Katrīna Čarmena. Pēdējais ugunsvanags

Ieskats autores daiļradē, autores grāmatu ilustratori

Gruzdošais akmens

Tumsa iezogas maģiskajā Perodijas zemē. Valdonīgais grifs Torns vēlas viņu iznīcināt ar tumšās maģijas un visas spiegu armijas palīdzību. Jaunā pūce Tegs mēģina cīnīties ar ļauno. Kopā ar savu labāko draugu, vāveri Skailu, viņš satiek pēdējo ugunsvanagu - vareno un gudro sargputnu, ko nosauc par Zibsni. Bet šis ugunsvanags joprojām ir cālis, un Tegs un Skaila ir tik mazi ... Vai trim draugiem būs pietiekami daudz spēka, drosmes un atjautības, lai atrastu Gruzdošo akmeni, kas aiztur tumšās burvestības?

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/731547/

Kristāla groti

Drosmīgais pūcēns Tegs, viņa uzticīgā draudzene, vāvere Skaila un cālis Zibsnis (Flešs) tiek nosūtīti uz Kristāla grotiem. Tur ir paslēpts otrais Gruzdošā akmens gabals. Bet ļaunais grifs Torns arī meklē akmeni ... Un Zibsni! Galu galā viņa ir pēdējā no ugunsvanagiem, kuriem pakļaujas Gruzdošā akmens burvība, kas spēj iznīcināt ļaunumu. Tumšā Torna burvestība strauji izplatās pa brīnumaino Perodijas zemi ... Viņiem - trim draugiem jātiek priekšā Torna armijai!

http://loveread.ec/view_global.php?id=87332

Katrīna Čarmena, autore

Katrīna dzīvo nelielā ciematā Anglijas dienvidaustrumos kopā ar vīru un trim meitām. 2013. gadā viņa bija SCBWI British Isles Margaret Carey stipendijas par daiļliteratūru saņēmēja, un 2014. gadā viņa bija viena no SCBWI’s Undiscovered Voices konkursa laureātēm.

Katrīna ir vēlējusies kļūt par bērnu rakstnieci kopš vienpadsmit gadu vecuma, kad viņas skolas skolotāja izvirzīja klases uzdevumu uzrakstīt Roalda Dāla Matildes epilogu. Viņas skolotāja uzskatīja, ka viņas raksts ir pietiekami labs, lai to nosūtītu pašam Roaldam Dālam. Skumji, ka viņa nekad nav saņēmusi atbildi, taču šī pieredze aizdedzināja viņas mīlestību lasīt un rakstīt.

Katrīna ir THE LAST FIREHAWK nodaļu grāmatu sērijas (Scholastic Branches), SURVIVAL TAILS vidējās klases sērijas (Little, Brown), POPPY'S PLACE vidējās klases sērijas (Stripes), agrīnās lasītājas THE NINJABREAD MAN (Franklin Watts) un bilžu grāmatu autore. CAR, CAR, TRUCK, JEEP un GO, GO, PIRATE BOAT un THE WHALES ON THE BUS (Bloomsbury).

http://www.thebentagency.com/portfolio/katrina-charman

Džeremijs Nortons, ilustrators

Es esmu mākslinieks un ilustrators, kas strādā digitāli. Un es jau 13 gadus dzīvoju un strādāju Barselonā. Man ir daudzu gadu pieredze komerciālo ilustrāciju pasaulē ar ciešām zināšanām par radošo procesu izdevējdarbībā.

Mans darbs atspoguļo manu pieredzi būt augošam bērnam. Būtība, ko es daru, ir noskaņojums un emocijas; prieks, piedzīvojums un atklājums - universālas jūtas, kuras vairumam cilvēku ir jaunībā. Es gribu attēlot šo brīnuma sajūtu pasaulē.

Vidusjūras gaisma pietiek ar manām bildēm. Krāsa un gaisma vienmēr ir bijušas manas lielās mīlestības, bet kopš dzīves šeit tās ir izvirzītas priekšplānā. Mani ietekmē lieliski stāsti, ilustrācijas un animācijas, gan klasiskās Disneja, gan mūsdienu 3D filmas, klasiskā 20. gadsimta fotogrāfija un filmas.

Mani nākotnes plāni ietver gan bērnu grāmatu rakstīšanu, gan ilustrēšanu, TV un filmu koncepcijas ilustrāciju un atgriešanos pie tēlotājas mākslas darba audekla.

https://jeremy-norton.format.com/about

Džudita Tondora, ilustratore

Džudita Tondora jau 10 gadus ilustrē mākslas darbus komiksiem, grāmatām, spēlēm, plakātiem, izdrukām, žurnāliem, tirdzniecības kartītēm, maketiem, animācijām un daudziem citiem. Viņas ilustrācijas parādījās DC Comics un Dynamite Entertainment komiksi, Benchmark un Scholastic grāmatās, un viņa ir ilustrējusi oficiālos Star Trek, Captain America, Wonder Woman, Bettie Page mākslas darbus. Viņas jaunākā licencētā publikācija, īss grafiskais romāns, parādās New York Times Bestseller Beastie Boys Book. Viņa ir strādājusi arī pie licencētiem produktiem Disnejam, citas licences un izdevēji, pie kuriem strādājusi, ir Rittenhouse Archives, Upper Deck, CBS Studios, Marc Ecko Entertainment, Nike un daudz citu. Viņu visā pasaulē pārstāv Astound ASV ilustratoru aģentūra. Lai iegūtu licencētas, oficiālas publikācijas, lūdzu, sazinieties ar viņas aģentūru. Džudita vada pilnas slodzes ārštata studiju, ar pasūtītājiem vai pasūtītajiem darbiem ar viņu var sazināties pa e-pastu.

http://www.judittondoraart.com/