Kerolina Tērdžena. Feju grāmata. Brīnumains ceļvedis pa literatūras dārgumiem, slepeno zināšanu dzīlēm un dauļo mākslu virsotnēm

"Feju grāmata" ir grezns ceļvedis feju un elfu pasaulē. Tās autore ir rakstniece, vēsturniece, žurnāla "Faerie Magazine" galvenā redaktore Kerolīna Tērdžena.

Publikācija piedāvā unikālu krāšņu tekstu un satriecošu ilustrāciju kolekciju: starp tiem ir G. Dore, J. W. Waterhouse, I. G. Fussli, J. J. Granville, R. Dudd, J. A. Fitzgerald, A. Rackham, A. Lee, C. Wessa darbi. Neizsmeļams iedvesmas avots radošiem cilvēkiem. Jūs apmeklēsiet Burvju zemi, iepazīsities ar tās noslēpumainajiem iedzīvotājiem, viņu tikumiem un paradumiem, uzzināsiet, kā uzvesties šajā noslēpumainajā pasaulē, kā šūt fejas kleitu un izgatavot viņai mēbeles, savākt augus ar dziedinošām spējām, sagatavot izsmalcinātu elfu cienastu un sarīkot burvīgas brīvdienas. “Šī grāmata tika radīta visiem brīnišķīgās pasaules mīļotājiem, sapņojot vismaz uz brīdi aizbēgt no parastās pasaules; tiem, kas spēj ierastajā mājā ieraudzīt senu ozolu, kas pārklāts ar sūnām; tiem, kam lietainā dienā patīk sēdēt pie kamīna uz veca dīvāna ar dzejas sējumu un tasi ziedu tējas; tiem, kam patīk rītausmā skriet garā kleitā uz rasainiem zālājiem, ar kailām pēdām sajūtot slapjo zāli un vērojot, kā pie horizonta parādās rītausma. Šī grāmata ir paredzēta, lai lasītājos pamodinātu bērnības iespaidus un atmiņas - kā viņi siltajā vasaras vakarā lasīja ogas, kā negausīgi lasīja savas iemīļotās pasakas, atkal un atkal skatoties brīnišķīgajos gaismas un krāsu pilnajos attēlos. Šī grāmata ir paredzēta izgudrotājiem un sapņotājiem, kuri kopš bērnības mīl pasakas, staigā pilnmēnesī un vienmēr ir gatavi sarīkot pikniku meža klajumā." (Kerolīna Tērdžena.)

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1002771500-kniga-fej-volshebnyj-putevoditel-po-sokrovischam-literatury-glubinam-tajnyh-znanij-i-vershinam-izyaschnyh-iskusstv-kerolin-terdzhen

Kerolīna Tērdžena. Carolyn Turgeon

Es esmu Kerolina Turgeona un esmu piecu romānu autore - "Lietus ciems", "Krustmāte: slepenais Pelnrušķītes stāsts", "Nāriņa", "Feja - vis, vis..." un "Nākamais pilnmēness", kas lielākoties balstās uz senlaicīgām, tumšām un mirdzošām pasakām, un pavisam nesen - "The Faerie Handbook" autore, kas nāca klajā no "HarperCollins" 2017. gadā, un tā varētu būt visskaistākā grāmata, kas izdrukāta šajā gadsimtā, un tikpat izliektā "The Mermaid Handbook", kas iznāca 2018. gadā. "Vienradža rokasgrāmata" savā aizraujošajā debijā notika pagājušajā pavasarī.

Es esmu arī  "Enchanted Living" (agrāk "Faerie Magazine"), kas ir ceturkšņa drukātā publikācija, galvenā redaktore / īpašniece, par kuru laikraksts "NY Times" teica: "It kā Martha Stewart Living un Edmund Spenser’s The Faerie Queene būtu žurnāla bērns.” Jūs varat uzzināt par žurnālu šeit vai abonēt šeit. Jaunākās tēmas ir bijušas pre-rafaelīti un praktiskā burvība un jūgendstils, un nesenajos vākos bija redzama liesmmatainā dāmu bruņinieks, kas gulēja belladonnas laukā, un Dante Gabriel Rossetti rekreācija Beāte Beatrikse.

Es mīlu ceļojumus un piedzīvojumus, un esmu apmeklējis nāru nometni Weeki Wachee (kur es peldēju astē kopā ar krāšņām nārām un savvaļas lamantīniem), piecas dienas pavadīju raganu nometnē Vudstokā un akvalangu sertificēju Kornas salā, Nikaragvā. niršanas instruktors no Spānijas, pēc tam niru ar haizivīm Bahamu salās. Esmu daudzkārt viesojusies Itālijā, lai pētītu jauna romāna iespējas (un toreiz biju UCLA doktora programmā, kad mācījos viduslaiku itāļu dzeju), un pagājušajā pavasarī apmeklēju grāfa privātos arhīvus tajā pašā Florences bibliotēkā, kur strādāja Hanibals Lekters. Tomasa Harisa grāmatas varonis.

Pašlaik es dzīvoju Šarlotē, Ziemeļkarolīnā, un strādāju pie jauna romāna, kas varētu mainīt jūsu dzīvi. Ja vēlaties abonēt manu biļetenu, es, iespējams, šad tad nosūtu jums ziņas. Es labprāt dzirdētu no jums atsauksmes.

Mīlestībā, Kerolīna

https://www.carolynturgeon.com/

Nāru grāmata: burvju ceļvedis pa foliantu lapām, zemūdens dziļumiem un tēlotājmākslas augstumiem.

Nāru grāmata ir grezns ceļvedis noslēpumaino zemūdens radību pasaulē - mītiskās sirēnas, noslēpumainie upju un jūru gari ... un mūsu laikabiedri, kuri uzliek astes un piedalās izrādēs un nāru festivālos. Kerolīna Tērdžena - rakstniece, vēsturniece, folkloriste, žurnāla "Enchanted Living" - galvenā redaktore - šajā publikācijā apkopojusi brīnišķīgus literārus tekstus par nārām, mītus un leģendas par zemūdens jaunavām no dažādām valstīm un laikmetiem, vēsturiskus ziņojumus par tiem, kuriem paveicies redzēt dzīvas nāras, lieliskas ilustrācijas - kā slavenu mākslinieku gleznas un satriecošas fotogrāfijas. Šī grāmata ir neizsmeļams iedvesmas avots: jūs ne tikai uzzināsiet visu par nārām, bet arī uzzināsiet, kā pagatavot “jūrnieka valentīnu”, nāriņu grimu, frizūras un rotaslietas, pagatavot vieglus un garšīgus nāru ēdienus, desertus, kokteiļus - un varbūt pat sarīkot burvīgu nāru ballīti.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1005545290-kniga-rusalok-volshebnyj-putevoditel-po-stranitsam-foliantov-podvodnym-glubinam-i-vershinam-izyaschnyh-iskusstv-kerolin-terdzhen