Kerri Maniscalco. Kingdom of the Wicked

Īsumā par autores grāmatu un viņas biogrāfiju.

Emīlija un viņas dvīņu māsa Vitorija ir strēvas - raganas, kas slepus dzīvo cilvēku vidū, izvairoties no pamanīšanas un vajāšanas. Vienu nakti Vittoria nokavē vakariņas ģimenes slavenajā Sicīlijas restorānā. Drīz Emīlija atrod mīļotā dvīņa ķermeni ... sadragātu tā, ka liekas pat  neticami. Izpostītā Emīlija gatavojas atrast māsas slepkavu un meklēt atriebību par katru cenu, pat ja tas nozīmē izmantot tumšo burvību, kas jau sen ir aizliegta.

Tad Emīlija satiek Wrath-u, vienu no ļaunajiem elles prinčiem, par kuru viņa kopš bērnības ir brīdināta pasakās. Dusma apgalvo, ka ir Emīlijas pusē, un viņa meistars ir uzdevis atrisināt sieviešu slepkavību sēriju salā. Bet, runājot par ļaunajiem, nekas nav tā, kā šķiet ...

Kerri Maniscalco Goodreads autore

Dzimusi The United States

Mājaslapa https://www.kerrimaniscalco.com

Twitter kerrimaniscalco

Žanri: Young Adult, Historical Fiction, Mystery

Es pārsvarā esmu instagramā - kur vienmēr esmu gatava runāt par iedomātām simpātijām un mocīt grāmatas. (Labi, labi. Un man ir zināms arī tas, ka es dalījos ar savu gaidāmo romānu fragmentiem un tīzeriem, ja jūs domājat par šādām lietām ...) Lūdzu, nekautrējieties tērzēt ar mani tur @KerriManiscalco. Man patīk sarunāties ar citiem lasītājiem!

Kerri Maniskisko uzauga daļēji spoku pārņemtā mājā ārpus Ņujorkas štata, kur sākās viņas aizraušanās ar gotikas uzstādījumiem. Brīvajā laikā viņa lasa visu, ko var dabūt rokā, kopā ar ģimeni un draugiem gatavo visu veidu pārtiku un dzer pilnīgi par daudz tējas, pārrunājot ar kaķiem dzīves smalkākās lietas.

Viņa ir Ņujorkas štata un ASV šodienas populārākā kvarteta STALKING JACK THE RIPPER autore. Pēdējā iemaksa - VELNA UZTURĒŠANA, tiks izlaista 19.10.10. WICKED KARALISTE, kas ir pirmā jaunā YA fantāzijas sērijā, paredzēta 2020. gada rudenim.

Gribat vairāk informācijas, visit Kerri online:

www.kerrimaniscalco.com

www.facebook.com/KerriManiscalcoAuthor

Sekojiet Kerri Twitter un Instagram:

twitter.com/KerriManiscalco

instagram.com/kerrimaniscalco