Kinojaunumi novembrī

Drusku novecojuši jaunumi, bet jāmēģima šīs filmas kaut kur noskatīties.

Īstā nāriņa.

Hloja Moreca (filmas "Kick-Ass", "Carrie", "Let Me In") tēlos Nāriņu jaunā, tāda paša nosaukuma Hansa-Kristiāna Andersena pasakas ekranizācijā.

Šo, pa pusei mirušo projektu no jauna izvilka no ražošanas elles, kur to aizsūtīja pirms pusgada, pēc tam, kad no tā aizgāja režisore Sofija Kopola. Jauna režisora filmas veidotājiem nav, toties ir jauns scenārists: Ričards Kērtiss ("Four Weddings and a Funeral", "Bridget Jones's Diary", "War Horse").

Svarīgs papildinājums: tas nav "Disney" projekts un Disneja animācijas filmas pārveidošana jaunā veidā. Pie filmas strādā studija "Universal", kurai nav nekādas tiesības uz Arielu, Sebastianu, Flaunderu un kompāniju. Filmas veidotāji plāno uzņemt tieši Andersena ekranizāciju, turklāt visai drūmu un, protams, bez animācijas filmā izdomātajām laimīgajām beigām.

http://www.mirf.ru/news/chloe-moretz-mermaid

Blomkamps var uzņemt filmu par ceļojumiem laikā.

Telekompānija "Fox" uzņēmusies ekranizēt amerikāņu fantasta Tomasa Sveterlitša romānu "The Gone World". Par režisoru un scenāristu var kļūt Nils Blomkamps ("District 9", "Elysium", "Chappie") - tagad ar viņu notiek pārrunas. Filmu producēt uzņemsies kompānija "Chernin Entertainment" ("Exodus: Gods and Kings", "Rise of the Planet of the Apes", "Oblivion").

"Fox"ir visas iespējas piesaistīt Blomkampu filmas radīšanā. Viņš tieši pašlaik ir brīvs, jo filmas "Svešais 5" ražošana, ko režisors vadīja pēdējā laikā, ir apstādināta uz nenoteiktu laiku.

Nenopublicētais romāns "The Gone World" ir veltīts ceļojumiem laikā. Tā autoram Tomasam Sveterlitšam ir vēl viena grāmata "Tomorrow And Tomorrow". Tās ekranizācijas tiesības ir nopirkusi kinokompānija "TriStar".

http://www.mirf.ru/news/the-gone-world-movie

Tiek atavots seriāls pēc grāmatas "Terors".

Režisora Ridlija Skota studija "Scott Free Television" strādā pie seriāla pēc Dena Simonsa romāna "Terors" motīviem. Tagad tik tikko ir iesācies ražošanas process pirmajai sezonai. Scenāriju rakstīt ir uzņēmies Deivs Kaiganičs. Agrāk viņš strādāja pie "The Invasion" un "Blood Creek".

Romāns "Terors" ir publicēts 2007. gadā. Tā ir mistiska kriptovēsture, kas balstīta uz reāliem notikumiem. Grāmata vēsta par angļu ceļotāja Džona Franklina pazudušo ekspedīciju. Divi kuģi dodas meklēt Ziemeļrietumu jūras ceļu (apkārt Amerikai pa Ziemeļu ledus okeāna jūrām). taču ekspedīcija iestrēgst ledos un tās locekļi sāk iet bojā no mistiska briesmoņa nagiem.

Par spīti it kā banālam sižetam, žurnāls "Mir fantastiki" grāmatu novērtē augstu. Nav jau nekāds brīnums, jo Dens Simonss ir augstas klases rakstnieks.

http://www.mirf.ru/news/gotovitsya-serial-po-motivam-terrora