Kevins Sends. Blektorna kods

Apraksts par autora literāro darbību un pašu autoru

Kevin Sands

Pazudušais aptiekārs

 "Nesakiet nevienam!" Pirms šī slēptā brīdinājuma Kristofers Rovs patiešām bija apmierināts ar savu mācekļa farmaceita dzīvi. Viņam bija jumts virs galvas, meistars Benedikts Blektorns viņam iemācīja ne tikai kā veikt ārstēšanu no dažādām kaitēm, bet arī to, kā atšifrētus ziņojumus atšķetināt. Bet viss mainījās, kad Londonu satricināja virkne noslēpumainu slepkavības mēģinājumu ... Gandrīz vienmēr upuri ir farmaceiti! Kristofers uzskata, ka viņa skolotājs ir pakļauts lielām briesmām un viņam ir maz laika, lai novērstu katastrofu ...

Sīkāk:

https://www.livelib.ru/author/1333024/top-kevin-sends

Mark of the Plague

Kristofers Rovs ir atgriezies, un ir vairāk mīklu, šarādu un noslēpumu, kas atklājas šajā Indie Next pick The Blackthorn Key turpinājumā, kuru Kirkus Reviews sauca par “iespaidīgo debiju” zvaigznīšu bagātā recenzijā. Melnā nāve ir atgriezusies Londonā, izplatot slimības un bailes visā pilsētā. Noslēpumains pravietis pareģo pilsētas galīgo likteni - līdz ierodas nezināms aptiekārs ar ārstniecības līdzekli, kas faktiski darbojas. Lai sagatavotu līdzekli, tiek izvēlēts Kristofera Blektorna veikals. Bet, kad slepkava apdraud aptiekāra dzīvību, Kristofers un viņa uzticīgais draugs Toms atkal meklē patiesību, riskējot ar savu dzīvību, lai atraisītu tumšās sazvērestības sirdi. Un, tā kā slimība uzbrūk tuvu mājām, likmes ir augstākas nekā jebkad agrāk…

Sīkāk:

https://www.livelib.ru/book/1002011003-mark-of-the-plague-kevin-sands

The Assassin's Curse

Kristofers Rovs ir atgriezies, un šajā trešajā, godalgotās Blackthorn Key sērijas romānā ir daudz mīklu, šarādu un noslēpumu, ko atklāt. Visur, kur dodas Kristofers Rovs, seko piedzīvojumi un slepkavības. Pat iespēja satikt karali Čārlzu beidzas ar slepkavu. Viss, kas no slepkavas ir atgūts, ir kodēts ziņojums ar drausmīgu izrakstīšanos: notiek vēl vairāki mēģinājumi. Tātad, kad Kristofera koda laušana atklāj patieso uzbrukuma mērķi, viņam un viņa draugiem tiek pavēlēts doties uz Parīzi, lai izpētītu gadsimtiem senu lāstu Francijas tronim. Kad viņi izpēta seno dārgumu, kas tiek apsolīts jebkuram slepkavam, kurš gūst panākumus, viņi saprot, ka uz spēles ir likta visa karaliskā ģimene, kā arī viņu pašu dzīvība. Trešajā apbalvotajā Blackthorn Key sērijas sirsnīgajā darbā Kristofers, Toms un Sallija saskaras ar jauniem kodiem, mīklām un slazdiem, kad viņi sacenšas atrast paslēpto dārgumu, pirms tiek noslepkavots kāds cits.

Sīkāk:

https://www.livelib.ru/book/1002754620-the-assassins-curse-kevin-sands

Mājaslapa.

Kopš aizbēgšanas no universitātes ar pāris grādiem teorētiskajā fizikā, Kevins Sends ir strādājis par pētnieku, biznesa konsultantu, pasniedzēju un profesionālu pokera spēlētāju. Viņš dzīvo Ontario, Kanādā. Viņš ir visvairāk pārdotās sērijas „The Blackthorn Key” autors.

Man patīk dzirdēt lasītāju domas! Sazinieties ar mani zemāk. (Es cenšos atbildēt uz visiem jautājumiem, tāpēc, ja 2-3 nedēļu laikā no manis neesat dzirdējis atbildi, lūdzu, pārbaudiet surogātpasta / nevēlamā satura filtrus, it īpaši, ja rakstāt no skolas. Ja joprojām nav ziņojumu, mēģiniet atkārtoti nosūtot savu jautājumu; dažreiz problēma ir nepareiza e-pasta adrese. Un skolēni: ja izmantojat skolas e-pastu, pārbaudiet, vai jūsu skola ļauj jums saņemt e-pastus no ārējām adresēm - daudzi to nedara!)

Skolotāji, bibliotekāri un pedagogi: Esmu pieejams klātienē, personīgi un caur Skype. Sazinieties ar mani, lai uzzinātu cenas un grāmatu pieejamību.

http://www.kevinsandsbooks.com/

Fantastikas lapā.

https://www.fantasticfiction.com/s/kevin-sands/