Keta Čo. Ļaunā lapsa

Nedaudz par autores grāmatām un viņu pašu.

Vai esat kādreiz domājuši, naktī ar bailēm skatoties pilnmēnesī, no kurienes radās kumiho? Astoņpadsmit gadus vecajai Mijeonai ir noslēpums – viņa ir kumiho, deviņastes lapsa. Lai izdzīvotu, viņai jāaprij vīriešu enerģija. Seula ir ideāla pilsēta šim nolūkam, jo ​​neviens neticētu, ka tumšās pasakas patiešām ir patiesas. Bet kādu dienu viss mainās. Kādā briesmīgā naktī Mijeona izglābj Džihunu, jaunu vīrieti, kurš kļūst par goblina upuri. Pretēji veselajam saprātam viņa viņam palīdz un dārgi par to maksā. Viņu trauslā draudzība pamazām uzplaukst par kaut ko maģisku, taču, kā jau jebkurā pasakā, varonei ir izvēle: nemirstīgā dzīve vai Džihuns. Ko viņa izvēlēsies? Cikla "Gumiho" 1. grāmata.

Sīkāk: livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1005603817-zlaya-lisitsa-ket-cho

Kat Cho. Mājaslapa.

Kat Cho (viņa) ir starptautiski bestsellera jauniešu fantastikas autore. Viņa ieguva bakalaura grādu bioloģijā Wesleyan universitātē un MPH kopienas izglītībā no CUNY Hunter savā iepriekšējā dzīvē kā klīniskā pētniece, pirms viņa atdzīvināja stāstu stāstīšanas mīlestību. Viņa iestājas par taisnīgumu un pārstāvību izdevniecībā un plašsaziņas līdzekļos, strādājot ar Diverse Voices Inc., bezpeļņas uzņēmumu DVPit un DVCon. Kā arī tādu programmu vadīšana kā līdzekļu vākšanas akcijas (tostarp Kidlit Against Anti-AAPI Rasism Auction) un brīvprātīgā darbība dažādās mentoringa programmās gan kā mentors, gan lietojumprogrammu lasītājs.

Kad Kat neraksta vai nelasa, viņa ir aplādes Write or Die Podcast līdzvadītāja, kurā tiek intervēti autori par problēmām, kas saistītas ar publicēšanu un autora karjeras saglabāšanu, koncentrējoties uz pēc iespējas vairāk dažādu satura veidotāju uzmanības. Keta un viņas grāmatas ir iekļautas izdevumos Entertainment Weekly, NBC, Refinery 29 un Seventeen. Viņas grāmatās ietilpst Penguin One World One Book 2019 izlase, Wicked Fox un tās starptautiski visvairāk pārdotais turpinājums Vicious Spirits. Kā arī topošais romkoms Once Upon a K-Prom (Disney, 2022).

Atrodiet viņu online: Twitter | Instagram | Youtube | KatChoWrites.com

http://katchowrites.com/

Vicious Spirits, turpinājums

Šajā ļaunās lapsas turpinājumā ir jauna romantika un briesmas. Kad sākas Vicious Spirits, Mijeona un Džihuns vāc savas salauztās dzīves daļas pēc Mijeonas mātes Jenas un Džihuna vecmāmiņas nāves. Ar sava drauga Somina un neprātīgā ienaidnieka Džūnu atbalstu viņi varētu vienkārši panākt normālu dzīvi. Taču Mijeona ar katru dienu kļūst arvien slimāka, un viņas draugi nezina, kā viņu glābt. Tā kā ir atlikušas dažas iespējas, Džūnu ir ideja, taču tā var prasīt galīgo upuri, un, būsim godīgi, Džūnu nav pazīstams ar savu "dāsnumu". Tikmēr notikumi Wicked Fox beigu daļā ir apgāzuši spēkus, kas pārvalda dzīvību un nāvi, un fonā slēpjas pārdabiskas būtnes, kas nekad neapstāsies, lai sakārtotu savu pasauli.

Sīkāk: livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1005467995-vicious-spirits-ket-cho