Kima Juna. Es atnākšu ar lietu

Saka, ka Seulā uz dilstoša mēness laiku notiek dīvainas lietas... It īpaši pērkona negaisa laikā.

Pieticīgā studente Seo Minna strādā par viesmīli restorānā “Blue Dragon Diner”. Kādā lietainā dienā viņas izmērīto dzīvi iztraucē kāds jauks, bet ļoti nekontrolējams viesis, kuram viņa uzlej karstu kafiju.

Ja vien viņa zinātu, ka iepazīšanās ar pūķi nes ne tikai veiksmi... Pirmkārt, pie ēstuves atrastas biļetes, lai satiktu kādu no populārajiem elkiem. Tad pēkšņa viņa fana pazušana, kā arī dīvains policists, kurš izmeklē lietu, kuram riebjas Mēness aptumsumi.

Visi notikumi Minnu noved pie diviem viņas pagātnes noslēpumiem: kur pazuda viņas tēvs un kāpēc bijušais draugs viņu pameta pirms vidusskolas beigšanas? Un ja nu kādu dienu viņai būtu jāizvēlas starp jūtām pret skaisto pūķi un pašas dzīvi?

Apburošajā pilsētā Seulā, kur leģendas sadzīvo ar modernitāti, dilstošs mēness un pērkona negaiss paceļ liktenīgu noslēpumainības plīvuru. Tātad Minna, nepretencioza studente un viesmīle restorānā “Blue Dragon Diner”, atklāj, ka viņas dzīve ir mainījusies uz visiem laikiem pēc tikšanās ar noslēpumainu viesi, kuram viņa uzlej kafiju.

Liktenis organizē virkni neparastu notikumu: Minna satiekas ar populāru elku, tad viņas fansošanas objekts pazūd, un lietu izmeklē noslēpumains detektīvs, kurš ienīst Mēness aptumsumus. Iedziļinoties šajos noslēpumos, Minna saskarsies ar savu pagātni – tēva pazušanu un bijušā puiša neizskaidrojamu aiziešanu tieši pirms skolas beigšanas.

Kaislību un intrigu virpulī Minnai jāizdara sāpīga izvēle starp jūtām pret valdzinošo pūķi un pašas dzīvi.

Laikmetu tumsā. Во тьме веков

Oksana Černišova, Juna Kima

Tāla un ne vienkārša nākotne. Alise agri kļuva par bāreni. Viņas tēvs pazuda misijas laikā. Viņu pasludināja par nodevēju. Meitene nolēma iet tēva pēdās un visu noskaidrot. Viņai neizdevās noslēpt savu unikālo dāvanu. Viņa dosies pēc tēva, ne tikai pati to vēloties, bet arī pēc ienaidnieka lūguma. Meiteni gaida pilnīga pasaules skatījuma pārdomāšana un pārsteidzoši piedzīvojumi. Vai viņa atradīs savu tēvu? Vai viņa var izdzīvot cīņā par taisnību? Vai viņa atradīs savu laimi? Jūs iegūsit atbildes uz visiem šiem jautājumiem, dodoties kopā ar Alisi ceļojumā tumšajā pagātnē.

Par autori un ilustratori nekādu ziņu vairāk nav, vai Oksana ir līdzautore, vai Junas īstais vārds, nezinu.

Vienīgā informācija ir tā, ka autore izsaka pateicību: ģimenei, par atbalstu un sapratni, kad viņa skaļi drukāja tekstu pa naktīm, radiniekiem un paziņām, kuri gaidīja šīs grāmatas iznākšanu tikpat cītīgi, kā viņa pati. Savam sunim Kasperam, kurš izveda viņu pastaigāties. Un, protams, arī visai izdevniecībai ACT, kas padarīja to visu iespējamu.

Grāmata no jaunās sērijas „Fant-Āzija”. Fantāzija ar aziātisku piesitienu.