Kasandra Klēra un Džošua Lūiss. Ēnumednieku kodekss

Ar šo ilustrēto ceļvedi par Ēnumednieku zināšanām un prasmēm Jūs iedziļinieties visu Ēnumednieku dzīves detaļās.

Kopš trīspadsmitā gadsimta Ēnumednieku kodekss ir bijis vienīgā Ēnumednieku rokasgrāmata, kuri vēlas uzlabot savas dēmonu valodas zināšanas, iemācīties pareizu vārdu lietošanu un atklāt, kas tieši ir Piksi. Šī rokasgrāmata, kas ir parādīta gan Mirstīgajos instrumentos, gan Infernal Devices, ir nepieciešama ikvienam jaunam nefilimam, kas ceļo, lai kļūtu par Ēnumednieku. Skaisti ilustrēts kodekss satur slavenās Ēnumednieku dzimtenes Idrisas attēlus, kā arī dēmonu un citu pazemes iemītnieku aprakstus.

Bet tas nav tikai The Shadowhunter's Codex eksemplārs. Tā ir Klerija kopija, un kā pati māksliniece viņa grāmatā ir ieskicējusi savu draugu un ģimenes attēlus un malās ieskicējusi noderīgus padomus. Protams, viņa arī nevarēja precīzi atturēt Džeisu vai Saimonu pievienot savas domas. Daļu enciklopēdija, daļu vēsture, daļu apmācības rokasgrāmata - kopā ar komentāriem no ēnumedniekiem, kuri to visu ir redzējuši - šī skaistā rokasgrāmata ir lielisks papildinājums New York Times bestselleru sērijai # 1.

Tā kā Valentīnas Morgenšternas plāns izjaukt Ēnumednieku pasauli ir sabojājies, māte pamodusies no komas un attiecības ar Džeisu Veilendu beidzot nokāpušas no zemes, Klarija Fraija dzīve beidzot ir nedaudz nomierinājusies - tieši laikā, lai viņa varētu sākt trenēties, lai piepildīt savu likteni un kļūt par Ēnumednieku, tāpat kā viņas māte pirms viņas. Viņa iegremdēsies viņu vēsturē, viņu burvībā, vampīru un varloku vietās. Viņa iemācīsies cīnīties, identificēt dēmonus, kā Ēnumednieku vietas un teritorijas, piemēram, kā savas rokas. Un viņa sacenšas panākt savus kolēģus Ēnumedniekus, kuri to ir darījuši daudz ilgāk nekā viņa. Tas nenozīmē, ka viņa nevar mazliet izklaidēties, protams ...

Ēnu mednieku kods ir paredzēts kā ceļvedis Kasandras Klares Ēnumednieku sērijas, Mirstīgo instrumentu un Infernal Devices pasaules faniem. Tas nodrošina saskaņu ar daudzajām fantastiskajām radībām, vietām un grāmatu lietām, bet arī papildina Ēnumednieku pasauli ar jaunām detaļām, jauniem monstriem, jaunām rūnām, jaunu burvību.

Kodeksa pamatā ir pats kodekss, mācību grāmata jaunajiem ēnu medniekiem, kā arī piezīmes un māksla, ko pievienojuši Klari, Džeiss un Saimons, komentējot un atjauninot lietas. (No vienas puses, Codex oficiālais pārņemšanas process bieži vien nav gluži tāds pats kā Klēra zina, ka tā ir patiesība. Fakti, ko tā apgalvo tikai par karaplokiem, ir nežēlīgi nepareizi!) Tajā ir arī daudz stāstu, kas vēl nav skarti ēnu mednieku romānos. : Džonatana Shadowhuntera stāsts un tas, kā ēnu mednieki radās, kluso brāļu radīšana, parabatai izgudrošana un daudz kas cits.

Atšķirībā no Shadowhunter romāniem, bet, kas atbilst viņu pasaules enciklopēdijai, Codex rakstus ilustrē vairāki lieliski fantāzijas ilustratori: Rebeka Guay, Charles Vess, Jim Nelson, Theo Black, John Dollar, Michael Kaluta, Elisabeth Alba un Cassandra Jean . To ikdienā varēja iegādāties 2013. gada beigās.

https://infernalimagination.wordpress.com/2014/05/30/the-shadowhunters-codex-by-cassandra-clare-and-joshua-lewis/