Ketrīna Pērdija. Degošais stikls

Laipni lūdzam manā vietnē! Esmu New York Times visvairāk pārdoto grāmatu sēriju Burning Glass un Bone Grace diloģijas (Bone Crier’s Moon un Bone Crier’s Dawn) autore, jauniešu fantāzijas grāmatas no Katherine Tegen Books, HarperCollins iespiedums.

Paskatieties apkārt, skatiet manas jaunākās ziņas, manu emuāru, manus gaidāmos uzstāšanos un uzziniet vairāk par mani un pasauli, kas ir aiz maniem stāstiem.

Pirms došanās ceļā noteikti pierakstieties manam biļetenam, lai uzzinātu par jaunākajiem notikumiem un balvām!

Mājaslapa. https://kathrynpurdie.com/

Ketrina Pērdija ir New York Times populārākā autore sērijā Burning Glass un Bone Crier’s Moon diloģijā. Viņas mīlestība pret stāstu aizsākās bērnībā, kad viņas tētis viņai, pēc saviem vārdiem, stāstīja stāstu par filmu "To Kill a Mockingbird", kamēr viņi kopā klausījās filmas partitūru. Apburta, viņa sāka pati savus stāstu stāstīšanas mēģinājumus, kā rezultātā parasti tika uzņemti mājas video, kuros viņas jaunākā māsa bija palaidne vai kalpone, bet viņa paturēja krāšņās filmu zvaigznes vai princeses lomu. Neuztraucieties; viņas māsa atriebās.

Vidusskolā Ketrīna pievērsās aktiermākslai un ieguva pirmo vietu par monologu prestižā štata Šekspīra konkursā. Kad viņa nebija uz skatuves, Ketrina pavadīja laiku, sacerot smeldzīgu dzeju un katru vakaru aizpildot vismaz desmit lappuses savā dienasgrāmatā. Viņas autors tēvs rediģēja viņas skolas darbus un mācīja viņai rakstīšanas mākslu. Viņa turpināja studēt aktiermākslu koledžā un Oksfordas drāmas skolā Anglijā. (Visa šī  aprakstu analīze lieliski pārnesta kaislībā uz rakstīšanu!)

Rakstīšanas kaite piemeklēja Katrīnu, kad viņa atveseļojās pēc nieres ziedošanas savam vecākajam brālim. Viņa atrada savu veco īso stāstu krātuvi, un iedvesma viņas pirmajam romānam. Kopš tā laika viņa raksta fantastiskus stāstus.

Katrīnai, kas mīl visu veidu mākslu, patīk arī dziedāt un spēlēt ģitāru. Viņas vīrs ir tikpat māksliniecisks. Viņi turpina audzināt trīs trakulīgus un radošus bērnus.

Kathryn pārstāv Džošs Adamss no Adams Literary.

https://kathrynpurdie.com/about/

BONE CRIER'S MOON

"Kādu dienu mums būs jānes savi upuri, un tas būs vieglāk, ja mēs nepieķersimies tiem, kam lemts mirt."

Bone Criers ir svēts pienākums. Viņi vien var atturēt mirušos no upuriem dzīvajiem. Taču viņu spēks aiznest mirušo garus dievietes Elāras nakts debesīs vai Tiras pazemes pasaulē nāk no upurēšanas. Dievi pieprasa nodošanās solījumu. Un šis solījums nāk uz Bone Criers vienas patiesas mīlestības rēķina.

Ailese kopš dzimšanas ir bijusi gatava kļūt par Bone Criers matriarhu — noslēpumainu sieviešu ģimeni, kas izmanto spēkus, kas iegūti no dzīvnieku kauliem, lai pārvestu mirušās dvēseles. Bet vispirms viņai jāpabeidz savs pārejas rituāls un jānogalina zēns, kuru viņai arī lemts iemīlēt.

Bastiena tēvu nogalināja Bone Crier, un kopš tā laika viņš ir meklējis atriebību. Tomēr, kad viņš beidzot to sagūstīs, viņa atriebība būs jāgaida. Aileses rituāls ir sācies, un tagad viņu likteņi ir savijušies - dzīvē un nāvē.

Sabīnei nekad nav bijusi tieksme Bone Criers darbam. Bet, kad viņas labākā draudzene Ailese tiks sagūstīta, Sabīne darīs visu, lai viņu glābtu, pat ja tas nozīmēs viņu tradīcijām — un viņu matriarha —, lai sarautu saikni starp Ailesi un Bastienu. Pirms viņi visi nomirst.

Pirmais pulsējošais romāns jaunā diloģijā no New York Times bestselleru saraksta “Burning Glass”, kas mirdz ar lemtu romantiku, šausmīgu maģiju un nodevību, kas spēj sagraut robežu starp dzīvajiem un mirušajiem.

DEGOŠAIS STIKLS

Sonja piedzima ar retu dāvanu sajust to, ko jūt apkārtējie — gan fiziski, gan emocionāli — dāvanu, kuru viņa septiņpadsmit ilgus gadus ir slēpusi no impērijas. Pēc tam, kad neapdomīga kļūda iznīcina visas pārējās meitenes ar līdzīgām spējām, Sonja tiek aizvilkta uz pili un ir spiesta kalpot imperatoram kā viņa suverēnam Aurazēram.

Uzdots sajust iespējamo slepkavu nodomus, Sonja tiek pakļauta pastāvīgam spiedienam aizsargāt imperatoru. Viena kļūda, viena neliela neveiksme maksās viņas pašas dzīvību un to nedaudzo cilvēku dzīvības, kas palikuši pasaulē, kuri joprojām viņai uzticas.

Taču Sonjas spēks ir nepieradināts un neapdomīgs, viņas jūtas ir viegli uzurpētas, un viņa dažreiz nevar atšifrēt, kad beidzas citu cilvēku impulsi un sākas viņas pašas. Pilī, kas ir pilna ar strīdīgām emocijām un draudošo tumsu, Sonja baidās, ka lielākās briesmas impērijai var būt viņa pati.

Cenšoties strīdēties par savām spējām, Sonja meklē patvērumu savās vājajās aliansēs ar nestabilo imperatoru Valko un viņa ideālistisko jaunāko brāli Antonu, kroņprinci. Bet, kad revolūcijas draudi sastāda abus brāļus viens pret otru, Sonjai ir jāizvēlas, kuram brālim uzticēties un kuru nodot.

BURNING GLASS ir debijas autores Katrīnas Pērdijas satriecošais stāsts par bīstamu maģiju, sirdi plosošu romantiku un grūti iegūto drosmi, kas nepieciešama, lai atbrīvotos.

https://kathrynpurdie.com/books/