Kaspars Roga. Trīs. Šausmu stāsti

Autors Kaspars Roga līdztekus savām ikdienas gaitām ir pievērsies arī rakstīšanai. Šī ir 43 gadus jaunā, četru bērnu tēva no Aizputes debija literatūras pasaulē. Grāmatā apkopoti trīs aizraujoši mistikas un spriedzes pilni stāsti, kas pārsteigs šausmu un trilleru cienītājus, Stīvena Kinga un Dīna Kunca daiļrades fanus. Mīlestība un naids, vardarbība un sekss, dzīves jēgas meklējumi, neizbēgamā nāve un skaitļi. Jo, kā teicis Pitagors: “Skaitlis ir visu lietu būtība.” Izlasi un sapratīsi!

http://www.virja.lv/lv/gramata/triis-sausmu-stasti/11552.html

Arī te.

https://jumava.lv/products/kaspars-roga-tris/?fbclid=IwAR3rkvNGzVThnGYt1XvDt0x3TmTP4dh7-Zxk_SEwdwq14yFN_dGEW57bGuI

Par autoru.

Kaspars Roga (dzimis 1974. gada 19. jūlijā Jelgavā) ir latviešu mūziķis, bundzinieks un režisors. Vislabāk pazīstams kā grupas Prāta Vētra bundzinieks, kuras dalībnieks ir kopš tās dibināšanas 1989. gadā. Ir grupas videoklipu režisors.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Kaspars_Roga

Par filmu Sjeraleonē.

https://www.la.lv/dzive-aiz-komforta-robezas

Arī dramaturgs.

https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/30078/muzikis-kaspars-roga-debite-ka-dramaturgs

Internetā nekur neatradu tieši pateiktu, ka autors ir "Prāta vētras" bundzinieks, arī uz grāmatas tādas norādes nav, bet autora foto ir tādā rakursā - līdzīgs izskatās? Taču diez vai mums ir kāds cits, tik daudzpusīgs Kaspars Roga! Tomēr, ja tic Vikipēdijai, pēc gadiem kaut kā nesanāk? Gandrīz nav foto, kur viņš būtu profilā, grāmatā uz pēdējā vāka arī ir profils. Tad līdzība liela.