Kio Sirodaira, Tjasiba Katase. In/Spectre.

Sirodaira.

Valstspiederība: Japāna

Dzimis: 1975. gada 15. jūnijā

Biogrāfija : Kyo Shirodaira ir mangu rakstnieks.

Širodaira Kyō ir viņa mangaka pseidonīma vārds. Raksta arī ar savu īsto vārdu: Shirodaira Kyōta. Par mākslinieci te informācija nebija. Tika sarakstīts arī vieglais romāns.

https://www.babelio.com/auteur/Kyo-Shirodaira/86354

In/Spectre, 1.

Kā bērns, Kotoko tika nolaupīta un sakropļota, lai kļūtu par yokai un citu pārdabisku radību "gudrības dievieti". Kopš tā laika tas ir kalpojis par saikni starp viņu un cilvēku pasauli.

Bet viss kļūst sarežģītāk, kad viņa iemīlas Kuro, jauneklis ar salauztu sirdi, kuram, šķiet, ir dīvaina ietekme uz šīm pasakainajām būtnēm: viņi ir nobijušies, redzot viņu!

Kāds ir jaunā vīrieša noslēpums? Vai viņš spēs sniegt roku Kotoko savā neskaidrajā misijā?

https://www.babelio.com/livres/Shirodaira-Stranger-Case-tome-1/999433

In/Spectre, 2.

Dīvains parādījums ielās rada šausmas ... Savādi atgādina mirušu zvaigzni, kas bruņojusies ar tērauda siju, viņa uzbrūk garāmgājējiem. Lai atrisinātu šo jautājumu, Kotoko iejaucas. Bet viņa negaidīja, ka sastapsies ar Kuro bijušo policijas draugu, kurš ir atbildīga par izmeklēšanu!

Atmosfēra ir sprādzienbīstama, un cīņas pret niknajiem Wraith ir tikai sākušās!

https://www.babelio.com/livres/Shirodaira-Stranger-Case-tome-2/1022202

«Maldīgie secinājumi» (jap. 虚構推理), tāpat zināma kā:  "Invented Inference" un  "In/Spectre" — manga ar Tjasiba Kataseilustrācijām, kas tika publicēta 2015.  gada aprīļa žurnālā "Shōnen Magazine R" izdevniecībā "Kodansha".

Manga balstīta uz 2011. gada romāna "Invented Inference: Steel Idol Nanase", ko sarakstījis Kio Sirodaira. 2020. gada 11. janvārī iznāca anime seriāls, kas balstīts uz mangu.  

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D0%B2%D1%8B%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D1%8B