Ķīniešu rakstniekiem veltīts rumāņu fantastikas žurnāla numurs

Žurnāla "Galaxy 42" jaunākā numura tēma, kas veltīta SFF parādībai Ķīnā. Tā bija spēcīga tūre, pie kuras redakcijas komandas locekļi strādāja dažus mēnešus.

Mēs lepojamies ar prozu, romiešu valodas fragmentu un Liu Cixin interviju ar Regīnas Kanyu Wang atsūtīto ķīniešu autoru panorāmu un ķīniešu autoru prozu pārskatu. Turklāt numurā ir prozas, analīzes raksti, rumāņu autoru atsauksmes, podkāsta “Iedomātā galaktika” jaunākā epizode un daudz kas cits.

Es gribu personīgi pateikties Letty Guo no FT Culture, kura ir Liu Cixin pārstāve, bet jo īpaši Regina Kanyu Wang (paldies Regina!), kas bija galvenais pīlārs, kas ar žurnālistikas palīdzību atbalstīja Storicom, kultūras vadības uzņēmumu, izmantojot kuras mēs saņēmām dažādus prozas darbus, arī Šajudanam (Liu Junvei, https://sharksden.deviantart.com/) ražīgajam ķīniešu māksliniekam, kurš piekrita, ka numura vākam ir jāizmanto grafika, un visiem klātesošajiem ķīniešu prozas autoriem šajā skaitā.

Es arī gribu pateikties visiem redakcijas locekļiem, kuri saprata būtisku patiesību: mākslas radītājus valstī nevajadzētu sajaukt ar šīs valsts politisko režīmu, režīmu, kas, iespējams, neatbilst tādiem cilvēka brīvības un cieņas standartiem. kā mūsu demokrātijās,  īstās demokrātijās. Viņi tāpat ir jāuzskata par māksliniekiem un viņu māksla ir jāveicina.

No Darius Hupov raksta Facebook.