Kirils Koroļovs. Pārdabisko būtņu enciklopēdija

Ieskats autora biogrāfijā un viņa grāmatas apraksts

Unikāla publikācija, kurā tika mēģināts apkopot atšķirīgu informāciju par tā dēvētajām "pārdabiskajām būtnēm". Brauniji un mājas gariņi, elfi un rūķi, baziliski, pūķi, vienradži un citas maģiskas būtnes lasītāja priekšā parādīsies kā dzīvas. Atvērsies pauguri, kuros dzīvo sīdi, atvērsies pasaules okeāni, parādot Leviatāna un krakena skatienu, zemes dzīles atvērsies un no turienes iznāks cvergi un gnomi. Lasītājs uzzinās, kur atrodas leģendārās Avalona un Bujanas salas, tāpat kā jūrnieks Sindbads, viņš pacelsies debesīs uz Ruha putna muguras, apmeklēs alas, kur koboldi klaudz ar āmuriem. Pārdabisko radību enciklopēdija ir sastādīta, pamatojoties uz materiāliem par ģermāņu - skandināvu, ķeltu, hindu, vēdu, slāvu, japāņu, ķīniešu, arābu un citām mitoloģiskām sistēmām. Enciklopēdijā iekļauts bestiarijs - fantastisku dzīvnieku, zivju un putnu apraksts, piemēram, Pegass un Behemots, Garuda un Gamajuns. Grāmata satur lielu skaitu unikālu ilustrāciju un ir paredzēta plašam lasītāju lokam.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1000265358-entsiklopediya-sverhestestvennyh-suschestv-kirill-korolev

Par autoru.

Kirils Mihailovičs KOROĻOVS (Krievija, Sanktpēterburga, dzimis Maskavā 1967. gada 27. janvārī), krievu tulkotājs, kritiķis un bibliogrāfs, izdevējs. Enciklopēdijas darbu "Pārdabisko radību enciklopēdija", "Mītiskās būtnes", "Ziemeļrietumu Eiropas tautu mitoloģija un folklora", "Tolkina pasaule" autors, projektu "Enciklopēdija" dalībnieks. "Brāļu Strugatsku pasaule”,“ X faili ”. "Straņņik"-98 balvas ieguvējs par G. Kuka grāmatas "Nožēlojamie svina dievi" tulkojumu un grāmatu "Pārdabisko radību enciklopēdija". Viņš strādāja izdevniecībā "Polaris" (Rīga), žurnālā "Jesļi", izdevniecībā "AST" (Maskava). Pašlaik viņš ir izdevniecības "Terra Fantastica" galvenais redaktors. Pseidonīmi: Mihails Baskakovs, Andrejs Laktionovs, Ņikita Mihailovs, M. Mihailovs, N. Kormihins.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/2992-kirill-korolev

Bibliogrāfija.

https://avidreaders.ru/author/korolev-kirill-mihaylovich/

Cits raksts.

Kirils Mihailovičs Koroļevs ir dzimis Maskavā. Beidzis Maskavas Valsts vēstures un arhīvu institūtu (tagad RGGU, 1990) un Maskavas Morisa Toresa Valsts lingvistisko universitāti (1994). Pirmā publikācija - eseja "Viduszemzemes pavēlnieks" laikrakstā "Knizhnoe obozreņije" (1992).

Viņš strādāja izdevniecībā "Polaris" (Rīga), žurnālā "Jesļi", izdevniecībās "AST" (Maskava) un "Terra Fantastica" (Sanktpēterburga).

Literatūras karjeru viņš sāka kā tulks (no angļu un gēlu valodas). 1997. gadā viņš publicēja Mītiskās būtnes un Pārdabisko radību enciklopēdiju (ieguva Straņņika balvu); piedalījās projektā "Vīrieši melnā", 1998. gadā izdeva "Zīmju un pazīmju vārdnīcu".

1997. gadā viņš pārcēlās uz Sanktpēterburgu. Līdz 2003. gadam - izdevniecības "Corvus" (Sanktpēterburga) galvenais redaktors.

Pašlaik viņš ir “Midgard” izdevniecības (Sanktpēterburga) ģenerāldirektors.

https://www.goodreads.com/author/show/6421561._