Ketriona Vorda. Saules pulkstenis

CATRIONA WARD dzimusi Vašingtonā, DC un uzaugusi ASV, Kenijā, Madagaskarā, Jemenā un Marokā. Viņa lasīja angļu valodu St Edmund Hall, Oksfordā un ir absolvējusi radošās rakstīšanas maģistra grādu Austrumanglijas Universitātē. Viņas ceturtais romāns – gotiskais trilleris "Saules pulkstenis" (2022 — Viper, Tor Nightfire) tika atzīts par mēneša labāko trilleri Observer un ASV Today, CNN un Apple Books labākās jaunās fantastikas kategorijā. Stīvens Kings Saules pulksteni sauca par “Autentiski biedējošu… Nepalaidiet garām šo grāmatu".

Trešais Vordas romāns "The Last House on Needless Street" (2021 — Viper, Tor Nightfire) ieguva Augusta Derleta balvu un ir iekļauts Kičijas, Britu grāmatu balvu, South Bank Award un World Fantasy Award kandidātu sarakstā. Žurnāls Esquire to iekļāva kā vienu no 25 visu laiku labākajiem šausmu romāniem. Tiesības pārdotas divdesmit deviņās teritorijās, tā bija Ričarda un Džūdijas grāmatu klubu izlase, Times mēneša grāmata, Mēneša novērotāja grāmata, marta redaktora izvēle Radio 4 raidījumā Open Book, BBC2 grāmatu klubu izlase starp vākiem. un Sunday Times bestsellers. "The Last House on Needless Street" filmai izstrādā Endija Serkisa un Džonatana Kavendiša producentu kompānija The Imaginarium. Stīvens Kings par The Last House on Needless Street teica: "Es biju pārsteigts. Tas ir īsts nervu smalcinātājs, kas glabā savus prātu satriecošos noslēpumus līdz pašām beigām. Kopš GONE GIRL neko tik aizraujošu neesmu lasījis".

Otrais Vordas romāns "Little Eve" (2018 — W&N, Tor Nightfire) ieguva 2019. gada Šērlijas Džeksones balvu, Augusta Derleta balvu Britu fantāzijas balvu pasniegšanas ceremonijā un bija Guardian labākā 2018. gada grāmata. Nightfire pirmo reizi izdos grāmatu "Little Eve" ASV. 2022. gadā. Vordas debija "Rawblood" (2015. gadā — W&N, Sourcebooks) arī ieguva 2016. gada Augusta Derletas balvu, padarot viņu par vienīgo sievieti, kas šo balvu ieguvusi trīs reizes. Viņas noveles ir publicētas daudzās antoloģijās un ir iekļautas dažādu balvu sarakstā. Viņa dzīvo Londonā un Devonā.

https://www.goodreads.com/author/show/13801540.Catriona_Ward

Sundial

"Saules pulkstenis" ir jauns, vērienīgs psiholoģiskais šausmu romāns no Ketrionas Vordas, starptautiski visvairāk pārdotās grāmatas "The Last House on Needless Street" autores.

Tu nevari izvairīties no tā, kas ir tavās asinīs...

Viss, ko Roba vēlējās, bija normālu dzīvi. Arī viņa to gandrīz ieguva: vīrs, divi bērni, jauka māja priekšpilsētā. Taču Roba baidās par savu vecāko meitu Kalliju, kura vāc sīkus kaulus un čukst iedomātajiem draugiem. Roba Kallijā redz tumsu, kas viņai pārāk atgādina ģimeni, kuru viņa atstāja.

Viņa nolemj aizvest Kalliju atpakaļ uz bērnības mājām, uz "Saules pulksteni", kas atrodas dziļi Mohaves tuksnesī. Un tur viņai būs jāizdara šausmīga izvēle.

Kallija ir noraizējusies par savu māti. Roba ir sākusi uz viņu dīvaini skatīties un runā par pagātnes noslēpumiem. Un Kallija baidās, ka tikai viena no viņām atstās "Saules pulksteni" dzīva…

Māte un meita dodas tumšā, tuksnešainā ceļojumā uz pagātni, cerot izpirkt savu nākotni.

https://www.goodreads.com/book/show/57693183-sundial

The Last House on Needless Street

Ketrionas Vordas grāmata "The Last House on Needless Street" ir šokējoša un aizraujoša lasāmviela, kas lieliski piemērota filmu "Gone Girl" un "The Haunting of Hill House" faniem. Lejupielādējiet BEZMAKSAS ieskatu jau šodien!

"Literārās tumšās fantastikas jaunā seja." — Sāra Pinboro, New York Times bestselleru grāmatas "Aiz acīm" autore.

"Buzz... ir īsts. Es to izlasīju un biju pārsteigts. Tas ir īsts nervu smalcinātājs, kas glabā savus prātu satriecošos noslēpumus līdz pašām beigām." — Stīvens Kings

Dēļu mājā uz strupceļa ielas mežonīgā Vašingtonas meža malā dzīvo trīs cilvēku ģimene.

Pusaudžu meitene, kuru nelaiž ārā, ne pēc pēdējās reizes.

Cilvēks, kurš viens pats dzer pie sava televizora, cenšoties ignorēt atmiņas robus.

Un mājas kaķis, kuram patīk snaust un lasīt Bībeli.

Viņus saista neizsakāms noslēpums, bet, kad kaimiņos ievācas jauns kaimiņš, tas, kas ir aprakts starp bērziem, var atgriezties, lai viņus visus vajātu.

Pēc izdevēja pieprasījuma šis nosaukums tiek pārdots, neizmantojot digitālo tiesību pārvaldības programmatūru (DRM).

https://www.goodreads.com/book/show/58448344-the-last-house-on-needless-street---sneak-peek