu acu priekšā, ja nebūsiet paklausīgi Dieva, tā Kunga, balsij!” Īstenais Dievs mīl savus bērnus, nevis izposta viņus, savukārt reptiļu mērķis esot pakļaut un izpostīt visus.

Tiek lēsts, ka krusta karos gājuši bojā vairāk cilvēku, nekā abos pasaules karos. Aizvien populārāka kļūst dogma, ka krusta karu īstenais mērķis esot bijis pakļaut cilvēci un iznīcināt jebkādas senās liecības par ārpuszemes civilizāciju esamību.

Ticat vai neticat, bet arī baznīcas esot reptiļu varā. Cilvēki iet uz baznīcu pēc savas iekšējās cerības, ka Dievs palīdzēs, bet patiesībā tur tiekot paņemta viņu enerģija. Zemāko līmeņu baznīcu mācītāji varot darīt savu darbu pēc labākās sirdsapziņas, ticot, ka kalpo Dievam, bet patiesībā viņi kalpo reptiļiem. Ja aplūko pāvesta krēslu, arī tam ir reptiļu simbols – apgriezts krusts.

Tomēr Aiks ir pārliecināts, ka gaisma uzvarēs tumsu. „Pamazām cilvēki mostas un sāk saskatīt laikmeta maiņu. Lai arī šķiet, ka tuvākajos gados nekas nemainīsies, tomēr pārmaiņas nāks ar pēkšņu blīkšķi. Mēs varam padarīt tās vieglākas, ja pieceļamies kājās, sākot apjēgt sevi un kļūstot par jauno enerģētisko pārmaiņu nesējiem.”